Dodaj do ulubionych

jak rozmnozyc kota ????

11.07.07, 23:56
kolezanka poprosila mnie aby "pokryc" jej kotke moim kocurem. niestety nic z
tego nie wyszlo. koty syczaly i fukaly na siebie. nie zauwazylam zadnych oznak
"popedu".
kotka ma 2,5 roku, ma rujke. kot ma 9 miesiecy, chyba jeszcze nigdy nie mial
kocicy.
czy jest jakis spodob na to aby koty spolkowaly?
nigdy nie widzialam jak to wyglada. czy koty rzucaja sie na siebie i jest to
rzeczywiscie bardzo instynktowne czy raczej musza sie poznac, polubic ipt?

nie smiejcie sie prosze. za 10 dni moj kociak idzie do kastracji.
Obserwuj wątek
    • rezurekcja ale po co? 12.07.07, 00:26
      moka2 napisała:

      > kolezanka poprosila mnie aby "pokryc" jej kotke moim kocurem.

      Moka, dajcie sobie z kolezanką spokoj z produkcja kotow. Generalnie kotow jest
      nadmiar.

      > za 10 dni moj kociak idzie do kastracji.

      Bardzo dobra decyzja, nie mnoz bytow niechcianych. KOty sa Wasze. Ich
      potomstwo moze się stac niczyje.

      Na tym forum raczej nie znajdziesz osob popierajacych WAsze zamiary. Zbyt
      wiele forumowiczek jest wolontariuszkami w schroniskach i widzi tabuny kotow
      czekajacych na adopcje.
      Nie spodziewaj sie cieplych slow z ich strony.
      Z mojej tez.
    • majenkir Re: jak rozmnozyc kota ???? 12.07.07, 00:29
      moka2 napisała:
      > nie smiejcie sie prosze.

      Nic tu akurat do smiechu. Uswiadom lepiej kolezanke, ze kotow rozmnazac nie
      nalezy - wystarczajaco duzo z nich nie ma domu :(.


      sandomierz.schronisko.net/page3.html
      • moka2 dzieki. tego sie nie spodziewalam 12.07.07, 09:34
        • salimis Re: dzieki. tego sie nie spodziewalam 12.07.07, 11:41
          kolezanka poprosila mnie aby "pokryc" jej kotke moim kocurem. niestety nic z
          tego nie wyszlo. koty syczaly i fukaly na siebie. nie zauwazylam zadnych oznak
          "popedu".
          kotka ma 2,5 roku, ma rujke. kot ma 9 miesiecy, chyba jeszcze nigdy nie mial
          kocicy.
          czy jest jakis spodob na to aby koty spolkowaly?
          nigdy nie widzialam jak to wyglada. czy koty rzucaja sie na siebie i jest to
          rzeczywiscie bardzo instynktowne czy raczej musza sie poznac, polubic ipt?

          moka2 a czego ty się spodziewałaś ze wszyscy ci przyklasną jaki to wspaniały
          pomysł? Z twojego opisu wynika że obydwie jesteście niedojrzałymi smarkulami.Czy
          przemyślałyście swoją decyzję oraz jej skutki? Co zrobicie z kociętami,pewnie
          powiesz - wydamy.Tylko jeśli byle komu to lepiej je odrazu uśpić aby nie
          cierpiały.Czy w ogóle czujecie się odpowiedzialne za własne zwierzęta czy
          traktujecie je jak pluszowe zabawki.
          Piszesz "ale nie zauważyłam żadnych oznak popędu" Ciekawe jaki ty byś miała
          popęd gdyby tobie i twojemu partnerowi przyglądali sie inni ludzie.Oj
          dziecko,dziecko,trochę intymności.I radzę ci,nie bierz się za coś na czym się
          nie znasz.
        • beali Re: dzieki. tego sie nie spodziewalam 12.07.07, 12:05
          Macie ochotę na kotki, to proszę spójrz i pokaż koleżance
          forum.miau.pl/viewforum.php?f=13&sid=63b1d02cbd2f51d5687399eac3640b16
          Nie wiem,czego się spodziewałaś,ale tu z reguły są ludzie
          lubiący zwierzęta, nierzadko szukajacy im domów,a na pewno
          tacy,którzy zdają sobie sprawę,że te kotki, którym pewnie koleżanka
          miałaby zamiar znaleźc domy/sprzedać mogą z czasem znaleźc się
          na smietniku.
          Rozmnażanie kotów bez rodowodu jest głupim pomysłem, zabierasz dom
          tym,które juz są, umierają w cierpieniu i czekaja na ludzka pomoc.
          Przemysl sobie to na spokojnie bez unoszenia się, bo tu wszyscy
          mają na względzie dobro zwierząt.
    • seniorita_24 Re: jak rozmnozyc kota ???? 12.07.07, 10:38
      Przepraszam a po co chcecie rozmnażać koty jak sie domyślam nierasowe czyli
      takie jakich setki czekają w domach tymczasowych i schroniskach na nowy dom a
      tysiące co roku umiera.
    • annb Re: jak rozmnozyc kota ???? 12.07.07, 11:59
      wez go wykastruj bez krycia kotki kolezanki
      ja pierdziu
      tyle kotow do adopcji a kolezanka sie bawi w cud macierzynstwa kociego
      aha
      tutaj nie ma nic do smiania
      tutaj mozna tylko zalamac rece
      • moka2 znacie odpowiedz? 12.07.07, 13:35
        dzieki za odpowiedzi NIE na temat!!

        nie obchodzi mnie co uwazacie na temat rozmnazania zwierzat.

        PYTANIE DOTYCZYLO ICH ZACHOWANIA.

        czemu wpolsce tak trudno uzyskac odpowiedz na pytanie
        • annb Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 13:53

          > dzieki za odpowiedzi NIE na temat!!
          >
          > nie obchodzi mnie co uwazacie na temat rozmnazania zwierzat.
          >
          > PYTANIE DOTYCZYLO ICH ZACHOWANIA.
          >
          > czemu wpolsce tak trudno uzyskac odpowiedz na pytanie

          bo w Polsce sa ludzie myslacy ktorym sie w glowie nie miesci ze mozna rozmnazac
          niehodowlane koty czy psy
          proste
          to sie nazywa cywilizacja/odpowiedzialnosc/swiadomosc i takie tam inne
          a twoj kot jest jeszcze niedojrzały i bardzo dobrze
          jakies inne pytania ?
          • marta.kunc Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 14:02
            pomijajac sens rozmnazania kotow niehodowlanych.
            twoj kotek jest jeszcze niedojrzaly plciowo, jest na granicy dojrzalosci.
            to najlepszy moment na kastracje.
            jesli przeczekasz ten moment i pozwolisz mu poznac uroki kociego sexu, masz
            duze sznase na znaczenie terenu i inne rownie przyjemne atrakcje MIMO kastracji.
            na twoim miejscu, na prosbe kolezanki popukalabym sie w czolo, zapakowala kota
            do transportera i pojechala do weta na kastracje.
            mowie ci to ja - wlascicielka hiperaktywnego kastrata tigera:)
        • kirke18 Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 14:04
          odpowiedź na pytanie brzmi: nie rozmnażać. Jeśli nie wiesz, że kotka musi mieć
          ruję, aby chciała się rozmnażać, to co Ty wiesz o kotach? A co będzie jak kotka
          będzie miała 6 młodych??? czy to będzie tylko zmartwienie twojej koleżanki???
          jak do tej pory nikt Ci tego nie powiedział wprost to ja Ci powiem, no totalnie
          głupia jesteś... i do tego niereformowalna, boszzzz
        • beali Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 14:25
          Jestem spokojna nie z natury,ale w necie.
          Tym razem nie wytrzymam.
          Guzik nas obchodzi Twój problem, skoro masz problemy
          z pojmowaniem tego,co się do Ciebie pisze.
          Masz ochotę namnożyc kotów,to sobie sama radź.
          Nikt przy zdrowych zmysłach nie doradzi Ci,jak rozmożyć
          koty bez rodowodu!
          • mist3 Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 15:48
            popieram wszystkich przedmówców, podpisując się rękami i nogami.
            A jak masz taką wrażliwą duszę i obrażasz się na słowa prawdy to może wystawisz
            swoją wrażliwość na jeszcze większą próbę - wejdź na strony kilku schronisk dla
            zwierząt i popatrz jakie kocie nieszczęścia które JUŻ są na świecie czekają na
            dobry domek i ludzi.
            Koleżanka pewnie rozmnoży w końcu swoją kotkę, bo na głupotę i znieczulicę nie
            ma rady, ale może ty przynajmniej nie przyczynisz się do pomnażania kociego
            nieszczęścia na tym świecie.
            • katikot Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 18:00
              Podpisuję się pod moimi przedmówcami. Jak ktoś lubi małe kotki, niech bierze jakieś maluchy (często właśnie ofiary takich beztroskich rozmnażaczy jak twoja koleżanka) na tymczas i szuka im domków. Wiesz jak ciężko jest znaleźć dom dla zwierzaka?
              • iris101 Re: znacie odpowiedz? 12.07.07, 19:12
                Droga Moko! Nie będę powtarzać, ale sie dopisuję do powyższych
                wypowiedzi.Wykastruj kotka, nie powiększaj liczby bezdomnych kociąt.
        • kasiaaa85 Re: Do moka2 13.07.07, 15:23
          "czemu wpolsce tak trudno uzyskac odpowiedz na pytanie"

          Poniewaz w Polsce sa takie osoby jak Ty i Twoja kolezanka,ktore nie rozumieja
          co to znaczy,ze tysiace bezbronnych malych i starszych kotow nie ma domow!!!
          Mieszakja na uliach,w krzkach,w piwnicach(skad czesto zima sa
          wyganiane),schroniska sa przepelnione tymi blagajacymi o litosc zywymi
          istotami.Ktore odczuwaja bol,smutek,przytloczenie!Czy uwazasz,ze wolno tak
          krzywdzic kociaki ktorym nalezy sie przeciez odrobina milosci,czulosci i
          kawalek swojego miejsca na ziemi??Cieply dom,pelna miska i zyczliwe kolana na
          ktorych w dlugi zimowy wieczor beda mogly pomruczec swojemu
          wlascicielowi.Odpowiedzi poprzednikow sa jak najbardziej na temat!Obudz sie
          wreszcze i zrozum,ze nikogo nie wolno nam ludziom krzywdzic!Trzeba kochac i
          szanowac tych najmniejszych,bezbronnych ktorzy przeciez nie poskarza sie ze
          jest im zle!!!!Obejrzyj i zrozum:
          www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx
          • login_niedostepny Re: Do moka2 13.07.07, 17:08
            kirke18 napisała:

            A co będzie jak kotka
            >
            > będzie miała 6 młodych???

            6 to pikus. Jak bylam mloda i glupia, mialam kotke ktora niestety sie okocila i
            sprezentowala mi 9 mlodych... idz, wykastruj kota, i nie grzesz wiecej.
            • venus22 Re: Do moka2 13.07.07, 22:41
              i kolezanka tez niech KONIECZNIE wykastruje swoja kotke, guzik mnie obchodzi
              rasowa czy nie rasowa,
              rasowych tez jest za duzo w schroniskach.

              venus
              • login_niedostepny Re: Do moka2 14.07.07, 22:33
                venus22 napisała:

                > i kolezanka tez niech KONIECZNIE wykastruje swoja kotke, guzik mnie obchodzi
                > rasowa czy nie rasowa,
                > rasowych tez jest za duzo w schroniskach.

                jesli to bylo do mnie, to wyraznie napisalam ze to bylo kiedys. Teraz cala moja
                trojca nie ma juz szans na mlode. I niech tak zostanie.
                • venus22 Re: Do moka2 15.07.07, 06:43
                  nie, to bylo do autorki watku, oczywiscie :)

                  Venus
    • urania77 Re: jak rozmnozyc kota ???? 14.07.07, 14:34
      albo prowokacja
      albo dzieciak spragniony wrażeń i doznań :-)
    • y3y Re: jak rozmnozyc kota ???? 14.07.07, 21:35
      moka , nie wiem ile ty masz lat ale z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze jestes
      nieodpowiedzialna osoba , twoja kolezanka rowniez. powinniscie obie poogladac
      strony internetowe schronisk a byc moze cos do was dotrze. nie wolno bezmyslnie
      rozmnazac zwierzat jezeli tysiace nie ma dachu nad glowa i umiera z chorob i
      glodu. mnie sie wydaje , ze wy traktujecie to jako dobra zabawe - a zapewniam
      cie , ze zabawne to nie jest.
      • rezurekcja Schronisko w Celestynowie prosi o pomoc 15.07.07, 11:15
        > strony internetowe schronisk a byc moze cos do was dotrze.

        no wlasnie, moze Moka2 i kolezanka wezma choc jedno zwierze z Celestynowa.
        Schronisko peka w szwach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka