IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.08, 18:36
Witamy!
Jesteśmy grupą studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Na zajęciach
poruszamy problem poczucia bezpieczeństwa w miejscu swojego
zamieszkania.
KWESTIONARIUSZ DOTYCZY JEDNAk JEDYNIE MIESZKAŃCÓW WARSZAWY.
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych badaniach, które posłużą
nam do napisania pracy zaliczeniowej
Ankieta jest całkowicie anonimowa. Prosimy odpowiadać na każde
pytanie.

DZIĘKUJEMY !!

www.ankietka.pl/survey/show/id/18635/bezpieczenstwo-na-moim-osiedlu-
dla-mieszkancow-warszawy.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka