Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.10, 21:06 no risc no fun!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bartek Re: ale dno IP: 212.244.68.* 28.06.10, 10:48 co za kretyn pisze "ale dno" ??? lepiej siedzieć przed TV i komentować innych jak uprawiaja sport... rusz dupę a może nie zejdziesz na zawał przed 40-tką :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech dno i jeszcze raz dno IP: 81.219.220.* 28.06.10, 14:56 skoro muszą szaleć na schodach, a nie potrafią ekscytować się w inny sposób na zawał przed 40 nie zejdę, musiałbym już dawno nie żyć ;p i dziecię drogie - tv nie posiadam, niestety nie jesteś jasnowidzem, wybaczam Ci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buc Re: dno i jeszcze raz dno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 17:20 gdyby wszyscy byli takimi pazdziochami jak ty to ludzie do dzisiaj lataliby z golymi d* po puszczy i zarli trawe pewien procent populacji potrzebuje takich silnych bodzcow i dlatego robia rzeczy, ktore dla wiekszosci wydaja sie niezrozumiale, czy wrecz bezsensowne ale to tacy wlasnie ludzie zawsze rzucali sie na "misje niemozliwe" - przeplyneli ocean, odkryli nowe lądy, oblatuja nowe samoloty, lataja w kosmos, itd itp procentowo nie ma ich za duzo, ale sa bardzo potrzebni - dzieki nim i temu, ze maja duza sklonnosc do ryzyka swiat idzie do przodu (inna pozyteczna grupa to inzynierowie/majsterkowiczowie/wynalazcy, ktorzy tym ludziom tworza 'zabawki', czyli maszyny/narzedzia do realizacji tych ryzykowych zadan) ja sie nie zaliczam do tej grupy ryzykantow, ale doceniam fakt, ze ewolucja doprowadzila do powstania tego typu osobnikow w populacji i jesli ktos zaproponuje jakas niebezpieczna misje (np. lot na marsa) to znajdzie sie duza grupa, ktora chetnie bedzie kandydowac do udzialu w takiej 'imprezie' (ja bym sie na to nigdy nie zdecydowal, tak jak i na jezdzenie rowerem po schodach) Odpowiedz Link Zgłoś