misiek4111
21.10.09, 22:29
www.roadlook.pl/z-drogi/francja-juz-400-km-autostrad-z-ograniczeniem-predkosci-do-110-km-h.html
Ach ta Francja... Dlaczego nie czerpią tam z dorobku intelektualnego
polskich parlamentarzystów i nie "urealniają" ograniczenia do 140.
Coś bredzą o ekologii, no niech im będzie, ale o zgrozo twierdzą
bezczelnie kapeluszniki jedne, że przy 110 będzie bezpieczniej niż
130. Pewno aroganci nie znają tego forum, gdzie niejeden
intelektualista udowodnił że "nie prędkość zabija tylko głupota,
brak przewidywania, bezmyślność", itd. co tam komu akurat pasuje.
A tak na poważnie to w odniesieniu do czego miało mieć miejsce to
polskie urealnienie?