IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.03, 17:38
Czy ktoś widział ostatnio w Warszawie chipsy Pringles?
Od jakiegos czasu nie mogę ich dostać.
Wygląda na to, że je wycofują, ale może gdzies jeszcze sprzedają.

Moje uszanowanie,

K
Obserwuj wątek
    • sceptyk Re: Pringles 17.11.03, 17:58
      No to masz klopot. Nie da sie ukryc.
    • Gość: kiwi Re: Pringles IP: *.chello.pl 18.11.03, 08:50
      mam wrażenie, ze je widziałam w sklepie na jakiejś stacji Statoil.
    • Gość: Rys Re: Pringles IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.03, 23:38
      Widziałam w BP przy Powstańców Śląskich koło Conrada.

      Pzdr,

      Rys
    • Gość: goldi Re: Pringles IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 08:25
      W delikatesach WSS WOLA rog JP i Solidarnosci raz chyba w Carefour i Geant.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka