yavorius 11.04.08, 17:07 ztm.waw.pl/zmiany0508.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 20:26 Nareszcie 151 otrzyma normalną częstotliwość. Jeszcze osobiście wprowadziłbym korektę: MŁYNÓW (...) Królewska - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al. Ujazdowskie (...) GOCŁAW - zasilenie linii 111 w relacji: Uniwersytet - Gocław - likwidacja uciążliwego skrętu z Marszałkowskiej w Królewską - z przystanku CENTRUM omijanego przez 151 na proponowanej trasie odjeżdżają już linie 117, 507 i E-5 na Gocław. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 22:58 1. I prośba do ZTM. Linię 151 co 15-20-20 można skoordynować z linią 155 na odcinku: PŁOCKA-SZPITAL - MENNICA ( poza szczytem i w święto ). I teraz pytanie. 2. Na pewno się ucieszą mieszkańcy Młynowa, którzy stracili dużo połączeń tramwajowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maraian Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 23:02 Szanowny pan Szustek,który jest odpowiedzialny, między innymi, za poprawę czestotliwości 502, chyba ma coś z głową, albo jakieś zaniki pamięci; Po poniedziałkowej rozmowie z nim, byłem poinformowany iż 502 będzie jeżdził z częstotliwością 15/20/30 (z możliwością nawet częściej w godzinach szczytu), a dziś z internetu się dowiaduje, że częstotliwość 502 to 15/30/30 - dziękujemy za tak "dogodne" zmiany. Chciałbym przypomnieć, panie Szustek, iż Stara Miłosna miała proponowaną zmianę przez Gocław, ale na rzecz poprawy częstotliwości przez CAŁY dzień powszedni, co 20 minut między szczytem, a nie jak jest obecnie co 30 minut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jantarowy Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 13.04.08, 15:12 Gość: maraian napisał/a: >Szanowny pan Szustek,który jest odpowiedzialny, między innymi, za >poprawę czestotliwości 502, chyba ma coś z głową, albo jakieś zaniki >pamięci; Po poniedziałkowej rozmowie z nim, byłem poinformowany iż >502 będzie jeżdził z częstotliwością 15/20/30 (z możliwością nawet >częściej w godzinach szczytu), a dziś z internetu się dowiaduje, że >częstotliwość 502 to 15/30/30 - dziękujemy za tak "dogodne" zmiany. >Chciałbym przypomnieć, panie Szustek, iż Stara Miłosna miała >proponowaną zmianę przez Gocław, ale na rzecz poprawy >częstotliwości >przez CAŁY dzień powszedni, co 20 minut między szczytem, a nie jak >jest obecnie co 30 minut. Pan Szustek wykazał się i wykazuje nadal bezczelną hipokryzją, myśląc chyba, że ludzie są idiotami. Myli się jednak w ten sposób podchodząc do sprawy. Może, owszem, wmawiać głupoty radnym, którzy mu zatwierdzają "w imieniu" mieszkańców projekty wymyślone zza biurka i bez znajomości lokalnych realiów i potrzeb, ale nie osobom korzystającym na codzień z komunikacji. Oto przykład wmawiania ludziom, że coś im się poprawia, podczas gdy ewidentnie się pogarsza: Na stronie www.ztm.waw.pl/zmiany0508.pdf ZTM wypisuje: 151 - zwiększenie częstotliwości kursowania nowa częstotliwość: 15/20/20 wprowadzenie pełnej koordynacji z linią 123 poprawa obsługi ul. Meissnera Jaka poprawa?! Akapit wyżej jest mowa o wyprostowaniu trasy linii 111. Czyli z ul. Meissnera zniknie 6 kursów w godzinach szczytu, a przybędzie 1. A zatem na ul. Meissnera nastąpi pogorszenie obsługi (ubędzie 5 kursów na godzinę w szczycie porannym). Analogicznie jest poza szczytem i w święto. Kursów będzie mniej, a nie więcej. Za takie kłamstwa powinno wylatywać się z instytucji publicznych. Warto także upublicznić, którzy z radnych czy innych dzielnicowych urzędasów dają się w swojej "kompetencji" przekonać takim osobom, jak Pan Szustek. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 12.04.08, 14:55 Nierealne, na Nowym Świecie ma być minimum linii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 12.04.08, 16:34 sibeliuss napisał: > Nierealne, na Nowym Świecie ma być minimum linii. No cóż. Trudno, ale sam przyznasz że 151 przez Nowy Świat byłoby lepsze. Ale czekaj... Mają podobno coś zrobić ze 195... Jakby ZTM zabrał 195 z Nowego Światu po otwarciu metra ( w niektórych artykułach pojawiały się takie informację ) to można by wtedy wsadzić 151? Chociaż ja powiem tak. Nowy Świat został wyremontowany w 1996 r. W międzyczasie na tej ulicy pojawiły się linie: 180, 303, 403, 518. 180 pozostało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 809.8136 ll IP: *.aster.pl 12.04.08, 17:30 Tak się składa, że jeśli coś ma być robione z 195, to najwyżej skrócenie do Konwiktorskiej lub do Pl. Piłsudskiego. Więc tak czy owak będzie 195 będzie jeździło przez Nowy Świat. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 09:34 A teraz policz ile linii znikło. Jestem zwolennikiem teorii, że dobra linia wymaga tylko lepszego rozkładu. Odpowiedz Link Zgłoś
anatolijsofronow Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 12:20 Gość portalu: X napisał(a): > Nowy Świat został wyremontowany w 1996 r. > W międzyczasie na tej ulicy pojawiły się linie: 180, 303, 403, 518. > 180 pozostało. Nie cały. Część wyremontowano w zeszłym roku. Poza tym chodzi o ciąg Nowy Świat - Krakowskie który ma być deptakiem z pogorszonym dojazdem studentów na UW. :| Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 09:34 Dlaczego o linii 311 mówi się, że to będzie trasa tymczasowa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.chello.pl 14.04.08, 15:10 Gdyż wg planów ma jeździć jeszcze ulicami: Rechniewskiego, Nowaka - Jeziorańskiego i bodajże: Żymirskiego, Motorową, Poligonową (zależy od wytrasowania na Przyczółku). Narazie na większości z tych ulic znajdują się progi zwalniające i w gestii Dzielnicy jest to, czy linia mikrobusowa pojędzie tamtędy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś