Dodaj do ulubionych

[ZTM] Ursus i Gocław - zmiany

11.04.08, 17:07
ztm.waw.pl/zmiany0508.php
Obserwuj wątek
    • Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 20:26
      Nareszcie 151 otrzyma normalną częstotliwość. Jeszcze osobiście wprowadziłbym
      korektę:

      MŁYNÓW (...) Królewska - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat -
      Al. Ujazdowskie (...) GOCŁAW
      - zasilenie linii 111 w relacji: Uniwersytet - Gocław
      - likwidacja uciążliwego skrętu z Marszałkowskiej w Królewską
      - z przystanku CENTRUM omijanego przez 151 na proponowanej trasie
      odjeżdżają już linie 117, 507 i E-5 na Gocław.
      • Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 22:58
        1. I prośba do ZTM. Linię 151 co 15-20-20 można skoordynować z linią 155 na
        odcinku: PŁOCKA-SZPITAL - MENNICA ( poza szczytem i w święto ).
        I teraz pytanie.
        2. Na pewno się ucieszą mieszkańcy Młynowa, którzy stracili dużo połączeń
        tramwajowych.
      • Gość: maraian Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 11.04.08, 23:02
        Szanowny pan Szustek,który jest odpowiedzialny, między innymi, za
        poprawę czestotliwości 502, chyba ma coś z głową, albo jakieś zaniki
        pamięci; Po poniedziałkowej rozmowie z nim, byłem poinformowany iż
        502 będzie jeżdził z częstotliwością 15/20/30 (z możliwością nawet
        częściej w godzinach szczytu), a dziś z internetu się dowiaduje, że
        częstotliwość 502 to 15/30/30 - dziękujemy za tak "dogodne" zmiany.
        Chciałbym przypomnieć, panie Szustek, iż Stara Miłosna miała
        proponowaną zmianę przez Gocław, ale na rzecz poprawy częstotliwości
        przez CAŁY dzień powszedni, co 20 minut między szczytem, a nie jak
        jest obecnie co 30 minut.
        • Gość: jantarowy Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 13.04.08, 15:12
          Gość: maraian napisał/a:

          >Szanowny pan Szustek,który jest odpowiedzialny, między innymi, za
          >poprawę czestotliwości 502, chyba ma coś z głową, albo jakieś
          zaniki
          >pamięci; Po poniedziałkowej rozmowie z nim, byłem poinformowany iż
          >502 będzie jeżdził z częstotliwością 15/20/30 (z możliwością nawet
          >częściej w godzinach szczytu), a dziś z internetu się dowiaduje, że
          >częstotliwość 502 to 15/30/30 - dziękujemy za tak "dogodne" zmiany.
          >Chciałbym przypomnieć, panie Szustek, iż Stara Miłosna miała
          >proponowaną zmianę przez Gocław, ale na rzecz poprawy
          >częstotliwości
          >przez CAŁY dzień powszedni, co 20 minut między szczytem, a nie jak
          >jest obecnie co 30 minut.

          Pan Szustek wykazał się i wykazuje nadal bezczelną hipokryzją,
          myśląc chyba, że ludzie są idiotami. Myli się jednak w ten sposób
          podchodząc do sprawy. Może, owszem, wmawiać głupoty radnym, którzy
          mu zatwierdzają "w imieniu" mieszkańców projekty wymyślone zza
          biurka i bez znajomości lokalnych realiów i potrzeb, ale nie osobom
          korzystającym na codzień z komunikacji.

          Oto przykład wmawiania ludziom, że coś im się poprawia, podczas gdy
          ewidentnie się pogarsza:
          Na stronie www.ztm.waw.pl/zmiany0508.pdf ZTM wypisuje:

          151 - zwiększenie częstotliwości kursowania
          nowa częstotliwość: 15/20/20
          wprowadzenie pełnej koordynacji z linią 123
          poprawa obsługi ul. Meissnera

          Jaka poprawa?! Akapit wyżej jest mowa o wyprostowaniu trasy linii
          111. Czyli z ul. Meissnera zniknie 6 kursów w godzinach szczytu, a
          przybędzie 1. A zatem na ul. Meissnera nastąpi pogorszenie obsługi
          (ubędzie 5 kursów na godzinę w szczycie porannym). Analogicznie jest
          poza szczytem i w święto. Kursów będzie mniej, a nie więcej.

          Za takie kłamstwa powinno wylatywać się z instytucji publicznych.
          Warto także upublicznić, którzy z radnych czy innych dzielnicowych
          urzędasów dają się w swojej "kompetencji" przekonać takim osobom,
          jak Pan Szustek.



      • sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 12.04.08, 14:55
        Nierealne, na Nowym Świecie ma być minimum linii.
        • Gość: X Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.aster.pl 12.04.08, 16:34
          sibeliuss napisał:

          > Nierealne, na Nowym Świecie ma być minimum linii.

          No cóż. Trudno, ale sam przyznasz że 151 przez Nowy Świat byłoby lepsze. Ale
          czekaj... Mają podobno coś zrobić ze 195... Jakby ZTM zabrał 195 z Nowego Światu
          po otwarciu metra ( w niektórych artykułach pojawiały się takie informację ) to
          można by wtedy wsadzić 151? Chociaż ja powiem tak. Nowy Świat został
          wyremontowany w 1996 r.
          W międzyczasie na tej ulicy pojawiły się linie: 180, 303, 403, 518.
          180 pozostało.
          • Gość: 809.8136 ll IP: *.aster.pl 12.04.08, 17:30
            Tak się składa, że jeśli coś ma być robione z 195, to najwyżej
            skrócenie do Konwiktorskiej lub do Pl. Piłsudskiego. Więc tak czy
            owak będzie 195 będzie jeździło przez Nowy Świat.
          • sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 09:34
            A teraz policz ile linii znikło.
            Jestem zwolennikiem teorii, że dobra linia wymaga tylko lepszego
            rozkładu.
          • anatolijsofronow Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 12:20
            Gość portalu: X napisał(a):

            > Nowy Świat został wyremontowany w 1996 r.
            > W międzyczasie na tej ulicy pojawiły się linie: 180, 303, 403, 518.
            > 180 pozostało.

            Nie cały. Część wyremontowano w zeszłym roku. Poza tym chodzi o ciąg Nowy Świat
            - Krakowskie który ma być deptakiem z pogorszonym dojazdem studentów na UW. :|
    • sibeliuss Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany 14.04.08, 09:34
      Dlaczego o linii 311 mówi się, że to będzie trasa tymczasowa?
      • Gość: Marek Re: [ZTM] Ursus i Gocław - zmiany IP: *.chello.pl 14.04.08, 15:10
        Gdyż wg planów ma jeździć jeszcze ulicami: Rechniewskiego, Nowaka -
        Jeziorańskiego i bodajże: Żymirskiego, Motorową, Poligonową (zależy od
        wytrasowania na Przyczółku).

        Narazie na większości z tych ulic znajdują się progi zwalniające i w gestii
        Dzielnicy jest to, czy linia mikrobusowa pojędzie tamtędy.

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka