the-great-inuk 07.08.17, 22:42 We will follow two simple rules: buy Polish and hire Polish. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the-great-inuk 6 000 000 000 $ amerykańskich ! 07.08.17, 23:22 Warto pakować walizki aby być obecnym przy podziale... Ale tylko dla posiadaczy legitymacji partyjnej PiS-u Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: 6 000 000 000 $ amerykańskich ! 07.08.17, 23:44 Niemców stać na to, aby dokarmiać wszystkich przybłędów z całego świata... Jarosik aus Berlin napisał: ==================================================== Niemcy stać na to, żeby być bogatym i liczącym się krajem BEZ wielkomocarstwowych zapędów, BEZ wywracania do góry nogami historii, BEZ narzucania innym, słabszym krajom europejskim własnej woli, BEZ bakowego neokolonializmu, BEZ tej ich cholernej Leitkultur, którą nachalnie eksportują, a która doprowadziła Europę na skraj cywilizacyjno-kulturowej przepaści, uczyniła nasz kontynent bezbronnym, zupełnie od ich woli uzależnionym kołchozem. Stać ich na to, bo takim krajem byli przez dziesiątki lat, poczynając od zakończenie przegranej wojny… ==================================================== Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: 6 000 000 000 $ amerykańskich ! 07.08.17, 23:59 Wie groß ist die Ebola-Gefahr für Deutschland? Ot, co... Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: 6 000 000 000 $ amerykańskich ! 08.08.17, 11:30 Janosik aus Berlni napisał: ================================================= Czemu tu jeszcze siedzę? Za stary jestem, za bardzo zależny od okoliczności, aby cokolwiek zmieniać w moim życiu. Mogę conajwyżej żałować kilku dawnych nietrafnych decyzji. Nie przeszkadza mi to jednak mieć własne zdanie i widzieć ku czemu zmierza Europa pod światłym przewodnictwem żelaznej Angeli, która interesy naszego kontynentu całkowicie podporządkowała interesowm Niemiec… ================================================= Co za wzniosły, nieskazitelny, kryształowy charakter! Patriota z Bożej Łaski u Dzieci i Wnuków Zwyrodnialców Niemieckich za ciepłym piecem! Takiej dominy, jak Merkelowa nigdzie na całym świecie nie znajdziesz! Sadomasochiści z całego świata welcome in Germany! Odpowiedz Link
the-great-inuk "które to od wewnątrz powodują gnicie" )* Ebola !! 08.08.17, 13:44 Wbrew oczekiwaniom. okazuje się, że także na Forum Maryjnym spotyka się od czasu do czasu inteligentne wypowiedzi. a000000 08.08.17, 09:48 napisała: ========================================== a cesarstwo rzymskie padło z powodu..... migrantów. Wielkie imperia są bezpieczne dotąd, dokąd nie wpuszczą do wewnątrz konia trojańskiego... w postaci czy to ideologii, czy to migrantów, czy to upadku moralnego.... które to od wewnątrz powodują gnicie. )* Co do Imperium Osmańskiego - od wielu lat było słabe, słabo zrządzane przez bardzo marnych sułtanów ( dziedziczna choroba psychiczna, alkoholizm, zwyrodnienie -jeden zabił kilkaset swoich niewolnic aby zadowolić kochankę!!!!....) . Do tego imperium było rozszarpywane przez paszów i wezyrów właściwie to od zawsze.... czyli wewnętrzny koń trojański. Bogu należy dziękować, że kolejni sułtani byli coraz słabsi.... inaczej byśmy dziś w burkach chodziły jako istoty trzeciej kategorii.... ========================================== )* Ebola !!! Odpowiedz Link
the-great-inuk "które to od wewnątrz powodują gnicie" )* Ebola 08.08.17, 13:59 Ile mil. Turków głosujących na Erdogana mamy u połamanych Niemców? (5. kolumna) Ile mil. Polaków głosujących na PiS mamy u połamanych Niemców? Brytyjska Premierowa powiedziała, że Polacy mogą się po dwu latach tylko kopniaka w dupę spodziewać! A nie wizy wjazdowej do GB ! Mądra niewiasta! Odpowiedz Link
the-great-inuk Polish advanced technology! 08.08.17, 14:19 Samochód/auto po naszemu/ służbowy dla wyłącznego użytku Polskiej Premierowej! Polish advanced technology! Janosik aus Berlin będzie dumny! Byłym kolegom z pracy szczęki dolne powypadają z zazdrości! Odpowiedz Link
the-great-inuk Re: Polish advanced technology! 08.08.17, 14:28 the-great-inuk napisała: > Polish advanced technology! =============================================== BOR wprawdzie zamierza kupić limuzynę bez stosowania ustawy o zamówieniach publicznych, jednak dopiero niedawno zapytania trafiły do potencjalnych dostawców. Nie ma ich zbyt wielu, bo taki samochód, to wyjątkowo specjalistyczny sprzęt. =============================================== Dla Polaka nic trudnego ! Odpowiedz Link