Dodaj do ulubionych

mam taki celulit

28.06.07, 20:14
bi.gazeta.pl/im/3/4201/z4201323O.jpg watek zakladam tylko po to zeby
sobie humor poprawic (tak sobie wmawiam)
Obserwuj wątek
    • Gość: sloneczko216 Re: mam taki celulit IP: *.elpos.net 28.06.07, 20:18
      Ohyda. Ja nie mam celulitu.
      • sloneczko216 Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:27
        To prawda, ze celulit psuje figure kobiecie. FUUUUUUUUUJ
    • jablko_adama Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:26
      spoko-nie zalamuj sie
      *************************************

      Niech każdy ptak ,śpiewa własną pieśń
    • pupciulka Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:30
      tym sie martwisz? tydzien masazu i peeliengu i juz 2x mniej :)

      to jeszcze nic! widzialam cos o wiele, wiele gorszego!
      chodze sobie ktorego razu po galerii i nagle przed oczami pojawia mi sie
      kobieta kolo 40stki (tak przynajmniej wygladala), farbowana na super typowy
      blond, pol kilo makijazu na twarzy, rozowa bluzko z dekoltem, dzinsowa max-mini
      spodniczka, sandalki z 15cm obcas i ten obrzydliwy cellulit!! w zyciu czegos
      takiego nie widzialam! to zdjecie to nic...

      mysle, ze Cie to troszke pocieszylo ;)
      • jablko_adama Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:34
        dostalas ta prace,gdzie szlas na rozmowe???to chyba bylo w salonie pieknosci:)))



        *************************************

        Niech każdy ptak ,śpiewa własną pieśń
      • agatka_to_ja Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:41
        pupciulka.. to nic.. ja kiedys szlam za dziewczyna, ktora byla mooooooocno przy
        kosci..... byla w dlugich, bialych (!!!) spodniach... i celulitis bylo widac
        PRZEZ SPODNIE!!!
        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        • jablko_adama Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:42
          no i co z tego






          *************************************

          Niech każdy ptak ,śpiewa własną pieśń
          • agatka_to_ja Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:45
            co?
            generalnie nie mam nic do celulitu - to czesta przypadlosc, nawet u
            szczuplych...

            ale przy tym trzeba miec swiadomosc wlasnych "ulomnosci" i niedoskonalosci i
            dostosowywac do tego stroj, a nie straszyc na ulicach...

            Nie ma kobiet brzydkich - sa tylko niekochane, zle ubrane i zaniedbane...
            • pupciulka Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:48
              wow! agatka! jak zwykle zaswiecila inteligencja, ale chyba pierwszy raz nikogo
              nie obrazila ;]

              jablko ale Cie zaszczyt kopnal ;p
        • pupciulka Re: mam taki celulit 28.06.07, 20:44
          ok, mloda dziewczyna z nadwaga jeszcze mozna zrozumiec, ale starsza
          kobiete????? fuuu... no chyba, ze nie byla taka stara, a tylko tak wygladala ;]
          albo chciala sie odmlodzic i jej nie wyszlo..
          ale te nogi... bleee.... taka wygnieciona galareta..... fuuuu..
          • nzttk Re: mam taki celulit 28.06.07, 21:10
            ale ogolnie bardzo duzo osob ma celulitis niestety to bardzo brydko wyglada
            ja tez z tym jakis czas walczylam ... nie pozbyłam się do konca ale nie jest az
            tak zle ;)
    • ishe Re: mam taki celulit 28.06.07, 21:18
      Nie przejmuj się dzwonek! celulit dotyka zarówno kobiety, które mają problemy z
      nadwagą, jak i te szczupłe, nie jesteś jedyna. Nie wszystkie kobiety to idealne
      modelki, prosto z photoshopa .
      • jablko_adama Re: mam taki celulit 28.06.07, 21:22
        wlasnie,dobrze napisane,co po kobiecie co bedzie jak modelka, a zolza bedzie




        *************************************

        Niech każdy ptak ,śpiewa własną pieśń
        • ishe Re: mam taki celulit 28.06.07, 21:26
          ;D
    • Gość: Oliwia Re: mam taki celulit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.07, 22:02
      ja tam też mam cellulit, zresztą kto go teraz nei ma a i szczuplutka jestem. od
      następnego tygodnia zaczynam chodzic na masaże ciekawe czy to coś da :/
    • Gość: Kris Re: głowa do góry! IP: *.chello.pl 28.06.07, 23:31
      Jak mi się podoba kobitka, to nie zwracam uwagi na takie szczegóły jak
      celulit;) jasne, że gładkie ciałko jest fajne, ale mało, która kobieta może
      pochwalić się idealnym ciałem, bo takiego nie ma. Każdy ma swoje słabsze
      strony, nie ma co się załamywać. Ja jestem łysy, mam krzywy nos(pozostałość po
      boksie,który swego czasu trenowałem), blizne na pół twarzy i w ogóle brzydki
      jestem;]
      Ty jesteś pewnie ładna babka, nie przejmuj się jakimś tam celulitem;)
      • agatka_to_ja Re: głowa do góry! 28.06.07, 23:44

        Gość portalu: Kris napisał(a):

        > Każdy ma swoje słabsze
        > strony, nie ma co się załamywać. Ja jestem łysy, mam krzywy nos(pozostałość po
        > boksie,który swego czasu trenowałem), blizne na pół twarzy i w ogóle brzydki
        > jestem;]

        hehe.. Kris, podobno facet powinien tylko byc "ladniejszy od diabła" :))))
        wiec spoko :)
        • Gość: Kris Re: głowa do góry! IP: *.chello.pl 28.06.07, 23:48
          dzięki Agatka za słowa otuchy:) powiem to tym co uciekają na mój widok;]
          • agatka_to_ja Re: głowa do góry! 28.06.07, 23:53
            e tam... nawet jak na drzewo uciekaja to i tak kiedys zejdą :) jak zgłodnieją..
            a ty wtedy z tekstem "moze pojedziemy do restauracji?".. i juz jest twoja ;)

            A tak serio - jesli chodzi o facetow to nie takiego wzorca i wiele kobiet (w
            tym ja) twierdzi, ze facet musi miec "to cos"... A sliczny nie musi byc.. wazne
            zeby byl meski i zeby byl FACETEM, a nie "cizią", ktora faceta udaje ...(to
            moje prywatne zdanie :)
    • Gość: paula Re: mam taki celulit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 21:45
      kurcze ja tez mam ten wstrętny cellulit blee:/ ale co trzeba z nim życ
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka