01.03.08, 18:21
Czy zna ktoś w okolicy dobrego mechanika specjalizującego się w
Citroenach-chodzi mi o znajomość zawieszenia hydropneumatycznego .
Obserwuj wątek
    • Gość: Samotnik Re: Citroen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 19:52
      Oczywiście. Jest dwóch. Napisz do mnie na priva - samotnik[at]samotnia.eu.org,
      to Ci podam namiary, bo tutaj 'moderator' wytnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka