Dodaj do ulubionych

Gada co tam u adaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

12.11.07, 19:53
czy mogę juz posłac esemesa gratulacyjnego ??? hihi
Obserwuj wątek
    • e_rubi Mozesz :-) 12.11.07, 19:59
      Dopiero teraz dotarlam do kompa...Plan sie troche poprzestawial, cc bylo wieczorkiem, ale Mlody NN juz szczesliwie jest na swiecie. Wszystko dobrze i z nim i z Ada. Jutro pojade do szpitala, to wam dokladnie opowiem, co i jak.
      • ciri_77 SUUUUUper :))) 12.11.07, 20:00

        • lotos.flower Re: SUUUUUper :))) 12.11.07, 20:01
          juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiii
          :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD <tak sie ciesze>
          :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • luciii Re: SUUUUUper :))) 12.11.07, 20:01
          aaaa! :)))))
          jejku! :D
    • ciri_77 Też bym chciała wiedzieć 12.11.07, 20:00
      na wszelki wypadek popijam winko "za zdrowie mamy i młodego" :))
    • luciii i czego się drze??? 12.11.07, 20:00
      małe będzie płakać! ciiiii

      czekamy na wieści :)
    • lotos.flower Re: Gada co tam u adaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 12.11.07, 20:00
      co pół godziny wchodze na forum bo juz nie moge usiedziec spokojnie,
      a tu żadnych wieści

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka