ciri_77
12.04.11, 12:55
Może któraś z Was miałaby ochotę sie wybrać (juz można sie zapisywać na niektóre warsztaty)?
Ja idę na warsztat perfumeryjny i pobawię sie w kreatywne gotowanie :), fajnie by było iść z kimś, kogo sie zna....
więcej szczegółów tutaj
Na oficjalnej stronie festiwalu