Dodaj do ulubionych

Dlaczego "Sytuacje rodzinne" zniknęły z afisza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.03, 01:34
"Dariusz Toczek przyznaje, że złamał obietnicę, ale nie czuł
się w tym odosobniony. Patrzył, jak reżyser zwalnia z prób
innych jego kolegów, i nie rozumiał, dlaczego on ma być
wyjątkiem."
Widzisz, Toczek, moralnosc to trudna sprawa. Dla ciebie za
trudna. Wal do tiwi - tam twoje miejsce.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jasiek Re: Dlaczego IP: *.aster.pl / 10.71.3.* 14.10.03, 08:04
      Niezły pasztet.Każdy-i dyrektor,i reżyser,i nawet aktor-ma
      trochę racji,ale jeśli nikt nie pójdzie na kompromis,to rację
      będzie miał najsilniejszy,czyli dyrektor Zbigniew Brzoza.Mam
      tylko nadzieję,że ten konflikt nie opóźni jakże ciekawie
      zapowiadającej się premiery"Balu pod orłem".
    • Gość: scenograf Re: Dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.03, 14:15
      drogi TOCZKU przypomnij sobie Lodz i problemy.Nie moze to sie
      tak dalej TOCZYC.No i sam wiesz ze ten nasz los jest trudny i
      wymaga rozsadku.
      • waldus5 Re: Dlaczego 14.10.03, 14:24
        Widziałem spektakl i będzie duża szkoda jeśli nie będzie grany. Nie uważam
        Toczka za arcyartystę, ale do tej roli pasował jak ulał. Coś mi się wydaje że
        to są jakieś osobiste ambicyjki a widz cierpi a w dodatku marnuje się publiczne
        pieniądze - bo przecież wystawienie coś kosztowało i teraz z powodu jakiegoś
        dyrektorskiego widzimisie ma spaść z afisza...
        • Gość: julia Re: Dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.03, 14:55
          ja chcialam po prostu zobaczyć dobry spektakl, "sytuacje rodzinne" są
          rewelacyjne, zarezerwowalam bilety... niespodzianka!, zmienilam bilety na "bal
          pod orlem"- wielkie przedsięwzięcie, wielkie plakaty... czy po "gorączce
          przedpremierowej" Dyrektor Brzoza "zauważy caly absurd i "sytuacje rodzinne"
          wrócą na afisz"- taką nadzieję ma Piotr Łazarkiewicz, a ja zastanawiam się,
          czy po premierze Dyrektor Brzoza nie dostanie większej "gorączki", nawet mam
          nadzieję, że ktoś go uświadomi o poziomie jego nowego spektaklu. Spektakl?...-
          luźny zlepek elementów, każdy w innym stylu i kicz..., ale nie jest to
          świadomy kicz, o którym można wiele powiedzieć (weźmy chociaż migające,
          czerwone, szklane serce ze "stosunków klary" Lupy, świadomy kicz jest sztuką),
          w "Balu" są poklady czystego kiczu, który powstaje ze zbyt wielkich ambicji
          reżysera.itd. Biedny teatr, jesli ma tam teraz królować tylko "sztuka" Brzozy,
          bo niewiele zostaje bez "sytuacji rodzinnych"
    • Gość: Widz Re: Dlaczego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.03, 23:02
      Dariusz Toczek ma rację
      • niech Re: Dlaczego 14.10.03, 23:21
        Jak zawsze.
    • madlen_k Re: Dlaczego "Sytuacje rodzinne" zniknęły z afisz 15.10.03, 10:29
      Nikt nie wyrzuca z roboty bo ma "dyrektorskie widzmisię". Skoro
      Toczek-Tłumoczek miał gdzieś próby to nie widzę powodu, dla
      którego powinno się tolerować taką sytuację. A o konsekwencjach
      swojej nieodpowiedzialności ("CZEMU KARAĆ Z POWODU MOJEJ GŁUPOTY
      RESZTĘ ZESPOŁU") Tłumoczek mógł pomyśleć zanim zaczął olewać
      próby.
      • Gość: ELŻBIETA Re: Dlaczego 'Sytuacje rodzinne' zniknęły z afisz IP: *.acn.waw.pl 15.10.03, 14:58
        O co chodzi z tym toczkiem. Znam tylko toczki na głowę. Czy to jakaś gwiazda
        sitcomów? Nie oglądam i żadna siła mnie do tego nie zmusi!
      • Gość: julia Re: Dlaczego IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 09:53
        droga pani madlen_k- trochę uściślenia, to nie
        jest "dyrektorskie widzimisie", tylko widzimisie artysty (nazbyt
        ambitnego), który w dodatku, na nieszczęście, czy przypadkiem
        jest jeszcze dyrektorem. A czy Pani też jest artystką, dar
        tworzenia- Toczek Tłumoczek- wyrafinowanie dowcipny.
        • Gość: ciiiii Re: Dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.03, 19:26
          a skad pani ma takie infromacje? na czy niby ma polegac ta
          ambicja o ktorej pani pisze? czy pani przypadkiem nie pracuje w
          jakims teatrze?
          • Gość: julia Re: Dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.03, 17:50
            teatrem się tylko interesuję i potrafię obserwować
    • Gość: julia Re: Dlaczego IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 09:49
      dlaczego? artyści-każdy broni swoich ambicji, uparcie?, piotr
      Łazarkiewicz zrobił naprawdę świetny spektakl, z pewnością
      najlepszy w tym teatrze, doskonale dobrał aktorów, dlaczego
      teraz miałby dezintegrować swoją "rodzinę". Usunięcie spektaklu
      z repertuaru jest przede wszystkim ogromną stratą dla teatru.
      Reżyserowi napewno szkoda jest swojego dzieła, ale na innych
      scenach możemy oglądać więcej jego spektakli, równie świetnych.
      a teatr Studio- ma swojego dyrektora i jego spektakle, ale żaden
      z nich nawet w połowie nie dorównuje "sytuacjom...". Ambicje
      Dyrektora Brzozy mogą więc opierać się na zazdrości lub
      kompleksie władzy, ale tego nie wiem. Pewne jest tylko, że pan
      Dyrektor wcale nie dba o dobro swojego teatru. wreszcie aktor-
      najmniej ważny w tym sporze, chociaż pewnie, jako egocentryk
      chciałby mieć więcej do powiedzenia, ta jego chęć bycia ważnym
      jest przyczyną problemu, ale dobry reżyser powinien rozumieć
      typowe aktorskie "ja", Piotr Łazarkiewicz mówi o Darku
      Toczku "nigdy mnie nie zawiódł", Brzoza wyrzuca aktora z
      teatru... to tylko podkreśla, kto powinien zastanowic się nad
      swoją racją.
      • Gość: minio Re: Dlaczego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.03, 15:59
        julio, czy ty jestes dziewczyna tego toczka?? strasznie
        emocjonalnie do tego podchodzisz jak na wrazliwosc przecietnego
        widza.
    • Gość: julia Re: Dlaczego IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 09:56
      Gość portalu: niech napisał(a):

      > "Dariusz Toczek przyznaje, że złamał obietnicę, ale nie czuł
      > się w tym odosobniony. Patrzył, jak reżyser zwalnia z prób
      > innych jego kolegów, i nie rozumiał, dlaczego on ma być
      > wyjątkiem."
      > Widzisz, Toczek, moralnosc to trudna sprawa. Dla ciebie za
      > trudna. Wal do tiwi - tam twoje miejsce.

      Dyrektor Brzoza kazał Toczkowi wybierać- jego "BAL", czy teatr
      telewizji, aktora zawsze ciągnęło do "tiwi", ok, ale w tym
      przypadku naprawdę dobrze wybrał, osobiście współczuje aktorom,
      którzy zagrali w "balu", nawe najlepsza kreacja ginie pod
      poziomem fabuły.
    • Gość: mąż swojej żony re:Dlaczego... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.03, 15:32
      co to za dyskusja? łazarkiewicz od lat nie wiele ciekawego
      zrobił. raczej go kojarze przez jego żonę, magdę. rozumiem, żeby
      to był kolski albo ktoś naprawdę wybitny... ale łazarkiewicz? a
      jakie on dobre filmy zrobił? to samo ten toczek. kto to jest
      toczek?
      • niech Re: re:Dlaczego... 19.10.03, 15:41
        Hmmm, a moze on rezyseruje w teatrze? No wiesz, niby kino, ale jest przerwa w
        srodku seansu. Mozna pojsc do bufetu i walnac sete. To jest teatr.
        PS. Ale kino!
      • Gość: julia Re: re:Dlaczego... IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 19.10.03, 16:43
        > co to za dyskusja? łazarkiewicz od lat nie wiele ciekawego
        > zrobił. raczej go kojarze przez jego żonę, magdę. rozumiem, żeby
        > to był kolski albo ktoś naprawdę wybitny... ale łazarkiewicz? a
        > jakie on dobre filmy zrobił? to samo ten toczek. kto to jest
        > toczek?

        łazarkiewicz zrobił coś "ciekawego" i to właśnie (i między innymi)
        były "sytuacje rodzinne"- taki spektakl w teatrze, proszę nie analizować tylko
        filmów tego reżysera, polecam też teatr! Nie wiem kogo chciałby Pan oglądać w
        roli syna w "sytuacjach..." z tego, co Pan pisze zwraca Pan uwagę tylko na
        znane nazwiska, ale proszę mi wierzyć M.sthur i wiele innych by się nie
        nadawało, Toczek mimo wszystkich swoich wad jest do tej roli idealny, czy Pan
        oglądał ten spektakl?
    • Gość: ELŻBIETA Re: Dlaczego 'Sytuacje rodzinne' zniknęły z afisz IP: *.acn.waw.pl 19.10.03, 16:08
      Wątek o (w) toczku? Jakaś paranoja...
      PS. To już wolę o Roz-tocz(k)u...
      • niech Re: Dlaczego 'Sytuacje rodzinne' zniknęły z afisz 19.10.03, 16:28
        Toczek na Roztocze(k)!
        • Gość: ELŻBIETA Re: Dlaczego 'Sytuacje rodzinne' zniknęły z afisz IP: *.acn.waw.pl 19.10.03, 16:33
          niech napisała:

          > Toczek na Roztocze(k)!

          A Łazarkiewicz na Łazory!
        • Gość: julia Re: Dlaczego 'Sytuacje rodzinne' zniknęły z afisz IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 19.10.03, 16:51
          wszyscy powinniście tworzyć, jesteście genialni, gratuluję, łazarkiewicz
          powinien sie od was uczyć, jeszcze raz gratuluję wyrafinowanej Pani madlen
          (toczek- tłumoczek), pani Elżbieto, Pani talent też jest ogromny, pomysł z
          roztoczkiem mnie... wzruszył.
          • Gość: ELŻBIETA JULIO! IP: *.acn.waw.pl 19.10.03, 16:57
            Ty też jesteś czarująca w tej wytrwałości. I wzruszająca! I wierna!
            Pozdrawiam jak najserdeczniej - naprawdę i poważnie!
            PS. Ja naprawdę nie wiem, kto to jest Toczek...prosiłam o informacje, ale nikt
            mi ich nie udzielił, stąd zabawa w słowa
            • niech Re: JULIO! 19.10.03, 17:07
              Nie wiem kto to jest Toczek, ale wiem kto to jest Lazarkiewicz. Czy
              zgrzeszylem bardzo?
    • Gość: Marek Re: Dlaczego "Sytuacje rodzinne" zniknęły z afisz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.03, 19:40
      Gość portalu: niech napisał(a):
      > Widzisz, Toczek, moralnosc to trudna sprawa. Dla ciebie za
      > trudna.
      Uczcie się, Toczek, moralności od człowieka o ksywie Niech. On ma ją w małym
      palcu...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka