Gość: JAK IP: *.alaska.ds.polsl.pl 11.10.07, 00:14 nareszcie !!!ciekawe kiedy uda się zdobyć pieniądze na kolejne zaprojektowane juz przeciez budynki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sirseb e tam-ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 11.10.07, 13:38 z zalaczonego do textu zdjecia wynika chyba cos innego. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żak I tak wyjadą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 13:56 Po skończeniu uczelni i tak wyjadą,może nawet i do Czech.Tam nie rządza lilipucie kartofle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mach_2 Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.c201.msk.pl 11.10.07, 14:31 'Do tej pory, aby prawie 9 tys. studentów mogło uczęszczać na zajęcia, uczelnia korzystała z pomieszczeń w czterech miejscach na terenie całego miasta'. Należy zaznaczyć, ze Wydzial Nauk i Zdrowiu byl i będzie na Konopnickiej, Wydzial Nauk o Materialach i Środowisku póki co też pozostanie na pl. Fabrycznym. Nie trzeba będzie tylko korzystać z gościny Instytutu Teologicznego i kuratorium na Piastowskiej. ATH ma jeszcze maly budynek na Kustronia (część WHS). Studentów jest ponad, a nie prawie 9 tys. (9 063 - teraz pewnie więcej, więc prawie 10 tys.). Odpowiedz Link Zgłoś
mr.superlatywny Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 11.10.07, 18:28 Dzieki Ci Unio Europejska ! 21.10. mowimy sredniowieczu: NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 20:34 mi się podoba ten kawałek o kawiarence na dachu :D , szkoda że nie ogródek piwny ale zawsze coś :) Odpowiedz Link Zgłoś
mcmaxim Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek 15.10.07, 18:03 A ja tu ciagle sredniowiecze widze, po jaka cholere ten pan w purpurze po lawkach woda chlapie?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aliverinchains Re: ATH przenosi się ze średniowiecza w XXI wiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.07, 08:03 Może wreszcie trzeba zmienić tę absurdalna nazwę...i zdecydować się w jakich konkretnie dziedzinach uczelnia chce kształcić - bo jak na tak małą uczelnie jest tu totalny misz-masz. Kolejna sprawa akademiki z całą infrastrukturą sportową...czy są jakieś plany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx1 ATH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 13:31 hahah a to dobre ta "uczelnia"... w nowoczesność dobry żart. To powinni zamknąć a rozbudowywać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bielszczanin28 Re: ATH IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.01.09, 17:36 oj Żaku Żaku taki młody a już tyle obłudy....Po pierwsze nie obrażaj Prezydenta a po drugie za rządów Pisu wielu nam zaczęło się żyć lepiej w przeciwieństwie do obecnych rządów za których zaczyna się żyć...gorzej, a że ludzie zaufali wściekłej anty-Pisowskiej nagonce opartej na domysłach, plotkach i obłudzie no to szkoda...widocznie lubią w swoim życiu domysły, plotki i ...obłudę. Odpowiedz Link Zgłoś