z_b2 Obraził prezydenta i przed sądem tego żałuje 28.10.08, 23:54 Jeżeli tak wygląda większość oponentów kaczora, to rozumiem ich wypowiedzi na forach internetowych. Nie mam dziewczyny, mieszkam w pipidówie, uprawiam samogwałt, ale za to w wieku 24 lat mam już wąsy!!! A na dodatek "chcem" być na fali, i jestem dżezi bo głosuję na PO. Dojb...ć pisiorom w necie to jak stanąć na barykadzie za komuny paryskiej. A jak cie namierzą... Przepraszammm...:( Co za ciota miękkim kuta...em robiona! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lll reicher Obraził prezydenta i przed sądem tego żałuje IP: *.range86-148.btcentralplus.com 29.10.08, 09:16 polacy ladnie mobiom po polsku poniewaz ich jazyk jest "CZYSTY" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robertiinio Obraził prezydenta i przed sądem tego żałuje IP: 77.223.214.* 30.10.08, 20:20 Sondaż jest do niczego, powinno być jeszcze do wyboru: "Nie powinien być karany". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leXXX Obraził prezydenta i przed sądem tego żałuje IP: *.hsd1.nj.comcast.net 02.11.08, 14:48 Witoszek cwok i tyle.Zwykle chamidlo Odpowiedz Link Zgłoś
simpson0107 A kto ukarze Kaczynskiego 20.11.08, 23:26 za osmieszanie Polski i urzedu prezydenta swoja osoba i swoja postawa? Chlopak tylko powiedzial to, co i tak wiekszosc z nas mysli. Poza tym, mogl na pszyklad wpisac ch.j; Kutas to przeciez stosunkowo delikatne okreslenie. A jesli chodzi o piractwo, to kazdy z nas jest piratem - uzywamy nielegalnych kopii Windowsa, chyba wszyscy mamy niewiadomego pochodzenia pliki mp3 na komputerze... Kto nie ma? Czy sedzia, ktory sadzil tego chlopaka nie ma nielegalnych mp-trojek? Watpie. Ale przynajmniej chlopak nie bedzie mial problemow ze znalezieniem pracy, polecalbym Googlom, zeby go zatrudnili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kikokos Obraził prezydenta i przed sądem tego żałuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 11:59 To ja proponuje jako zadośćuczynienie żeby Marek wypozycjonował tak by słowo "Polska" w google kierowało na stronę Prezydenta i inne patriotyczne też :) np "najlpeszy prezydent", "bóg", "geniusz", "nowy Piłsudski" może się przydać :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc vice-versa IP: *.devs.futuro.pl 30.08.09, 13:18 twój stary kutas wyjebał twoją starą i wyszedł kutasik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEZIDEOWEPOKOLENIE Re: vice-versa IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.09, 23:19 jesteście bandą obłudników i zawistników, oto młode pokolenie Polaków nieufnych wobec uczciwych ludzi chcących coś zrobić dobrego w naszym kraju, a nieufnych dlatego bo myślących na zasadzie jak ktoś chce zrobić dobrego to na pewno to jest jakiś podstęp i ma jakieś ukryte złe zamiary, a tak właśnie myślicie o Pisie, partii która co tu dużo mówić jest najuczciwszą partią w naszym kraju, ale wy to oczywiście wyśmiejecie bo na waszej twarzy maluje się obłudny uśmieszek i zawiść - "kiedy ktoś robi dobrze to na pewno tak do końca nie robi dobrze tylko ma ukryte złe zamiary", wasza obłuda bierze się z przekonania że nie można być w naszym kraju tak po prostu uczciwym w najczystszym tego słowa znaczeniu jak to robi nasz Prezydent i szef PISU, uważacie że nie można, że to nie możliwe, bo mottem waszego życia jest nie ufać nikomu tylko sobie, NASZ KRAJ NISZCZY WSZĘDOBYLSKA NIEUFNOŚĆ, wstyd mi za moje pokolenie, jestem rok 80-ty, wstyd mi za te dziewczyny przebiegające niczym cyborgi przez centrum bielska z twarzą chłodną, bez uczucia, wyglądające z twarzy jak cyborgi w filmach science-fiction. Wstyd mi za to że moje pokolenie nie ma już przyjaciół bo ich relacje międzyludzkie tak się spłyciły że mają już wyłącznie znajomych, znajomych znajomych i znajomych znajomych znajomych. Wstyd mi za brak ideałów i mojego pokolenia i totalny chłodny racjonalizm na każdym kroku - jak można drodzy młodzi bielszczanie być racjonalistą wierząc w Boga, czy wiara jest racjonalna? A może po prostu wiara to dla was tylko godzina w niedzielę na mszy...Wstyd mi za nie używanie swojego umysłu przez moje pokolenie w rozmowach o polityce tylko krytykę uczciwości niektórych polityków za to że są uczciwi do szpiku kości, krytykę PRZYPOMINAJĄCĄ ROZMOWĘ PIJAKÓW SPOD BUDKI Z PIWEM. Wstyd mi za was moje pokolenie że zatraciliście romantyzm w życiu i pozostał u was chłodny realizm, całkowicie będący w sprzeczności z wyznawaną przez wielu z was wiarą katolicką. Wstyd mi za waszych rodziców któzy wychowali was tak jak się zachowujecie. Wstyd mi za moje pokolenie że myśli tak jak wszyscy mówią, czyli jak tzw. znajomi (bo już się nie spotyka z przyjaciółmi, kolegami, koleżankami tylko ze znajomymi, nowy taki trend w moim pokoleniu) po 5-tym piwie w pubie krytykują PIS to my też będziemy krytykować bo czemu nie, robimy to co większość czyli myślimy.......konformistycznie. W TYM KRAJU NIE BĘDZIE DOBRZE DOPÓKI LUDZIE SOBIE NIE ZAUFAJĄ, NIE ZAUFAJĄ ŻE JEŚLI KTOŚ MA DOBRE INTENCJE DLA LUDZI DLA POLSKI TO MOŻE NA PRAWDĘ TAKIE MA. POKOLENIE NIEUFNYCH POLAKÓW - MOJE POKOLENIE - ZMIENISZ SIĘ CZY NIE? Odpowiedz Link Zgłoś