Dodaj do ulubionych

Praca po CPE

09.05.09, 14:35
Witam

Mam zdane certyfikaty: CPE, CAE, FCE. Uwielbiam język angielski i wciąż się w
nim dokształcam - dużo czytam, powtarzam i staram się zawsze wygospodarować
odrobinę czasu na jakikolwiek kontakt z językiem. Jestem tegoroczną
maturzystką i planuję w okresie wakacyjnym podjąć pracę w Warszawie, ponieważ
chcę zarobić choć trochę pieniędzy na utrzymanie się na studiach... Z czym
może być ciężko.

Chciałabym wykonywać jakąś pracę związaną z językiem. Wiadomo, że żadną
legalną i uczciwą pracą nie pogardzę. Jednak wciąż mnie zastanawia to, czy
mogłabym znaleźć taką pracę, która by mi się podobała. Nie wiem, czy jest taka
szansa i kompletnie nie mam pojęcia, gdzie szukać i jak się do tego zabrać.

Czy ktoś z Państwa ma podobne doświadczenia? W dowolnym stopniu orientuje się
w tym temacie? Będę wdzięczna za udzielenie mi jakichkolwiek wskazówek i
odpowiedzi.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Obserwuj wątek
    • mr.illusion Re: Praca po CPE 09.05.09, 20:55
      Zgaduje, ze nie masz zbyt wielkiego doswiadczenie. Jezeli chcesz koniecznie
      uzywac angielskiego, polecalbym jakies call centre badz biura obslugi klienta,
      nastawione na zagranicznych klientow.

      Pozdrawiam,
      M.
    • cennder Napisz na priv, 09.05.09, 21:28

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka