Dodaj do ulubionych

nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 19:05
Kiedy do qrwy nędzy będzie wreszcie dostępny na stronach ZTM ???

Ja wiem że dla tych wszystkich pasożytów i biurw to niepojęte ale niektórzy
muszą w sobotę na wczesne godzinny poranne dotrzeć do pracy i byłoby wskazane
żeby mogli sobie zaplanować drogę troszkę wcześniej niż na ostatnią sekundę.
Obserwuj wątek
    • pesymista1596 Re: nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008 03.04.08, 19:09
      Spokojnie. W sobotę rano na pewno rozkłady będą dostępne.
      • Gość: zakład tłocznia Re: nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 19:14
        weź mnie stary nie dobijaj bo ja zazwyczaj jeżdżę pierwszymi kursami.

        Jak znam życie to zaraz Krajanow albo inny popapraniec poleci mi zameldowanie
        się na przystanku o 4.00 i warowanie na jakiś z bożej łaski kurs.
    • Gość: X Re: nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008 IP: *.aster.pl 03.04.08, 19:23
      Cóż powiedzieć. Bardzo Ci współczuję. Możesz zaskarżyć ZTM, bo chyba zgodnie z
      prawem przewozowym muszą publikować 7 dni wcześniej.
      • Gość: zakład tłocznia Re: nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 20:07
        Nie mam czasu, ani sił sądzić się z ZTM (chociaż w zasadzie to powinienem bo dwa
        miesiące temu straciłem część premii za drobne spóźnienia za sponsorowane przez ZTM)

        Ja mogę zrozumieć że nie ma pieniędzy na nowe składy, na remonty i ogólny polski
        "Niedaśizm" ale qrna tego że dziś 21 które powinno być na Kijowskiej o 05:06
        jest spóźnione przy totalnej pustyni na ulicach o 5 min, oraz tego że nie raczą
        wcześniej udostępnić rozkładu pojąć nie potrafię.

        Czas chyba skończyć z tym masochizmem i kupić sobie samochód
    • Gość: Marcin Re: nowy rozkład lini tramwajowych od 05.04.2008 IP: *.acn.waw.pl 03.04.08, 19:39
      ZTM przeprasza na stronie
      www.ztm.waw.pl/rozklady.php : "Uwaga! Przepraszamy za
      opóźnienie w publikacji na stronie internetowej rozkładów jazdy
      linii tramwajowych."
      • Gość: 809.8136 ll IP: *.aster.pl 03.04.08, 20:16
        Niech sobie wsadzą te przeprosiny. Zaj**ista dla mnie różnica, czy
        rozkładów nie będzie i będą przeprosiny czy rozkładów nie będzie i
        nie będzie przeprosin :/
        • sibeliuss Dlaczego ZTM nie może zmienić admina strony? 03.04.08, 20:47
          Czyżby to kuzyn lub znajomy naczelnego?
    • tom_aszek Nowe rozkłady już są, ale... 04.04.08, 12:06
      ...ale na liście linii nie ma 46, które zgodnie z wcześniejszym komunikatem miało się znacznie zmienić ale nie znikać:

      www.ztm.waw.pl/baza/20080405/LINIE.HTM
      • Gość: Paweł Re: Nowe rozkłady już są, ale... IP: 62.29.175.* 04.04.08, 13:25
        46 nie kursuje w weekendy, to i na rozkładzie go nie ma
        • tom_aszek Re: Nowe rozkłady już są, ale... 04.04.08, 14:56
          Gość portalu: Paweł napisał(a):

          > 46 nie kursuje w weekendy, to i na rozkładzie go nie ma

          A 326 nie kursuje w weekendy a na liście rozkładów jest? Jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka