Dodaj do ulubionych

fotelik czy nie?

16.06.18, 19:54
witam wybieram sie do chorwacji z dzieckiem 6 lat busem 6 osobowym czy w takim wypadku musi dzieckoo miec fotelik podporke? czy nic?
Obserwuj wątek
      • qqbek Re: fotelik czy nie? 20.06.18, 00:43
        6-latek powyżej 135cm wzrostu?
        Chyba tylko syn koszykarki i siatkarza z zaburzeniami wydzielania hormonu wzrostu...

Do tego zaczynanie czegokolwiek (maila/sms-a/postu na forum) od chamskiego "witam" to już wyjątkowy przejaw ignorancji i braku szacunku dla interlokutorów. Mi się nóż w kieszeni otwiera na "witam".

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • madziora14 Re: fotelik czy nie? 22.06.18, 11:12
          qqbek napisał:

> Do tego zaczynanie czegokolwiek (maila/sms-a/postu na forum) od chamskiego "wit
          > am" to już wyjątkowy przejaw ignorancji i braku szacunku dla interlokutorów. Mi
          > się nóż w kieszeni otwiera na "witam

nie widze nic złego w słowie witam

a tego typu komentarze nie bede próbowała nawet komentowac
        • allegropajew Re: fotelik czy nie? 18.03.19, 19:26
          Witam na czele listu skierowanego BEZPOŚREDNIO do Ciebie, przyznaję, może wkooorwiać. Ale witam na początku posta inicjującego wątek to jednak cokolwiek innego. I ja akurat tu nic gorszego w witam w stosunku do np. cześć nie widzę.

A co, miała napisać Czołem Waszmościom i Waszmościnom?

Przesadziłeś tym razem.

Gościula
    • djproti12 Re: fotelik czy nie? 25.06.18, 20:38
      Wydaje mi się, że z fotelikiem zawsze bezpieczniej... Ja moje dziecko długo woziłem w foteliku, nie ufam innym kierowcom kiedy widzę te kampanie społeczne, na przykład ta ostatnia
      ręce opadają na tłumaczenia
    • kha1 Re: fotelik czy nie? 07.11.18, 16:51
      Cóż to za pytanie? Oczywiście, że tak.
      Jeśli wciąż nie masz, polecam wyprzedaż AliExpress przewidzianą na 11.11 i powstałą przy współpracy z polskimi blogerami: s.click.aliexpress.com/e/bL3v6ebl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka