edek40
17.02.11, 11:03
Od poczatku zimy, codziennie, obserwuje silne wzmozenie dzialan policji i strazy miejskiej. W godzinach popoludniowego szczytu obserwuje ich wzmozenie na Trasie Torunskiej. Mniej wiecej w polowie buspasa stoi na sygnale policja i straz miejska (dwa auta z terkoczacymi silnikami, bo zimno). Pod koniec stoi tylko policja i rowniez terkocze.
Rozumiem kwestie droznosci tej arterii dla autobusow. Wydaje sie jednak, ze uzyte sily sa zdecydowanie nadmierne, szczegolnie ze oznacza to, ze tych patroli nie ma na drogach. Na oko wydaje sie, ze o wiele taniej jest postawic wyrazna informacje o "lapankach" automatycznych i... zgodna z prawem jedna lub dwie atrapy aparatu fotograficznego.
O co tu chodzi?