Gość: szoferka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.12.08, 09:26
Zgapiam watek z innego forum :) ale moze dobrze jak wszystkie
narzekania skumuluje sie w jednym miejscu. Ja zaczynam a pozostali
niech dopisuja swoje wrazenia
- niepunktualnosc, nawet mimo braku korkow w pewnych dniach i o
pewnych porach
- ustawianie rozkladu tak, ze odjazd wszystkich autobusow jest
naraz a potem przez kwadrans nic
- niemile zachowania kierowcow (odburkiwanie, zatrzaskiwanie drzwi
przed nosem)
- dziwne operowanie klimatyzacja (wlaczanie przy cieplej pogodzie
ogrzewania)
- kasowanie wielu linii tylko dlatego ze 3 km dalej biegnie linia
metra