luciii
09.01.07, 11:14
kochane!
w sumie spędzamy ze sobą troszkę czasu na forum
niektóre z nas poznały się w realu
wiele pewnie jeszcze dołączy, jak nie teraz, to później :)
a możeby tak, jeśli zechcecie, podać swoje
...cenne daty ;D
[a przy nich niekoniecznie roczniki] hihi
co by pozostałe miały szansę osłodzić dany czas
przymilaniem się i życzeniami?
na pewno byłoby miło
i na bank wszystkim nam byłoby jeszcze przyjemniej :)
ps. a jeśli zechcecie, to oprócz swoich dat dopisać i daty dzieciaczków
swoich, co by cuzamen-do-kupy wsio zebrać, by pozostałym było łatwiej?
buziole :)***