Gość: K IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.03, 17:38 Czy ktoś widział ostatnio w Warszawie chipsy Pringles? Od jakiegos czasu nie mogę ich dostać. Wygląda na to, że je wycofują, ale może gdzies jeszcze sprzedają. Moje uszanowanie, K Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kiwi Re: Pringles IP: *.chello.pl 18.11.03, 08:50 mam wrażenie, ze je widziałam w sklepie na jakiejś stacji Statoil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rys Re: Pringles IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.11.03, 23:38 Widziałam w BP przy Powstańców Śląskich koło Conrada. Pzdr, Rys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goldi Re: Pringles IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 21.11.03, 08:25 W delikatesach WSS WOLA rog JP i Solidarnosci raz chyba w Carefour i Geant. Odpowiedz Link Zgłoś