Dodaj do ulubionych

Patelnie ceramiczne Tescoma

25.09.10, 12:47
Warto kupić? Zastanawiam się. W sklepie wyglądają świetnie ale nigdy nie używałam takich.
Obserwuj wątek
    • Gość: inn Re: Bezwstydna reklama garów berghoff! IP: *.centertel.pl 12.10.10, 02:30
      @maria - uprawiasz tu bezwstydną reklamę garów. Chcesz reklamować - to płać! Patelnie ceramiczne są do niczego. Nanoceramiczne(bialetti) wytrzymują 2 miesiące zwyklego użytkowania i mycia w zmywarce, a potem złazi emalia z zewnątrz, a do wnętrza przywiera i przykleja się jajecznica. Ceramiczne zaś niczym w użytkowaniu nie różnią się od emaliowanych.
      Opanuj dobra kobieto swoją żądze zysku i nie wprowadzaj nikogo w błąd!
      • Gość: Wojtek Re: Bezwstydna reklama garów berghoff! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.10, 16:04
        INN - nie wiem co ty masz za patelnie i nie wiem jak wygląda patelnia berghoffa w trakcie użytkowania. ale nie pisz że patelnia ceramiczna jest zła. Bo nie wszystkie patelnie muszą byc złe to producenci nasz oszukują wraz ze sprzedawcami.
        My od roku czas uzytkujemy patelnie firmy pensofal - ceramiczne i nie powiem sa przez nas porysowane bo nie zawsze uzywa sie drewnianych sztucców, w zmywarce ich nie myje bo nie ma po co, gabka z ludwikiem pod biezacą wodą i są umyte. Zadna potrawa nam sie jeszcze nie przypalila i nie "przywarła". Tez na początku byłem negatywnie nastawiony do zakupu ale po kilku razach przekonalismy się do patelni ceramicznych, nie wielka ilość tluszczu i wszystko ladnie sie smazy.

Pozdrawiam
        Wojtek
        • Gość: inn Re: Nanoceramika to chłam! IP: 178.56.108.* 18.11.10, 05:54
          @Wojtek:Jesz z porysowanej aluminiowej patelni od dramatycznie słabej połoce i uważasz że wszystko jest w porządku? Myślisz,że jesteś szczególnie impregnowany na osteoporozę.Może już zamiast wapnia w kościach masz glin z patenii.(Nie kręć zbyt gwałtownie głową bo ci jeszcze kręgi szyi trzasną jak to przy osteoporozie bywa).Nie myśl też, że jeśli masz patelnię na której musisz używać tłuszczu - to ominie cię cukrzyca. Masz ją - jak w banku. Tłuszcz w diecie, smażone potrawy to jedyna dobrze znana w medycynie przyczyna choroby którą lekarze nazywają dla niepoznaki cukrzycą tgypu drugiego.
          W życiu nie spotkałem się z równie chybionym wynalazkiem jak patenie z powłoką nanoceramiczną. Nowoczesne - a grożą osteoporozą jak tanie aluminiowe naczynia po drugiej wojnie światowej. wymagają tłuszczu w smażeniu - co prowadzi do cukrzycy. Mają chronić przed rakiem, ale chyba nie przed rakiem produkującej insulinę trzustk! To PRAWDZIWY KROK WSTECZi W zmywarce - obłażą z farby,ponoć wyjątkowo trwałej.Nawet trudno tę niby ceramikę nazwać powłoką - przy używaniu drewnianych i plastykowych łopatek po dwóch miesiącach przestaje być powłoką.
          Nawet na średnim ogniu biała nanoceramiczna patelnia przypala panierkę kotleta schabowego na czarno, zatem fakt, że nic nikomu się na tej - nie obcyndalajmy się - kiepskiej, wystawiającej zdrowie na poważne ryzyko powłoce nie przypaliło włożę między bajki z półek kryptoreklamy!
          Co to za patelnia która przestaje być patelnią po 2 miesiącach?
          Omijajcie ten chłam z daleka!
    • johana75 Re: Patelnie ceramiczne Tescoma 18.11.10, 11:26
      Polecam ci patelnie Silit z powłoka Silargan, mam ja od kilku tygodni i jest rewelacyjna!
      Ma 10 lat gwarancji, nie jest tania ale na pewno warta swojej ceny. Poza tym Silit to b. dobra firma której zaufałam, mam pierwszy produkt tej firmy, ale na peweno nie ostatni!. Kupiłam ją w Niemczech za 90 euro więc taniej niż przez neta w PL. Powierzchnia silargan jest twardsza od stali nie da się zarysować.
      Tutaj wiecej o silarganie:
      www.youtube.com/watch?v=TiCgeHKueZk
      Kupiłam patelnie do serwowania z serii Wild Orange tą:
      www.frankherbert.pl/product-pol-3324-Silit-patelnia-ceramiczna-do-smazenia-i-serwowania-Wild-Orange.html
      Kolorów jest kilka: zółty, biały, czarny ,limonka- prezentuje sie świetnie !
      Są również patelnie normalne z jedną rączką.
    • Gość: ola Re: Patelnie ceramiczne Tescoma IP: *.lublin.mm.pl 18.11.10, 22:22
      ja mam dwie ceramiczne i bardzo sobie chwalę. Jedna gruba greblonowa, a druga cienka ambition. Obie raczej tanie. Świetnie myją się z zapieczonego tłuszczu. Można traktować je zmywakiem druciakiem i oczywiście używać metalowych akcesoriów. Moje drogie i niezbyt stare patelnie teflonowe tefal ingenio przed wylądowaniem na śmietniku odleżą trochę na dnie szuflady.
    • Gość: Kamil Re: Berghoff opinie - garnki IP: *.torservers.net 30.06.11, 22:00
      Ten twój BERGHOFF to najgorszy SZAJS jaki można mieć, tania chińszczyzna z naklejką niby europejskiej firmy. Kupując ten badziew płacicie za reklamę a nie za jakość. A ten twój sklepik stalchem.. coś tam, to jedno wielkie nabijanie ludzi w butelkę. Gary które mam od ciebie rdzewieją i niechciałeś przyjąć zwrotu. Na pewno nie jeden został już przez ciebie oszukany i powie coś na ten temat. NIEpolecam tego sklepu i tej chińskiej firmy.
      • Gość: Slawo Re: Berghoff opinie - garnki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.11, 09:36
        w lutym kupiłem patelnię ceramiczną BERGHOFF SCALA 24cm FERNO, w listpoadzie, czyli dzisiaj po 10 miesiącach zaczęła przypalać bardziej od żeliwnej,
        jak była nowa, było wszystko idealnie, powłoka była i jest gładka i połyskująca, jest naprawdę trudna do zarysowania, zewnętrznie nic jej nie jest, ale co z tego jak nie można już na niej nic smażyć bo przywiera, musiałem kupić drugą standardowo teflonową i nią mam zamiar smażyć kilka lat a nie 10 miesięcy,
        dodam, że nie była myta w zmywarce - nie mam jej, tylko pod kranem i zwykły płyn do mycia naczyń
        nie wiem jak się sprawują patelnie ceramiczne innych firm ale BERGHOFFa nie POLECAM - tylko 10 miesięcy poprawnego nieprzywierającego smażenia to za mało, czyli cytując słowa poprzedników to najgorszy szajs, po prostu wyrzucone w błoto pieniądze
      • Gość: Wiesław Re: Berghoff opinie - garnki IP: *.dynamic.vectranet.pl 22.06.14, 17:17
        Nie POLECAM ! Jakość garnków oceniam w skali od 1-10 "3" . Pod uchwyt pokrywki dostaję się woda co zostało zareklamowane oraz produkt został odesłany do producenta . Stwierdzono cyt. " Pokrywy zostały wykonane prawidłowo i nie posiadają wad fabrycznych . Uchwyty pokrywy na styku ze szklaną częścią nie posiadają uszczelek, więc nie ma nic """niezwykłego""" w tym ,że pomiędzy stalowy kołnierz a szkło dostają się płyny ". Więc po kilku umyciach zostanie brud , a Ja za każdym myciem mam sobie odkręcać uchwyt pokrywy . Bardzo mądre rozwiązanie . W takim razie nie polecam tej firmy , brak rzetelnego i konkretnego rozwiązania tej sytuacji . Brak profesjonalizmu ,a rzekomo taka świetna firma . Nie polecam jeśli chcą państwo zaoszczędzić sobie nerwów.
    • Gość: monika Re: Patelnie ceramiczne berghoff IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.12, 09:19
      Kupiłam patelnię BERGHOFF z powłoką ceramiczną, do której miało jedzenie nie przywierać i umożliwiać smażenie bez tłuszczu. Niestety od pierwszego gotowania potrawy przywierały.
      Po jajecznicy bardzo trudno ją domyć. Przereklamowana. Wielki błąd.
      Jednocześnie kupiłam zestaw garnków i patelnię z serii ZENO BERGHOFFA - i tu muszę przyznać,że są dużo lepsze. Mniej przywiera.

Może innych firm patelnie ceramiczne są ok , ale BERGHOFF z pewnością do nich nie należy.
      • Gość: Leszek S. Re: Patelnie ceramiczne berghoff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.13, 21:37
        Zgadzam się częściowo z opinią że patelnie Berghoff to gó..., bo zależy co trafisz?! A goście którzy rozpatrują reklamacje do płatne debile, gó... znający się na wadach powłok ceramicznych! Kupiłem dwie na raz standardowo małą i dużą. Duża w miarę ok. Natomiast mała to TRAGEDIA!!!! Nie da się na niej nic usmażyć bez przywierania do powłoki! Nie mówiąc już o domyciu jej. W odpowiedzi od firmy dostałem instrukcję smażenia na patelni ceramicznej i czyszczenia . ŻENADA !!! Czyli dodatkowo na 1potrafię smażyć, a na 2 małej nie potrafię:'( Ludzi mają za durniów- DEBILE. NIE KUPOWAĆ TEGO GÓWNA!!!
    • spokojnaglowa33 Jak najdalej od silarganu! 30.07.12, 20:33
      Cholerny marketing!
      Dałem się nabrać za ponad 900 zł, więc ostrzegam kolejnych frajerów. Ta powłoka nie nadaje się do smażenia i duszenia - wszystko przywiera jak do taniego garnka z hipermarketu! Można w tym gotować i być może piec - nie próbowałem. Garnek do duszenia z serii Silit Vitaliano Rosso pięknie się prezentuje, ale zwykły Elo Rubicast jest do tego celu lepszy. Tudzież 4 razy tańszy i lżejszy.
    • Gość: Franko Re: Jak najdalej od silarganu! IP: *.rutgers.edu 01.10.12, 15:29
      Śmiechu warte te twoje wypociny, "technologia kosmiczna" to chyba cię na to forum sprowadziła. Te wszystkie chińskie badziewia z niemiecko brzmiącym zakończeniem...hoff są nic nie warte, już przerabiałem kilka ich produktów i były to pieniądze wyrzucone w błoto. Ale Pan sklepikarz wie lepiej, więc doradzi i sprzeda;/. Skąd wy się bierzecie ludzie?
    • Gość: aqq Re: Patelnie ceramiczne berghoff IP: *.2.28.78.cable.sta.petrus.com.pl 04.03.13, 12:24
      Taa! Kupiłem taką patelnię renomowanej włoskiej firmy (nazwy nie wymienię) - była z temperaturowym wskaźnikiem, a jakże! - rzuciłem w kąt "wstrętną" niemiecką (też ze wskaźnikiem) patelnię teflonową, piałem z zachwytu, no i po trzecim smażeniu okazało się, że zmywarka nie daje sobie rady z doczyszczeniem tego "nieprzywieralnego" cuda, po pół roku okazało się, że z "tego nieprzywieralnego cuda" - stosowałem tyyylko drewniane łopatki) - obłazi ceramiczna powłoka - odkręciłem rączkę, ująłem wskaźnik temperaturowy - zwykły papierek, patelnię dałem psu jako miskę - mooocno kręęęęci nosem, iii przeprosiłem solidną niemiecką patelnię teflonową. I to by było na tyle jeśli chodzi o włoską cereamikę! Nie wiem jak niemiecka czy francuska, ale nie zamierzam ryzykować!!!
          • Gość: kagran Re: Patelnie ceramiczne berghoff IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.14, 11:51
            Mam od roku dwie patelnie Berghoff z serii Scala z powłoką ceramiczną czarną w drobne białe kropeczki- FernoGreen . Jestem tymi patelniami zachwycony. Nie ma mowy o przywieraniu. Nawet zasmażone makarony zmywa się bez trudu. Jedyny mankament patelni 20cm to to, że standardowa rączka, zresztą odczepiana, jest trochę do tej akurat patelni za ciężka i przewraca ją gdy jest pusta. Natomiast z potrawą jest już ok. Ne ma tego problemu przy większych patelniach. Oczywiście przed pierwszym użyciem gotowałem wodę w tych patelniach przez ponad poł godziny w celu wygrzania powłoki ceramicznej. Tak doradził mi sprzedawca.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka