funia81 02.01.09, 13:31 Pani Hanno, Takim (nie)dzialaniem zniecheca pani do siebie wyborcow w rekordowym tempie. Prosze to przemyslec. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mil1231 Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości dla 02.01.09, 13:51 badziewiarzy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 14:02 pani haniu.Podpowiem jak to sie robi w Stanach.Kiedy ktos jest czupurny lub uparty,w nocy wybucha tajemniczy pozar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skudi Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: 217.17.38.* 02.01.09, 14:11 Nastąpiło to co nieuchronne. W końcu było od początku istnienia KDT wiadomo że hala ma tylko tymczasową lokalizację na okres 3 lub 4 lat. Nie pamiętam Kupcy więc powinni liczyć się z tym że w końcu skończy im się dzierżawa i trzeba będzie poszukać innego lokum. Jeżeli ja zostanę zatrudniony na czas określony np. na 2 lat to po upływie tego terminu nie stawiam się szefowi i nie żądam żeby mnie zostawił na kolejne nie wiadomo ile lat albo żeby załatwił mi nową pracę. Podpisywałem umowę i ona wygasła tak samo jest z kupcami z KDT. Umowa wygasła i pora szukać innego miejsca pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawranek Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.centertel.pl 07.01.09, 21:43 Tę badziewiastą halę chciały władze miasta .A spółka KDT czyli kupcy wyłożyli 18 mil.na budowę i nikt im tego nie dał.Każdy szanuje swoje pieniądze i oni też .A 40 mil podatku KDT do kasy miejskiej przez 7 lat to dużo kasy Więcej niż inne centra handlowe,kilkanaście razy większe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawranek Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.centertel.pl 07.01.09, 21:51 Umowa z kupcami z KDT była taka .Że budują hale tymczasową i stoją tam. Do czasu wybudowania obiektu docelowego.I tego należy się trzymać.A pani Prezydent przed wyborami kupcom obiecała że umowy dotrzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.aster.pl 02.01.09, 20:01 kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada , pamiętaj o tym zawsze!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.aster.pl 02.01.09, 20:07 to co jest w KDT jest o wiele lepsze niż np. w Arkadiach , tam jest więcej chińskiego badziewia niż w KDT. Robię wszystkie zakupy z rodziną i nigdy się nie zawiodłem a kupuję tylko Polskie produkty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kupiec Nam się należy IP: *.171.95.110.static.crowley.pl 02.01.09, 14:12 bo handlujemy tam już 20 lat! Dziś promocja: 20 majt made in China za 2,50zł! Rozmiary od XS do XXXXXL. Kupujcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rez Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.mediadirection.com.pl 02.01.09, 14:19 dosc tego centrum tandety, chlamu i badziewia. taki syf w samym centrum miasta... WOLNOSC DLA PLACU DEFILAD! Odpowiedz Link Zgłoś
super_benek Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej 02.01.09, 14:47 Ludzie, przestańcie tam kupować! Gdy klienci znikną, stragany też! A porównanie do umowy o pracę na czas określony bardzo trafne. Koniec z samowolą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tot A nie można ich odgrodzić płotem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 14:55 Przecież to teren miejski, postawili by płoty pod każdym wejściem, obok patrol Straży Miejskiej i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
derduch.milutki.facio Re: A nie można ich odgrodzić płotem? 02.01.09, 14:57 Ogrodzić płotem i po temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixer Ten babsztyl ... IP: 193.110.123.* 02.01.09, 14:56 oświecony przez ducha świętego nadaje się tylko do rozmodlonej pielgrzymki ! Osobiście nie powierzył bym jej funkcji babci sprzątającej miejski szalet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.chello.pl 02.01.09, 15:14 Bazarowicze z KDT dostali extra propozycje . Hala Mirowska z Halą Gwardii i z przyległym bazarem to optymalne miejsce na taki rodzaj handlu , chyba jedyne do zaakceptowania w Śródmieściu . Wyremontowac obie hale tak by na całej powierzchni były dwupoziomowe , a nie tylko z antresolą jak jest obecnie . Pawilony wzdłóż hal również mozna rozbudować o jeden poziom i wowczas mamy fajną miejscówke w samym centrum z historyczną bazarową historią . Jeden warunek absolutny i bezwzglednie egzekwowany zakaz handlu narecznego , ulicznego wzdłóż JPII , już teraz robi sie niekiedy z tej ulicy Azja , pchli targ . Dla takiego sajgonu stanowcze NIE , tak samo jak dla badziewnej hali KDT pod PKiNem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.warszawa.mm.pl 02.01.09, 15:20 Siłą trzeba handlarzy wygonić. Towar pokryje koszty interwencji policji i rozbiórkę tego dziadostwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 21:06 Tytuł ...kupcy z KDT... a zdięcia z wnętrza Marcpola !!! Brrr to jest właśnie okłamywanie społeczeństwa. Dziennikarstwo spadło już tak nisko i jest tak uzależnione od tych co więcej zapłacą,że aż się żygać chce. Dlaczego nikt nie pisze prawdy? Tego,że miasto najpierw coś obiecało,póżniej stawiało różne warunki a na końcu jak te zostały spełnione to naraz się wycofało z rozmów. Dlaczego żaden dziennikarzyna nie pisze o kosztach jakie ponieśli kupcy (miliony zł) spełniając żądania ratusza,dlaczego nie podaje się wypowiedzi zadowolonych klientów a takich jest przecież tysiące czego dowodzą tłumy w okresach przedświątecznych,dlaczego nie ma żetelności dziennikarskiej??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystian Jak zwykle prawda leży pośrodku!!! CZYTAJ! IP: *.chello.pl 04.01.09, 15:27 Po pierwsze: HGW złamała wyborcze obietnice podtrzymania decyzji Kaczyńskiego o przyznaniu terenu kupcom z hali. Czemu kłamała??? Wiadomo, żeby dorwać się do władzy. Po drugie: kupcy tak łatwo nie odpuszczą bo zarabiają naprawdę kokosy. Mój przyjaciel ma trzy miejsca w KDT - jedno wynajmuje za 3 tysiące a w dwóch handluje (oczywiście nie on tylko personel). Stać go na dom na Żoliborzu, dwa dobre auta + dostawcze, safari w Kenii i płatne studia dla córki. I tak łatwo nie odpuści takiego dobrego zarobku jaki jest w centrum miasta. Pamiętajmy ile osób przewija się codziennie przez Dworzec Centralny i ile z nich wstępuje do KDT. W Hali Gwardii już tak różowo nie będzie. Reasumując: I MIASTO I KUPCY SĄ SIEBIE WARCI! Jedni oszukują drugich. A wszyscy razem oszukują naiwnych ludzi, którzy wierzą, że HGW chce "uporządkować Pl.Defilad" a kupcy "umrą z głodu". Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Guzik prawda 04.01.09, 15:57 Miasto tym handlarzom nie jest nic winne. Niby dlaczego mialoby im stawiac nowy budynek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawranek Re: Guzik prawda IP: *.centertel.pl 07.01.09, 22:13 Miasto wcale nie chciało ,tylko KDT z własnych planów i za własne pieniądze.A plany są tak dobre że miasto chce je nawet okupić .A teraz chce za pieniądze spółki KDT i z ich planów,wybudować galerię z czynszem ponad 100€ za m2.Coś tu śmierdzi,nie uważasz .....A MPRO sprywatyzować lub komercjalizować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PureLife Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 18:19 To jakieś żarty śledziłem wszystko to kupcy chcieli za własne pieniądze wszystko wybufować!! A teraz oglądam w TV że tą działkę miasto chce sprzedać!! To kpina !! Wcześniej mówili o wielkich inwestyjach. a KDT zapewnia stały dochód dla miasta z działki. Coś mi sie wydaje że "kolega" HGW z dużym portfelem ma ochote na tą działkę... NA KOGO JA GŁOSOWAŁEM....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki Re: Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.09, 14:43 I to jest sedno tego tematu . Ja tez przepraszam Wszystkich że głosowałem na HGW. Na następne wybory zapewne nie pójdę a od faszystowskich metod działania Ratusza chce się wymiotować. Odpowiedz Link Zgłoś