Dodaj do ulubionych

Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej

02.01.09, 13:31
Pani Hanno,
Takim (nie)dzialaniem zniecheca pani do siebie wyborcow w rekordowym tempie.
Prosze to przemyslec.
Obserwuj wątek
    • mil1231 Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości dla 02.01.09, 13:51
      badziewiarzy!
      • Gość: jacek226315 Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 14:02
        pani haniu.Podpowiem jak to sie robi w Stanach.Kiedy ktos jest
        czupurny lub uparty,w nocy wybucha tajemniczy pozar
        • Gość: skudi Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: 217.17.38.* 02.01.09, 14:11
          Nastąpiło to co nieuchronne.
          W końcu było od początku istnienia KDT wiadomo że hala ma tylko tymczasową lokalizację na okres 3 lub 4 lat. Nie pamiętam
          Kupcy więc powinni liczyć się z tym że w końcu skończy im się dzierżawa i trzeba będzie poszukać innego lokum.
          Jeżeli ja zostanę zatrudniony na czas określony np. na 2 lat to po upływie tego terminu nie stawiam się szefowi i nie żądam żeby mnie zostawił na kolejne nie wiadomo ile lat albo żeby załatwił mi nową pracę.
          Podpisywałem umowę i ona wygasła tak samo jest z kupcami z KDT.
          Umowa wygasła i pora szukać innego miejsca pracy.
          • Gość: hawranek Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.centertel.pl 07.01.09, 21:43
            Tę badziewiastą halę chciały władze miasta .A spółka KDT czyli kupcy wyłożyli 18
            mil.na budowę i nikt im tego nie dał.Każdy szanuje swoje pieniądze i oni też .A
            40 mil podatku KDT do kasy miejskiej przez 7 lat to dużo kasy Więcej niż inne
            centra handlowe,kilkanaście razy większe
          • Gość: hawranek Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.centertel.pl 07.01.09, 21:51
            Umowa z kupcami z KDT była taka .Że budują hale tymczasową i stoją tam. Do czasu
            wybudowania obiektu docelowego.I tego należy się trzymać.A pani Prezydent przed
            wyborami kupcom obiecała że umowy dotrzyma.
        • Gość: warszawiak Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.aster.pl 02.01.09, 20:01
          kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada , pamiętaj o tym
          zawsze!!!!!!!!
      • Gość: klient Re: Usunąć tę halę jak najszybciej!żadnej litości IP: *.aster.pl 02.01.09, 20:07
        to co jest w KDT jest o wiele lepsze niż np. w Arkadiach , tam jest
        więcej chińskiego badziewia niż w KDT. Robię wszystkie zakupy z
        rodziną i nigdy się nie zawiodłem a kupuję tylko Polskie produkty
    • Gość: kupiec Nam się należy IP: *.171.95.110.static.crowley.pl 02.01.09, 14:12
      bo handlujemy tam już 20 lat!
      Dziś promocja: 20 majt made in China za 2,50zł! Rozmiary od XS do
      XXXXXL. Kupujcie!
    • Gość: rez Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.mediadirection.com.pl 02.01.09, 14:19
      dosc tego centrum tandety, chlamu i badziewia. taki syf w samym centrum
      miasta... WOLNOSC DLA PLACU DEFILAD!
    • super_benek Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej 02.01.09, 14:47
      Ludzie, przestańcie tam kupować! Gdy klienci znikną, stragany też!
      A porównanie do umowy o pracę na czas określony bardzo trafne.
      Koniec z samowolą!
    • Gość: tot A nie można ich odgrodzić płotem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 14:55
      Przecież to teren miejski, postawili by płoty pod każdym wejściem, obok patrol
      Straży Miejskiej i tyle.
      • derduch.milutki.facio Re: A nie można ich odgrodzić płotem? 02.01.09, 14:57
        Ogrodzić płotem i po temacie.
    • Gość: mixer Ten babsztyl ... IP: 193.110.123.* 02.01.09, 14:56
      oświecony przez ducha świętego nadaje się tylko do rozmodlonej pielgrzymki !
      Osobiście nie powierzył bym jej funkcji babci sprzątającej miejski szalet.
    • Gość: jk Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.chello.pl 02.01.09, 15:14
      Bazarowicze z KDT dostali extra propozycje . Hala Mirowska z Halą
      Gwardii i z przyległym bazarem to optymalne miejsce na taki rodzaj
      handlu , chyba jedyne do zaakceptowania w Śródmieściu . Wyremontowac
      obie hale tak by na całej powierzchni były dwupoziomowe , a nie
      tylko z antresolą jak jest obecnie . Pawilony wzdłóż hal również
      mozna rozbudować o jeden poziom i wowczas mamy fajną miejscówke w
      samym centrum z historyczną bazarową historią .
      Jeden warunek absolutny i bezwzglednie egzekwowany zakaz handlu
      narecznego , ulicznego wzdłóż JPII , już teraz robi sie niekiedy z
      tej ulicy Azja , pchli targ . Dla takiego sajgonu stanowcze NIE ,
      tak samo jak dla badziewnej hali KDT pod PKiNem .
    • Gość: Adam Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.warszawa.mm.pl 02.01.09, 15:20
      Siłą trzeba handlarzy wygonić. Towar pokryje koszty interwencji
      policji i rozbiórkę tego dziadostwa.
    • Gość: warszawiak Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 21:06
      Tytuł ...kupcy z KDT... a zdięcia z wnętrza Marcpola !!! Brrr to
      jest właśnie okłamywanie społeczeństwa. Dziennikarstwo spadło już
      tak nisko i jest tak uzależnione od tych co więcej zapłacą,że aż się
      żygać chce. Dlaczego nikt nie pisze prawdy? Tego,że miasto najpierw
      coś obiecało,póżniej stawiało różne warunki a na końcu jak te
      zostały spełnione to naraz się wycofało z rozmów. Dlaczego żaden
      dziennikarzyna nie pisze o kosztach jakie ponieśli kupcy (miliony zł)
      spełniając żądania ratusza,dlaczego nie podaje się wypowiedzi
      zadowolonych klientów a takich jest przecież tysiące czego dowodzą
      tłumy w okresach przedświątecznych,dlaczego nie ma żetelności
      dziennikarskiej???
    • Gość: Krystian Jak zwykle prawda leży pośrodku!!! CZYTAJ! IP: *.chello.pl 04.01.09, 15:27
      Po pierwsze: HGW złamała wyborcze obietnice podtrzymania decyzji
      Kaczyńskiego o przyznaniu terenu kupcom z hali. Czemu kłamała???
      Wiadomo, żeby dorwać się do władzy.
      Po drugie: kupcy tak łatwo nie odpuszczą bo zarabiają naprawdę
      kokosy. Mój przyjaciel ma trzy miejsca w KDT - jedno wynajmuje za 3
      tysiące a w dwóch handluje (oczywiście nie on tylko personel). Stać
      go na dom na Żoliborzu, dwa dobre auta + dostawcze, safari w Kenii i
      płatne studia dla córki. I tak łatwo nie odpuści takiego dobrego
      zarobku jaki jest w centrum miasta. Pamiętajmy ile osób przewija się
      codziennie przez Dworzec Centralny i ile z nich wstępuje do KDT. W
      Hali Gwardii już tak różowo nie będzie.
      Reasumując: I MIASTO I KUPCY SĄ SIEBIE WARCI! Jedni oszukują
      drugich. A wszyscy razem oszukują naiwnych ludzi, którzy wierzą, że
      HGW chce "uporządkować Pl.Defilad" a kupcy "umrą z głodu".
      • xs550 Re: Jak zwykle prawda leży pośrodku!!! CZYTAJ! 04.01.09, 15:56

      • xs550 Guzik prawda 04.01.09, 15:57
        Miasto tym handlarzom nie jest nic winne. Niby dlaczego mialoby im stawiac nowy budynek?
        • Gość: hawranek Re: Guzik prawda IP: *.centertel.pl 07.01.09, 22:13
          Miasto wcale nie chciało ,tylko KDT z własnych planów i za własne pieniądze.A
          plany są tak dobre że miasto chce je nawet okupić .A teraz chce za pieniądze
          spółki KDT i z ich planów,wybudować galerię z czynszem ponad 100€ za m2.Coś tu
          śmierdzi,nie uważasz .....A MPRO sprywatyzować lub komercjalizować.
    • Gość: PureLife Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 18:19
      To jakieś żarty śledziłem wszystko to kupcy chcieli za własne pieniądze wszystko
      wybufować!!
      A teraz oglądam w TV że tą działkę miasto chce sprzedać!! To kpina !!
      Wcześniej mówili o wielkich inwestyjach.
      a KDT zapewnia stały dochód dla miasta z działki.
      Coś mi sie wydaje że "kolega" HGW z dużym portfelem ma ochote na tą działkę...
      NA KOGO JA GŁOSOWAŁEM.......
      • Gość: wiki Re: Termin minął, kupcy z KDT handlują dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.09, 14:43
        I to jest sedno tego tematu . Ja tez przepraszam Wszystkich że głosowałem na
        HGW. Na następne wybory zapewne nie pójdę a od faszystowskich metod działania
        Ratusza chce się wymiotować.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka