Dodaj do ulubionych

Pytanie o żarełko ;)

30.12.08, 22:28
Troszkę niepokoję się o swojego szczeniaka. A mianowicie tym jak
reaguje na gotowane jedzenie. Na codzień karmię go Royalem, ale
odkąd się u nas pojawił zaczęłam stopniowo wprowadzać też jedzenie,
które sama dla niego przygotuję (ryż+marchewka, pietruszka itp.+
filet z kurczaka, indyka, serca, ryby... - w równych proprcjach).
Niestety szczeniak reaguje na moją kuchnię rozstrojem żołądka: luźne
i nieregularne stolce :( Natomiast po Royalu wszystko jest w
porządku. Ma wrażliwy żołądek? Uzależnił się od suchej karmy czy co?
Podobnie jest gdy zmieszam gotowane z gotowym. Z dorosłym psem nie
ma problemu, więc to chyba nie wina braku zdolności kulinarnych ;p
Obserwuj wątek
    • a.nancy Re: Pytanie o żarełko ;) 30.12.08, 22:51
      niektore psy, te wrazliwsze, tak reaguja na zmiane karmy. powiedzialabym, ze jak
      juz zmieniac, to nie stopniowo, tylko raz a dobrze i przeczekac "sensacje", a
      przy karmieniu "na przemian" organizm nie ma szans sie przystosowac. a mieszanie
      gotowanego z gotowym jest z reguly odradzane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka