Gość: benesz IP: *.rsk.pl 27.06.01, 21:54 TO PRAWDA! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: David Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.euv-frankfurt-o.de 28.06.01, 00:23 i to jaka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: BENESZ TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.06.01, 00:42 nie sądzisz że jakoś lepiej pasuje ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f.kafka Re: LEGIA TO JEST POTEGA!!!!!!! IP: *.sympatico.ca 28.06.01, 07:55 Benesz, a w domu wszyscy zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ursyn Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 28.06.01, 10:48 Jak sie nie letigimujesz salonowem wykształceniem i wyrażasz sie publicznem słowem na forum gdzie mogom Cie przeczytać kobiety i dzieci, to powinieneś w morde łachu szmerglem w zęby drapany dostać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: 217.11.136.* 29.06.01, 09:12 wy pierdoleni pyrusy, wasze matki to geje, macie kkkkompleksy wielkiej LEGII! wasz kolejowy klub szmaciany ledwo utrzymał się w II lidze (kilka kupionych meczów). Wielka szkoda bo byśmy znowu pojechali do pyrlandii na mecz lech-Legia II. żegnam was kartoflane mózgi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raper Re: Co ty chcesz od Poznaniaków!!!!!!! IP: 150.254.191.* 29.06.01, 14:10 Co ty gościu chcesz znów od poznaniaków? Skąd wiesz że Benesz który założył ten debilny wątek jest z Poznania lub kibicuje Lechowi? Jeźeli nie masz na to dowodów to mógłbyś się od nas odp....lić!!! Nie tylko w Poznaniu nie lubią Legii!!! Pozdr wszystkich normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocoment Re: Co ty chcesz od Poznaniaków!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 14:14 Gość portalu: Raper napisał(a): > Co ty gościu chcesz znów od poznaniaków? > Skąd wiesz że Benesz który założył ten debilny wątek jest z Poznania lub > kibicuje Lechowi? > Jeźeli nie masz na to dowodów to mógłbyś się od nas odp....lić!!! > Nie tylko w Poznaniu nie lubią Legii!!! > Pozdr wszystkich normalnych Sorry za niego Raper. Chyba nie masz za to żalu do reszty normalnych Warszawiaków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocoment Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 14:47 Podaj choć jeden argument (wiesz co to jest?). A poza tym - KIBOLE GO HOME. Kibice mogą zostać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benesz Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.rsk.pl 29.06.01, 00:07 LEGIA to pierdolony odpad z czasow prl-u , jebana czerwona dziwka,pupilek komunistycznej nomenklatury wnosze o wycofanie tego badziewia z rozgrywek ekstraklasy. legia! co???? TY KURWO! wypierdalac buroki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocoment Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 13:12 Gość portalu: benesz napisał(a): > LEGIA to pierdolony odpad z czasow prl-u , jebana czerwona dziwka,pupilek komu > nistycznej nomenklatury > > wnosze o wycofanie tego badziewia z rozgrywek ekstraklasy. > > legia! > co???? > TY KURWO! > > wypierdalac buroki. Nie zachowuj się jak zwykły cham tylko podaj jakieś argumenty. Myślisz że twoje bluzgi kogokolwiek ruszają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyra Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 02:32 all wat van warschau kom' is een dikke lul!!! jij ben een stink lul ook!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś