Dodaj do ulubionych

festiwal Babskie Bielsko juz w maju

12.04.11, 12:55
Może któraś z Was miałaby ochotę sie wybrać (juz można sie zapisywać na niektóre warsztaty)?
Ja idę na warsztat perfumeryjny i pobawię sie w kreatywne gotowanie :), fajnie by było iść z kimś, kogo sie zna....
więcej szczegółów tutaj
Na oficjalnej stronie festiwalu
Obserwuj wątek
    • aa_dorota Re: festiwal Babskie Bielsko juz w maju 15.04.11, 09:29
      A idziesz na gotowanie w Prezydencie czy z Tupperware
      Bo ja się zastanawiam czy iść na oba czy tylko na jedno gotowanie
      • ciri_77 Re: festiwal Babskie Bielsko juz w maju 15.04.11, 15:46
        ja ide na tuppewere bo termin tego drugiego mi nie pasuje (choć w sumie to nawet bym wolała)
        • aa_dorota Re: festiwal Babskie Bielsko juz w maju 16.04.11, 12:00
          Ja na tupperware idę 21.05 - na oba warsztaty - to pewnie się spotkamy
    • ciri_77 up, up :)) 05.05.11, 15:58
      bo termin coraz bliżej :))
    • yrenka84 Re: festiwal Babskie Bielsko juz w maju 20.05.11, 16:41
      już nie mogę się doczekać warsztatów fotograficznych :)
      • aa_dorota Ciri 22.05.11, 16:14
        Na których warsztatach byłaś z tuppewere?
        Jeśli możesz to mnie oświeć, która to Ty.
        • ciri_77 Re: Ciri 23.05.11, 12:52
          na tuppewarre nie dotarłam, bo nie miałam z kim młodziezy zostawić, byłam na sushi wieczorem, idę za tydzień na perfumiarskie i jesli sie uda to tez na gotowanie (jak mój małżonek znów mi planów w ostatniej chwili nie zmieni)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka