Gość: zakład tłocznia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.04.08, 19:05
Kiedy do qrwy nędzy będzie wreszcie dostępny na stronach ZTM ???
Ja wiem że dla tych wszystkich pasożytów i biurw to niepojęte ale niektórzy
muszą w sobotę na wczesne godzinny poranne dotrzeć do pracy i byłoby wskazane
żeby mogli sobie zaplanować drogę troszkę wcześniej niż na ostatnią sekundę.