Gość: kanuk
IP: proxy / *.cpe.net.cable.rogers.com
18.10.02, 13:58
Otoz pije on cos w rodzaju latte ( mleko po wlosku) , jakze popularnej w
Ameryce kawy z mlekiem. Tyle ze kawa jest bezkofeinowa a mleko sojowe. Ktore
on sam codziennie sobie gotuje. Poranne zabiegi tych co sie nie spiesza. A
poza tym istnieja silne przypuszczenia, ze Willy raczy sie tez kukurydzowka,
ktora jedynie-jak wiadomo- moze wyrwac czlowieka z tej dretwoty. Jack
Daniels!!!