Gość: N.C. IP: *.satkabel.com.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 12.11.03, 08:18 Czy możecie polecić jakiś dobry hotel, gdzie pokój 2 osobowy będzie kosztował do ok. 150 zł? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloggi Re: Dobry, tani hotel? 12.11.03, 08:43 Rewelka to może nie jest, ale czysto ponoć. Tina ul.Górczewska 212 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N.C. Re: Noclegownia jest za darmo IP: *.satkabel.com.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 12.11.03, 11:00 Dzięki za radę, ale gotowa jestem kilka złotych zapłacić, a za to mieć pokój z łazienką i śniadankiem tylko dla siebie :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Noclegownia jest za darmo 12.11.03, 11:02 Gość portalu: N.C. napisał(a): > Dzięki za radę, ale gotowa jestem kilka złotych zapłacić, a za to mieć pokój z łazienką i śniadankiem tylko dla siebie :-)) Tani hotel ze śniadankiem - to raczej kuriozum, albo napisz ile złotych to dla Ciebie tanio. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: Noclegownia jest za darmo 12.11.03, 11:05 Tyle, że niestety te 150,00 zł to jest właśnie KILKA złotych i może być trudno. Napewno nie można mówić o DOBRYM hotelu... Z tego co wiem najtańsze w Warszawie hotele o przyzwoitym standardzie to Ibis-y. Są przynajmniej dwa, nocleg to w granicach 220 złotych. Z tym, że poza posiłkiem, który jest wliczony w cenę odradzam korzystanie z restauracji. Jest mało, nienajsmaczniej i jak za to co jest stanowczo za drogo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N.C. Felix IP: *.satkabel.com.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 12.11.03, 18:57 A znacie Felix na Pradze. W internecie wygląda przyzwoicie. Za nocleg w weekend 2 osoby 175 zł ze śniadaniem. Jak na warunki warszawskie to dużo za taki hotel czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Felix 12.11.03, 19:03 Znam go z widzenia. Olbrzymi blok w nieciekawej okolicy. Kiedys mieszkali tam Rosjanie - teraz zrobil sie dla nich za drogi. Kiedy skarbowka robila nalot na w-skie firmy to urzedasow z calej Polski kwaterowala wlasnie tam - nie wiem czy to rekomendacja. Na pewno lepiej wybrac IBIS-a - zreszta jeden z nich jest chyba niedaleko Felixa, za to w okolicy bez domow mieszkalnych - mniejsza szansa na spotkanie autochtona. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek Re: Felix 13.11.03, 10:18 niech napisała: > Kiedy skarbowka robila nalot na > w-skie firmy to urzedasow z calej Polski kwaterowala wlasnie tam - nie wiem > czy to rekomendacja. A kiedy to było? Mnie to jakoś ominęło szczęśliwie... PS. Do N.C. Felixa nie znam... Z czystym sumieniem polecam Ibisy, z nieczystym mogę wskazać jeszcze hotel w biurowcu na Dw. Zachodnim... pewnie trochę taniej, ale pamiętaj że jeśli tam zanocujesz to NIE MIEJ PRETENSJI... Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) "Dom Nauczyciela"Powiśle IP: 213.195.173.* 13.11.03, 10:22 Nie luksus,ale przyzwoicie i blisko centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MICHAL Re: "Dom Nauczyciela"Powiśle IP: *.skane.se 14.11.03, 04:26 W Ibisie za sniadanie placi sie ekstra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arnold Pałac Namiestnikowski byle kmiot moze tam mieszkac IP: *.icpnet.pl 14.11.03, 08:20 Odpowiedz Link Zgłoś