jessi_a 29.04.11, 12:21 Zona Eltona bez kapelusza. Toz to "Sodomia i Gommoria" Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja.nusz Re: Skandal na slubie 29.04.11, 12:26 A może to Elton jest żoną? Ale pewnie też bez kapelusza - nie oglądam tego - pomnażam BNE. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Skandal na slubie 29.04.11, 19:06 Elton ogladal pewnie tutaj pana mlodego i z zona zapomnieli z wrazenia kapelusza Odpowiedz Link
folksdojczer4kategorji To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 15:49 To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. Widział tam kto Pana Arystokratę Jeckiego między proszonymi gośćmi? Przecie tam się dzisiaj Arystokraci z całej Ełropy spotykają.... Tak między nami, ja osobiście tej rodziny królewskiej nie lubię, mają swe korzenie w Bawarii. W Wielkanoc nie było po co włączać TV, bo cały czas pokazywali Papieża. Dzisiaj nie ma po co włączać TV, bo cały czas będą Europejską Arystokrację pokazywać. 1-go dnia Maja nie ma po co TV włączać, bo będą cały dzień Adolfa Hitlera pokazywać, nu może nie jego osobę, ale jego wynalazek: >>święto robotnicze 1-Maja<< Odpowiedz Link
jessi_a Re: To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 15:57 Slub wazniejszy od Papieza.Uroczystosc w Watykanie przeszla tak bez echa w mediach. Odpowiedz Link
folksdojczer4kategorji Re: To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 16:44 jessi_a napisała: > Slub wazniejszy od Papieza.Uroczystosc w Watykanie przeszla tak bez echa w medi > ach. ----------------------------------------------------------------> W Watykanie od 2000 lat ciągle to samo... (Ziewać się tylko chce...) Czas na jakiegoś Mesjasza kompatybilnego do naszych czasów... Ten Jezus z przed 2000 lat ciągle prawi, aby nastawiać i prawy policzek, gdy leją po lewym... Czas na jakąś nową filozofię... Januszek/Jureczek ciągle prawi o skończonej Epoce Chłopa Pańszczyźnianego.. I w jego parafii klepią go po ramieniu dla tak wielkich słów...Tak wielkiego Ducha! Odpowiedz Link
gadupa Trzeba ci glupote wybaczyc. 29.04.11, 16:53 Twoje rzenie przypomina mnie rzenie ze stodly. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Trzeba ci glupote wybaczyc. 29.04.11, 19:02 Piekna dupiasta parafraza! Coz za ekspresja wyrazu! Coz za polot! Ach ten wdziek! Odpowiedz Link
mieux piękna para 29.04.11, 20:00 Prześliczna suknia Kate. Dla kontrastu przypomniała mi się suknia Joasi Liszowskiej, która gościom weselnym wywaliła wszystko to, co powinien zobaczyć jej mąż w sypialni. Kate przebija księcia w protokołach. Z całą pewnością poradzi sobie w nowej roli. Dużo szczęścia i radości dla Kate i Williama!!!!! Odpowiedz Link
folksdojczer4kategorji Re: piękna para 29.04.11, 20:45 Wygląda, jakbyś monarchistką była? Nieco operetkowa forma ustroju państwa... I podatnik musi utrzymywać cały zaścianek of The Royals I Królowa, jako posiadaczka kilkunastu jednostek agrotechnicznych, (PGR) dostaje zapomogę z Brukseli. (czytaj Niemiec) Odpowiedz Link
folksdojczer4kategorji Ja Ci to wytłumaczę na przykładzie: 30.04.11, 21:38 pyskata.1 napisała: > I co zimno jej w głowę było? ------------------------------------------------- Odpowiedz Link