Dodaj do ulubionych

nowa pizzeria

27.02.11, 12:27
Właśnie dotarłam do mnie ulotka nowej pizzerii na Bielanach, ceny proomocyjne, tylko nie wiem czy warto zamówić, czy ktoś już może testował pizzerię gaga:
bielany.restauracjagaga.pl/
Obserwuj wątek
    • najlepszypodatnik Re: nowa pizzeria 27.02.11, 15:51
      pizza zamówiona, zjedzona, może zostać oceniona.
      Dostawa szybka, za dwie duże pizzy zaplaciłam 32 zł, dostawa gratis, jeżeli chodzi o smak oceniam bardzo pozytywnie, dużo skaldników, oregano, jedyne do czego można się doczepić to wielkość - nie jest imponująca, w porównaniu z dagrasso jest malutka ale i cena niższa, wprawdzie na otwarcie z ulotką ale z tego co jest w necie później będą droższe.
      Podsumowując polecam spróbować po promocyjnej cenie!
        • lukasz.1978 W kwestii da Grasso 27.02.11, 22:07
          Z bielańskiego da Grasso nie mam akurat najlepszych wspomnień, przywozili notorycznie niewypieczone gumiaste ciasto. Więc juz od ponad 2 lat (a może już 3) od nich nie biorę.

Jak jest teraz z pizzą z da Grasso? Bo może się polepszyła i warto dać im szansę?
          • arinel Re: W kwestii da Grasso 28.02.11, 11:41
            Ja jadam w Da Grasso ale zaczyna mi przeszkadzać to że z roku na rok jest coraz cieńsza, nie mówie że ma być gruba i puszysta bo to też nie jest dobre ale tego ciasta powinno troche być. Jeśli chodzi o wypieczenie, to różnie się trafia, zależy od pieczącego.
            La Primera na Przy Agorze jest całkiem ok i cenowo też.
            • lukasz.1978 La Primera 28.02.11, 11:47
              Kiedyś chyba jadłem w La Primera i było OK z tego, co pamiętam.

No i nie mylą Bielan z Żoliborzem. A miałem w tym wątku jedną pizzerię polecić, ale ona akurat ma problem z okresleniem, gdzie się znajduje, więc nie polecę.
          • noizex Re: W kwestii da Grasso 03.03.11, 12:06
            lukasz.1978 napisał:

> Z bielańskiego da Grasso nie mam akurat najlepszych wspomnień, przywozili notor
            > ycznie niewypieczone gumiaste ciasto. Więc juz od ponad 2 lat (a może już 3) od
            > nich nie biorę.
            >
            > Jak jest teraz z pizzą z da Grasso? Bo może się polepszyła i warto dać im szans
            > ę?

To ciekawe, bardzo wiele osob ma podobne doswiadczenia z bielanskim Da Grasso. Jak widac franczyza potrafi popsuc calkiem dobra opinie, bo Ursynowskie Da Grasso (przynajmniej dawniej) uchodzilo za doskonale.

Skuszeni ta reputacja dlugo czekalismy az otworzy sie Da Grasso na Bielanach i niestety, pierwsze zamowienie bylo kompletnym rozczarowaniem - pizza zimna, jakby niedopieczona, zupelnie nie smaczna. Dalismy im jeszcze jedna szanse ale sytuacja sie powtorzyla, wiec od tej pory omijamy ta pizzerie z daleka :)
    • paskowka1973 Re: nowa pizzeria 28.02.11, 12:02
      Da grasso jest obrzydliwa;) Mała i droga i gumowate ciacho ma. My braliśmy pizzę z małej pizzeri z Bemowa, ale zamknęli ja z rok temu i tak sie bujam od tej pory, próbowalismy i da grasso i inne okoliczne. Teraz bierzemy od dawna z pizza time
      www.pizzatime.pl/pizza/menu.html
      Z tym że my lubimy cienkie ciasto:)
      PS. i chyba nie mylą Żoliborza z Bielanami - nie wiem do nas zawsze trafiają:)
      • lukasz.1978 Re: nowa pizzeria 28.02.11, 12:04
        Z Bemowa w niektóre rejony Bielan wożą podobno stąd:
        www.albero.com.pl/ (pizzeria mieści się na Bemowie)

Nie próbowalem, ale czytalem, że dobre to jest.

Pizza Time próbowalem. Może nie powala, ale trzyma pewien poziom, adekwatny do ceny. Zamawiam u nich czasem.
          • akai67 Re: nowa pizzeria 10.03.11, 16:45
            Jadłem w restauracji Gaga pizzę.Wygląd lokalu bardzo schludny i czysty.Pizza tak jak wyżej napisano mniejsza od Da Grasso ale jakościowo podobna.Cena jak na razie w promocji bardzo atrakcyjna. Zobaczymy po pewnym czasie bo na obecną chwilę miejsce godne polecenia.
            • ryk.pat Re: nowa pizzeria 10.03.11, 23:05
              O proszę, to będzie trzeba się tam w końcu wybrać. Do tej pory czailiśmy się z żoną na pizzerię przy okazji wizyt w kinie ale zawsze pustki były więc nie ryzykowaliśmy. Jeśli jednak polecacie to chętnie sprawdzimy :).
              • scorpionikus Budynek nowy, ale problemy stare 25.03.11, 19:50
                Ładna kelnerka blondynka jakaś nieprzytomna przyniosła mi kawę i wylała tak była przepełniona a o ciasteczku zapomniała i doniosła po pół godzinie. Lokal mało finezyjnie urządzony i ta gadająca cały czas po włosku stacja radiowa. Ale pizza 40% rabatu - spróbuje następnym razem.
        • janigor1 Re: nowa pizzeria 10.03.11, 21:41
          lukasz.1978 napisał:
          > Pizza Time próbowalem. Może nie powala, ale trzyma pewien poziom, adekwatny do
          > ceny. Zamawiam u nich czasem.

A ja zamawiam u nich często - zawsze jest smaczna, bogata w dodatki i ze świeżych produktów.
          • karolinakarolina1 Re: nowa pizzeria 25.03.11, 20:39
            Pizze mają dobrą.
            I dopóki jest ten rabat 40% to wychodzi tanio.
            Sałatkę jakąś jadłam, ale była kiepska.
            Tak samo jak jedno z dań głównych.
            Jeden z makaronów był ok, a drugi kiepski.

Podsumowując - najlepsza jest u nich według mnie pizza.
      • nalezyta_starannosc Re: nowa pizzeria 29.03.11, 16:18
        :) zamowilem tuz po otwarciu - na bielanach podobna jakos prezentuje jedynie filia wloskiej pizzerii z lomianek (kwitnaca/bogusławskiego)

obydwie GORACO POLECAM...

co do da grasso i innego sieciowego smietnika... ma to tyle wspolnego z pizza co mcdonalds z restauracja... nazwe jedynie...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka