Dodaj do ulubionych

> nasze urodzinki i inne święta :) <

09.01.07, 11:14
kochane!
w sumie spędzamy ze sobą troszkę czasu na forum
niektóre z nas poznały się w realu
wiele pewnie jeszcze dołączy, jak nie teraz, to później :)

a możeby tak, jeśli zechcecie, podać swoje
...cenne daty ;D
[a przy nich niekoniecznie roczniki] hihi
co by pozostałe miały szansę osłodzić dany czas
przymilaniem się i życzeniami?

na pewno byłoby miło
i na bank wszystkim nam byłoby jeszcze przyjemniej :)

ps. a jeśli zechcecie, to oprócz swoich dat dopisać i daty dzieciaczków
swoich, co by cuzamen-do-kupy wsio zebrać, by pozostałym było łatwiej?


buziole :)***
Obserwuj wątek
    • lotos.flower Luciii a Ty czemu sie nie chwalisz ? :) 09.01.07, 11:23
      ja - ur 30.10.1981 im 02.08
      Julka - ur 11.06.2002 im 10.12
      Aksel - ur 30.01.2006 im 02.09
      • annakubica Lucii a ty? 09.01.07, 17:16
        ja ur 31.05.1983, im. 26 lipca
        Monika 4.05.2004, im. 27 sierpień
        Gabrysia 9.03.2006, im. 19 grudzień
    • e_rubi Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 15:26
      a ja juz niedlugo bede obchodzic urodziny - 27 styczen
      Zosiek to planowana Majówka, co sie pospieszyla troche i zalapala jeszcze na
      kwiecien i swietujemy 29.04
      • lazania3 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 11.03.07, 11:57
        nasze urodzinki:
        ja- 16.07.1980
        Zuzia 19.07.2004
        Piotruś -25.03.2006
    • karolina_pp Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 16:33
      To w takim razie Wszystkiego najlepszego :o) A to ile skończyłaś to nieważne -
      ważne na ile się czujesz :o))))

      U nas:
      Maja 03.10.2006 im. 9 kwietnia
      Julia 21.09.2002 im. 10 grudnia
      ja 03.07.1982 im. 5 lipca

      buziaki
    • luciii Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 19:59
      moje szkuty:
      Pati: 02.listopad.96
      Lucek: 09.sierpień.06
      a ja 18.kwiecień :))
      • ciri_77 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 20:39
        Lucii, to Ty prawie jak mój mąż - on z 19 kwietnia :)
        Ja - 15.01.1977
        Anula - 27.06.2006
        Olunia - 27.06.2006
    • ciri_77 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 20:38
      ibatama napisała:

      > nie wiem, czy pisać - skoro ciri podłamała się trzydziestką, hmmmmmmmm
      > B.

      Beata, ja sie zawsze podłamuję okragłymi rocznicami :) jak sobie przypomne te
      panike 10 lat temu - bo po 20 to już taka stara będę.... a dziś myślę - czas
      spoważnieć, tylko jak? i po co?
      PS Wszystkiego najlepszego Koziorożcu :) dużo słońca w życiu
    • lechickachata Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 21:16
      Misia: ur. 14.05.2005; im. 29.09
      Ja: ur. 08.06.1978, im. 17.10

      Gosia
      ♥ Michasia ♥
      ♫♪♫ Fotki ♫♪♫
    • kwaliczek Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 09.01.07, 21:38
      Ja 23.08.1978
      Alutka 27.06.2006
    • mysty Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 10.01.07, 09:06
      Tyma - ur 10.08.06 (byłby 09, ale Lucek od luciii ukradł nam termin ;P),
      im.24.01
      moi - ur 13.06. coś mi klawisz nie chceeeeeeee pisaććććććććććććć, im 21.08
      • luciii Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 10.01.07, 09:11
        mysty napisała:

        > Tyma - ur 10.08.06 (byłby 09, ale Lucek od luciii ukradł nam termin ;P),

        hehehe

        a wyobraź sobie, że tego dnia zjawiłam się jako ostatnia ze wszystkich
        dziewczyn, a siłą zaciągneli mnie na salę jako pierwszą :P
        [a ja się łudziłam, że cały dzionek poleżę jeszcze, nim kolejka trafi na moje
        brzucho - chyba jednak nie było tak wesoło, skoro do Lucka tak spieszno im było]

        :)*
    • mpd3 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 10.01.07, 10:28
      Natan: 16.08.2006
      ja: 06.06.1977
      imienin nie obchodzimy, tak jakoś wyszło...
      • mpd3 a może by tak to wszystko uporządkować? 10.01.07, 10:33
        Fajnie, że poznamy nasze ważne daty, ale zdaje się, że łatwo będzie się w tym
        wszystkim pogubić. Zwłaszcza jak tych wpisów przybędzie. Może by tak jakis Ktoś
        sworzył coś w stylu kalendarza naszych urodzin? Tzn. wypisał osobno wszystkich
        styczniowych, lutowych, marcowych itd. solenizantów? Jak Ktosia chętnego nie
        będzie, to może sama to zrobię w przypływie czasu - jeśli oczywiście uznacie że
        to pomysł warty zachodu... Tylko poczekać warto aż reszta koleżanek się dopisze.
        • karolina_pp TELEPATIA :))) 10.01.07, 11:21
          No bo ja nic wcześniej mówić nie chciałam zanim nie skończę, ale w takim wypadku
          powiem, że stronkę robię właśnie żeby te wszystkie nasze święta się lepiej
          przeglądało :) wczoraj do 1-ej w nocy robiłam i dzisiaj wieczorkiem jak małe
          zasną to też się za to wezmę i może skończę. Narazie taka prosta będzie (ze
          względu na to, że tą pracę inż. jeszcze piszę :/), ale będę rozbudowywała. Jak
          tylko będzie online (dziś lub jutro) to wstawię linka :D buziaki
          • karolina_pp Wasze zdanie 10.01.07, 11:24
            no i oczywiście Wasze zdanie chciałabym poznać na ten temat :)no bo już wiem że
            mpd3 jest za :)
            • luciii jak najbardziej za :) myślę, że matka-założycielka 10.01.07, 11:39
              podepnie potem właściwego linka do góry [do treści informacyjnej]

              :))

              przynajmniej taką mam cichutką nadzieję ;D
              póki co, niech się laski wpisują tu, żeby nowych postów nie tworzyć, co by się
              dane nie pogubiły ;)
              • a-nulla Ok, to żeby się dane nie pogubiły... 10.01.07, 12:14
                ..też się tu z moim Susełkiem wpisujemy.

                Urodziny Mikołaja - 28.08
                A moje - 12.03
            • mpd3 Brawa dla tej Pani! 10.01.07, 12:44
              super! mnie nie starczyłoby raczej umiejętności, lewa jestem w tych sprawach.
              Fajnie, że się tego podjęłaś. Dzięki :)))
              • silwer81 Re: Brawa dla tej Pani! 10.01.07, 16:38
                Kalendarz imprez- super pomysł!!!
                WITEK ur.18.07.2005r.
                JA ur. 14.03., im.9.07.
    • ewa1w Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 11.01.07, 15:24
      moje urodziny i imieniny: 24 grudzień
      córcia Malwinka: urodziny 7 styczeń (ur. 2005)
      synek Jaś: urodziny 18 grudzień (2006)
    • malflu się ujawnię.... 11.01.07, 16:40
      Zuzia 1.10.2001
      Patryk 28.06.2006 (ciri dziewczęta urodzone w jego terminie)
      Ja 10.04.1977
    • luciii >>> NASZ KALENDARZ <<< 13.01.07, 22:13
      www.mamyzbielskabialejiokolic.yoyo.pl/

      pokłony składajmy wspaniałej karolinie_pp - twórczyni,
      za kawał naprawdę dobrej roboty :)*

      ps. kobietki nie znające hasła proszone są [jeśli oczywiście mają ochotę być
      dopisane do kalendarza] o notkę urodzinową tutaj :))
      • luciii NK został dopięty do części informacyjnej forum :) 14.01.07, 08:27
        :))))
        • luciii UWAGA! dopisałam do NK kobietki, nie mające hasła 14.01.07, 08:55
          proszę sprawdźcie przy okazji czy wsio gra :)

          :)
          • silwer81 Re: Do LUCII-MUA CMOK 23.01.07, 14:54
            Dzięki Lucii- to bardzo miłe z Twojej strony!!!Bardzo się ucieszyłam, kiedy
            zobaczyłam nasze daty w NK.Wieeelkie buziaki!!!
    • lechickachata ??????????????? 16.01.07, 23:05
      Wpisałam się w wątku, ale w kalendarzu nas zabrakło.
      Łaj?????????????????????
      :o((

      Gosia
      ♥ Michasia ♥
      ♫♪♫Fotki ♫♪♫
      • luciii boooooooooo Towarzyszko Daragaja 17.01.07, 08:07
        jest tak, że masz dostęp do samodzielnego wpisu :)) [znasz hasło - takie samo
        jak do galerii] ;P
        stąd nikt pewnie nie chciał ingerować w Twoje dane, byś mogła sama :))
        ja wpisałam dziewczyny nie znające hasła, żeby im nie było przykro,
        przepraszam, jeśli się poczułaś nie ten teges

        myśmy [czyli mające dostęp] wpisywały każda sobie sama] stąd pewnie wyszło jak
        wyszło

        nie smutkaj się, tylko leć i wpisuj :)
        tę przyjemność Ci zostawimy, w końcu to fajnie tak, pobuszować sobie w
        danych ;))

        buźka :)*
        i nie smutkaj już :)
        • lechickachata Aha!!! 17.01.07, 22:03
          Nie miałam pojęcia, że te same tajne kody, co do galerii. Wszystko klir nał!

          Gosia
          ♥ Michasia ♥
          ♫♪♫Fotki ♫♪♫
          • luciii sópel :))) 17.01.07, 22:05

    • e-dziunia Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 20.01.07, 17:33
      Ja: ur.27.03.1980 im. 16.09
      córeczka Alicja: ur. 19.07.2004 im. nie wiem :(
      • luciii wpisane :) 21.01.07, 22:21

        • i.n.f.i.n.i.t.y Re: wpisane :) 09.03.07, 23:46
          więc i ja barrrdzo proszę o wpisanie :)

          ja urodziny 24.04.1980 imieniny 26.04
          Kubuś urodziny 27.03.2006 imieniny 25.07
          • i.n.f.i.n.i.t.y luciii kochanie przepraszam!!! 10.03.07, 00:08
            luciii kochanie przepraszam, ale zapomniałam, że znam hasełko i juz sobie sama
            powpisywałam :)
            • guciobelin To my też poprosimy o wpisanie w kalendarz:-) 12.03.07, 17:59
              Maja- 14.08.2005
              Grażyna- 03.06.1976
              • jagodzia24.09 Re: To my też poprosimy o wpisanie w kalendarz:-) 14.03.07, 12:01
                ja - Jagoda - ur: 16 czerwiec 1975
                im: 15 październik
                Kacper - ur: 20 wrzesień 2005
                im: 06 styczeń

                A to szczęście moje
                • jagodzia24.09 Re: To my też poprosimy o wpisanie w kalendarz:-) 15.03.07, 09:35
                  ...hmmm.... czy możemy prosić o wpisanie nas do kalendarza?
                  Buziaki dla całej paki :)
                  Jagoda - Kacperkowamama
                  Jak dzisiaj jest pięknie ... ja w pracy :( a Kacper zapewne za chwil kilka
                  będzie buszował z babcią po ogrodzie... jak mu dobrze
                  • lazania3 Re: To my też poprosimy o wpisanie w kalendarz:-) 15.03.07, 12:43
                    ja też mogę prosić,trochę wyżej podałam dane.
    • abodzek Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 17.03.07, 08:07
      my tez chcemy sie wpisać do kalędarza.
      mama AGA ur. 21 lipiec 1983
      córcia ASIA ur.02 sierpnia 2006r.
      • angami Chętnie zagoszczę w waszym gronie:) 08.04.07, 00:44
        ja 25.04.1984

        synuś Kacperek 17.07.2004

        Pozdrawiam
    • magdulichaa Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 08.04.07, 22:57
      ja to w zasadzie jestem tu nowa, ale może uda mi się zaskarbić sobie waszą
      przychylność
      ja-Ola 24.06.1973
      córka Magdzia 01.05.2005
      synek Szymuś 02.11.2006
      pozdrawiamy mocno
    • baska121 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 07.06.07, 07:08
      ja 01.01.
      syn Daniel 30.11.1976
      cora Monika 07.08.1980
      Joanna 02.05.1987
      Angelika14.02.1990
      i ostatnia
      Julia 05.04.2000 Wszystkie stanu wolnego oprocz mnie oczywiscie
      • dorism7 JESZCZE JA !!! 07.09.07, 13:29
        JA - ur. 17.09.1980
        ARTUR - mój kochany synek ur.14.01.2007
    • lumja Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 14.11.07, 10:50
      jako, ze juz jestem pelnoprawna mama i chcialabym sie dopisac, jesli
      mozna:)
      moj synek Aleksander - urodziny 14.10. (2007)
      ja - urodziny 24.07.
    • rioter Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 14.11.07, 21:33
      to ja też:)))
      ja -4.08.1981
      moja córcia Oliwka -23.01.2006
      • aniagacz Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 24.11.07, 21:54
        Można do Was dołączyć?

        ja 14.06.1979
        moja Agunia 11.06.2004
        moja Amelka 31.08.2007
    • kinga299 Prosimy o wpisanie i haslo do kalendarza:)) 25.11.07, 07:45
      ja - 29.07.1977
      a moja Martynka 05.11.2006
      z góry serdecznie dziękujemy!!
    • kinga299 no i jeszcze imieninki:) 25.11.07, 07:50
      moje 07.09
      córci - 30.01
    • malenstwo2205 Re: > nasze urodzinki i inne święta :) < 04.02.08, 22:48
      malenstwo2205 - ur. 22.05.1974, im. 26.07
      Beniamiś - ur. 13.12.2007, im. 31.03

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka