Dodaj do ulubionych

ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek

IP: *.alaska.ds.polsl.pl 11.10.07, 00:14
nareszcie !!!ciekawe kiedy uda się zdobyć pieniądze na kolejne zaprojektowane
juz przeciez budynki?
Obserwuj wątek
    • sirseb e tam-ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 11.10.07, 13:38
      z zalaczonego do textu zdjecia wynika chyba cos innego.
      pzdr
    • Gość: Żak I tak wyjadą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 13:56
      Po skończeniu uczelni i tak wyjadą,może nawet i do Czech.Tam nie
      rządza lilipucie kartofle
    • Gość: mach_2 Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.c201.msk.pl 11.10.07, 14:31
      'Do tej pory, aby prawie 9 tys. studentów mogło uczęszczać na
      zajęcia, uczelnia korzystała z pomieszczeń w czterech miejscach na
      terenie całego miasta'.

      Należy zaznaczyć, ze Wydzial Nauk i Zdrowiu byl i będzie na
      Konopnickiej, Wydzial Nauk o Materialach i Środowisku póki co też
      pozostanie na pl. Fabrycznym.
      Nie trzeba będzie tylko korzystać z gościny Instytutu Teologicznego
      i kuratorium na Piastowskiej.
      ATH ma jeszcze maly budynek na Kustronia (część WHS).

      Studentów jest ponad, a nie prawie 9 tys. (9 063 - teraz pewnie
      więcej, więc prawie 10 tys.).
    • mr.superlatywny Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 11.10.07, 18:28
      Dzieki Ci Unio Europejska !

      21.10. mowimy sredniowieczu: NIE!
    • Gość: z ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 20:34
      mi się podoba ten kawałek o kawiarence na dachu :D , szkoda że nie ogródek piwny ale zawsze coś :)
    • mcmaxim Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 15.10.07, 18:03
      A ja tu ciagle sredniowiecze widze, po jaka cholere ten pan w purpurze po lawkach woda chlapie?...
    • Gość: aliverinchains Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.07, 08:03
      Może wreszcie trzeba zmienić tę absurdalna nazwę...i zdecydować się
      w jakich konkretnie dziedzinach uczelnia chce kształcić - bo jak na
      tak małą uczelnie jest tu totalny misz-masz.

      Kolejna sprawa akademiki z całą infrastrukturą sportową...czy są
      jakieś plany?
    • Gość: xx1 ATH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 13:31
      hahah a to dobre ta "uczelnia"... w nowoczesność dobry żart. To
      powinni zamknąć a rozbudowywać
      • Gość: bielszczanin28 Re: ATH IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.01.09, 17:36
        oj Żaku Żaku taki młody a już tyle obłudy....Po pierwsze nie obrażaj Prezydenta a po drugie za rządów Pisu wielu nam zaczęło się żyć lepiej w przeciwieństwie do obecnych rządów za których zaczyna się żyć...gorzej, a że ludzie zaufali wściekłej anty-Pisowskiej nagonce opartej na domysłach, plotkach i obłudzie no to szkoda...widocznie lubią w swoim życiu domysły, plotki i ...obłudę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka