Dodaj do ulubionych

Skandal na slubie

29.04.11, 12:21
Zona Eltona bez kapelusza. Toz to "Sodomia i Gommoria" wink
Obserwuj wątek
    • ja.nusz Re: Skandal na slubie 29.04.11, 12:26
      A może to Elton jest żoną? Ale pewnie też bez kapelusza - nie oglądam tego - pomnażam BNE.
      • lepian4 Re: Skandal na slubie 29.04.11, 19:06
        Elton ogladal pewnie tutaj pana mlodego i z zona zapomnieli z wrazenia kapelusza
    • folksdojczer4kategorji To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 15:49
      To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście.

      Widział tam kto Pana Arystokratę Jeckiego między proszonymi gośćmi?

      Przecie tam się dzisiaj Arystokraci z całej Ełropy spotykają....

      Tak między nami, ja osobiście tej rodziny królewskiej nie lubię, mają swe korzenie w Bawarii.

      W Wielkanoc nie było po co włączać TV, bo cały czas pokazywali Papieża.

      Dzisiaj nie ma po co włączać TV, bo cały czas będą Europejską Arystokrację pokazywać.

      1-go dnia Maja nie ma po co TV włączać, bo będą cały dzień Adolfa Hitlera pokazywać, nu może nie jego osobę, ale jego wynalazek: >>święto robotnicze 1-Maja<<
      • jessi_a Re: To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 15:57
        Slub wazniejszy od Papieza.Uroczystosc w Watykanie przeszla tak bez echa w mediach.
        • folksdojczer4kategorji Re: To dlatego tak pusto dzisiaj w mieście. 29.04.11, 16:44
          jessi_a napisała:

          > Slub wazniejszy od Papieza.Uroczystosc w Watykanie przeszla tak bez echa w medi
          > ach.
          ---------------------------------------------------------------->

          W Watykanie od 2000 lat ciągle to samo... (Ziewać się tylko chce...)

          Czas na jakiegoś Mesjasza kompatybilnego do naszych czasów...

          Ten Jezus z przed 2000 lat ciągle prawi, aby nastawiać i prawy policzek, gdy leją po lewym...

          Czas na jakąś nową filozofię...

          Januszek/Jureczek ciągle prawi o skończonej Epoce Chłopa Pańszczyźnianego..

          I w jego parafii klepią go po ramieniu dla tak wielkich słów...Tak wielkiego Ducha!
    • gadupa Trzeba ci glupote wybaczyc. 29.04.11, 16:53
      Twoje rzenie przypomina mnie rzenie ze stodly.
      • jessi_a Re: Trzeba ci glupote wybaczyc. 29.04.11, 16:57
        no i niech tak zostanie.
      • lepian4 Re: Trzeba ci glupote wybaczyc. 29.04.11, 19:02
        Piekna dupiasta parafraza! Coz za ekspresja wyrazu! Coz za polot! Ach ten wdziek!
    • mieux piękna para 29.04.11, 20:00
      Prześliczna suknia Kate.
      Dla kontrastu przypomniała mi się suknia Joasi Liszowskiej, która gościom weselnym wywaliła wszystko to, co powinien zobaczyć jej mąż w sypialni.
      Kate przebija księcia w protokołach.
      Z całą pewnością poradzi sobie w nowej roli.
      Dużo szczęścia i radości dla Kate i Williama!!!!!
      • folksdojczer4kategorji Re: piękna para 29.04.11, 20:45
        Wygląda, jakbyś monarchistką była?

        Nieco operetkowa forma ustroju państwa...

        I podatnik musi utrzymywać cały zaścianek of The Royals

        I Królowa, jako posiadaczka kilkunastu jednostek agrotechnicznych, (PGR) dostaje zapomogę z Brukseli. (czytaj Niemiec)
        • mieux Re: piękna para 29.04.11, 21:03
          Pochodzę z arystokracji, przecież wiesz.
          • annajustyna Re: piękna para 29.04.11, 23:09
            Jestes spokrewniona z Jeckim? tongue_out
          • folksdojczer4kategorji Palikot z Reykjavíku 30.04.11, 16:01
            Palikot po islandzku...
    • pyskata.1 Re: Skandal na slubie 30.04.11, 21:15
      I co zimno jej w głowę było?
      • folksdojczer4kategorji Ja Ci to wytłumaczę na przykładzie: 30.04.11, 21:38
        pyskata.1 napisała:

        > I co zimno jej w głowę było?
        -------------------------------------------------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka