yotsukaido 02.09.11, 18:25 Poszukujemy domów dla małych kundelków. Więcej szczegółów pod tym linkiem allegro.pl/szczeniaczki-szczenieta-szczeniaki-suczki-pieski-i1783500319.html Psiaki są wesołe i grzeczne:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
default Re: 09.09.11, 08:54 majenkir napisała: > A mozna bylo uspic.... Racja. Ale wiesz, majenkir, z tym usypianiem to jest tak, że najpierw bojowo i kategorycznie się stwierdza : "tak, tak, uśpimy, bez sensu je hodować", a potem te gnojki się rodzą i człowiekowi jakoś zdrowy rozsądek odpływa hen, za góry :) W zeszłym roku miałam podobną historię z kotką - przybłąkała się w ciąży, została, urodziła i chociaż plan był taki, że usypiamy, to jak przyszło co do czego, to ani ja ani mąż nie byliśmy w stanie tego zrobić, więc odchowały się wszystkie. Szczęśliwie znalazły domy. Ale wiem, że po prostu miałam fart, a rezygnacja z uśpienia pod wpływem emocji była hmm.. troszkę dziecinna :) Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 09.09.11, 14:08 Mysmy mieli identyczna sytuacje (lata temu) Ciezarna kotka weszla nam po prostu do domu i wlazla mi do lozka. A na drugi dzien urodzila 6 kociat. Piec uspilismy od razu, a z tym ocalonym tosmy sie tak dlugo bujali (wszyscy znajomi zapsieni/zakoceni), az w koncu wcisnelismy ja mojej ciotce. Matka zostala u nas. Pewnie, ze bylo przykro, ale co zrobic? Przy tej nadpopulacji stwora wybieramy mniejsze zlo po prostu.... Odpowiedz Link Zgłoś
seidhee Re: 12.09.11, 14:56 Istnieje też sterylizacja aborcyjna, jakby co. Dużo łatwiejsza do zniesienia i dla ludzi, i dla kotki/suczki. Odpowiedz Link Zgłoś
yotsukaido Re: 12.09.11, 13:19 Racja - łatwiej uśpić i pozbyć się problemu. Trudniej - nauczyć czystości, zaszczepić, odrobaczyć i znaleźć dom. Wierzę, że to drugie może się udać. Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 12.09.11, 14:13 Wbrew pozorom, wcale to nie jest takie latwe. Ale coz, swiat nie jest idealny :(. Trzymam kciuki za znalezienie domow. Odpowiedz Link Zgłoś
mmk9 Re: 13.09.11, 09:21 yotsukaido napisała: > Racja - łatwiej uśpić i pozbyć się problemu. Trudniej - nauczyć czystości, zasz > czepić, odrobaczyć i znaleźć dom. Kolejność zadań wskazuje, ze niewiele miałaś do czynienia ze szczeniakami. "Nauczyć czystosci" na pierwszym miejscu ? To jest marginalna sprawa do załatwienia w tym znalezionym już domu. Jak się go cudem znajdzie. No a suczki oddane do tych cudem znalezionych domów prawie na bank się za rok-półtora oszczenią, niestety taka jest prawda . Lepiej uśpić niż przesunąć problem na później, kiedy się najprawdopodobniej zwielokrotni. Odpowiedz Link Zgłoś
e-ftalo Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 08.09.11, 13:26 i to ma być "pomocna" odpowiedź .żenada Odpowiedz Link Zgłoś
majenkir Re: 08.09.11, 14:31 Jej juz sie nie przyda, ale moze nastepnym? Za to Twoj post bardzo duzo wniosl.... Odpowiedz Link Zgłoś
www.zwierzeta.tv Daj ogłoszenie w portalu www.zwierzeta.tv 08.09.11, 13:40 Ogłoszenie tam jest darmowe. Na pewno znajdą nowy domek :) Odpowiedz Link Zgłoś
e-ftalo Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 15.09.11, 20:49 @majenkir ciebie powinni uśpić przed urodzeniem-po co jeszcze jeden ćwierćinteligent bez empatyczny na świecie,jaki pożytek? To jeszcze łatwiej byłoby utopić-na jedno wychodzi. Ale zabijanie to najprostrza droga,a nie o to chodzi. Sztuka to po pierwsze nie pozwolić się rozmnażać psom a jeśli już to znaleźć im nowe domy. Odpowiedz Link Zgłoś
seidhee Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 16.09.11, 09:52 e-ftalo napisał: > Sztuka > to po pierwsze nie pozwolić się rozmnażać psom Jak tam twoje suki mądralo? Wysterylizowałeś czy nadal rodzą co parę miesięcy? Odpowiedz Link Zgłoś
e-ftalo Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 17.09.11, 14:41 mam 2 szczeniaki 4 miesięczne i szukam im domu Już się nie rozmnażają,bo jedynego dorosłego psa oddałem do nowego domu(do rodziny) Odpowiedz Link Zgłoś
albert.flasz1 Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 18.09.11, 12:25 A jakie to szczeniaki, jakiego domu i gdzie im szukasz? Odpowiedz Link Zgłoś
e-ftalo Re: POMOCY! małe szczeniaczki szukają domu 18.09.11, 16:02 przez ogłoszenia w internecie. Kiedyś udało się dzięki adopcje.org,ale coś skopali w systemie i nie da się zdjęć wrzucić i musze zwykłymi sposobami. Normalne mieszańce pieski Odpowiedz Link Zgłoś