mysty 12.11.07, 19:53 czy mogę juz posłac esemesa gratulacyjnego ??? hihi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e_rubi Mozesz :-) 12.11.07, 19:59 Dopiero teraz dotarlam do kompa...Plan sie troche poprzestawial, cc bylo wieczorkiem, ale Mlody NN juz szczesliwie jest na swiecie. Wszystko dobrze i z nim i z Ada. Jutro pojade do szpitala, to wam dokladnie opowiem, co i jak. Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: SUUUUUper :))) 12.11.07, 20:01 juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiii :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD <tak sie ciesze> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
ciri_77 Też bym chciała wiedzieć 12.11.07, 20:00 na wszelki wypadek popijam winko "za zdrowie mamy i młodego" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
luciii i czego się drze??? 12.11.07, 20:00 małe będzie płakać! ciiiii czekamy na wieści :) Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: Gada co tam u adaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 12.11.07, 20:00 co pół godziny wchodze na forum bo juz nie moge usiedziec spokojnie, a tu żadnych wieści Odpowiedz Link Zgłoś