Dodaj do ulubionych

LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!!

IP: *.rsk.pl 27.06.01, 21:54
TO PRAWDA!
Obserwuj wątek
    • Gość: David Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.euv-frankfurt-o.de 28.06.01, 00:23
      i to jaka!
    • Gość: max Re: BENESZ TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.06.01, 00:42
      nie sądzisz że jakoś lepiej pasuje ???
    • Gość: f.kafka Re: LEGIA TO JEST POTEGA!!!!!!! IP: *.sympatico.ca 28.06.01, 07:55
      Benesz, a w domu wszyscy zdrowi?
    • Gość: Ursyn Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 28.06.01, 10:48
      Jak sie nie letigimujesz salonowem wykształceniem i wyrażasz sie publicznem
      słowem na forum gdzie mogom Cie przeczytać kobiety i dzieci, to powinieneś w
      morde łachu szmerglem w zęby drapany dostać.
      • Gość: fan Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: 217.11.136.* 29.06.01, 09:12
        wy pierdoleni pyrusy, wasze matki to geje, macie kkkkompleksy wielkiej LEGII!
        wasz kolejowy klub szmaciany ledwo utrzymał się w II lidze (kilka kupionych
        meczów). Wielka szkoda bo byśmy znowu pojechali do pyrlandii na mecz
        lech-Legia II. żegnam was kartoflane mózgi
        • Gość: Raper Re: Co ty chcesz od Poznaniaków!!!!!!! IP: 150.254.191.* 29.06.01, 14:10
          Co ty gościu chcesz znów od poznaniaków?
          Skąd wiesz że Benesz który założył ten debilny wątek jest z Poznania lub
          kibicuje Lechowi?
          Jeźeli nie masz na to dowodów to mógłbyś się od nas odp....lić!!!
          Nie tylko w Poznaniu nie lubią Legii!!!
          Pozdr wszystkich normalnych
          • Gość: nocoment Re: Co ty chcesz od Poznaniaków!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 14:14
            Gość portalu: Raper napisał(a):

            > Co ty gościu chcesz znów od poznaniaków?
            > Skąd wiesz że Benesz który założył ten debilny wątek jest z Poznania lub
            > kibicuje Lechowi?
            > Jeźeli nie masz na to dowodów to mógłbyś się od nas odp....lić!!!
            > Nie tylko w Poznaniu nie lubią Legii!!!
            > Pozdr wszystkich normalnych

            Sorry za niego Raper. Chyba nie masz za to żalu do reszty normalnych Warszawiaków?

    • Gość: nocoment Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 14:47
      Podaj choć jeden argument (wiesz co to jest?). A poza tym - KIBOLE GO HOME.
      Kibice mogą zostać.
      • Gość: benesz Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.rsk.pl 29.06.01, 00:07
        LEGIA to pierdolony odpad z czasow prl-u , jebana czerwona dziwka,pupilek komunistycznej nomenklatury

        wnosze o wycofanie tego badziewia z rozgrywek ekstraklasy.

        legia!
        co????
        TY KURWO!

        wypierdalac buroki.
        • Gość: nocoment Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 13:12
          Gość portalu: benesz napisał(a):

          > LEGIA to pierdolony odpad z czasow prl-u , jebana czerwona dziwka,pupilek komu
          > nistycznej nomenklatury
          >
          > wnosze o wycofanie tego badziewia z rozgrywek ekstraklasy.
          >
          > legia!
          > co????
          > TY KURWO!
          >
          > wypierdalac buroki.

          Nie zachowuj się jak zwykły cham tylko podaj jakieś argumenty. Myślisz że twoje
          bluzgi kogokolwiek ruszają?
      • Gość: pyra Re: LEGIA TO STARA KURWA!!!!!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.01, 02:32
        all wat van warschau kom' is een dikke lul!!! jij ben een stink lul ook!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka