xmikusx
23.08.07, 22:35
Witam,
Podejrzewam, ze moj kot ma tasiemca. Trzymajac go na kolanach zobaczylam, ze
"wyszedl" z niego robal. Byl dosc plaski i szeroki, mial ok 4mm. Wydaje mi sie
ze to tasiemiec, ale bede wdzieczna za oswiecenie. Kot dostal juz 1/2 Pratela
choc miesiac temu byl odrobaczywiony.
Boje sie o moja 4 letnia corke. Uwielbia Clifforda. Ciagle go nosi, przytula
sie do niego buzia. Pilnujemy zeby czesto myla rece, ale wiadomo jak to z
dziecmi. Zastanawiam sie czy ten tasiemiec moglby przejsc na nia, jesli tak to
w jaki sposob i co robic - badanie kalu???
Pomozcie, bo strasznie sie martwie