habudzik
31.07.09, 17:16
Nie wiem czy dobrze usłyszałem ale jeśli tak to na A-4 motocykliści nie chcą
płacić za przejazd twierdząc że oni w przeciwieństwie do kierowców nie niszczą
nawierzchni . Nie niszczyć może i nie niszczą ale ktoś musi i nad ich
bezpieczeństwem czuwać . Więc jak uważacie - płacić czy nie płacić powinni ?