Dodaj do ulubionych

Powróciłem byłem i witam... n/txt

18.07.03, 12:24

Obserwuj wątek
    • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.MAN.atcom.net.pl 18.07.03, 12:36
      Czy piramidy jeszcze stoja?
      • pan_pndzelek Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 13:57
        Stoją te piramidy tylko jakieś takie zniszczone, Świnks też rozwalony, nosa nie
        ma i brody... no dziadostwo ogólnie. Za dwa tygodnie wracam do Egiptu, odkupię
        te rudery i wywalę w nich ładne apartamenta dla siebie i licznego grona
        znajomych. A w podziemiach garaże i basen... pożyje się...
        • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 23:23
          ja nazywam piramidy - popsutymi
          • buggi Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 23:36
            te piramidy juz katów nie trzymaja.
    • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 18.07.03, 13:06
      a może veni,vidi,vici?
      • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.MAN.atcom.net.pl 18.07.03, 13:12
        Pndzel kupil piramidy? Fajnie, wyprosze znizkowy wstep.
        • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 18.07.03, 13:18
          Wyproś też dla mnie.Albo się wproszę,co mi tam!
          • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.MAN.atcom.net.pl 18.07.03, 13:27
            Udawaj mumie.
            • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 18.07.03, 13:31
              nie umie
              • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.MAN.atcom.net.pl 18.07.03, 13:44
                Za mumie nie umie? Moze trzeba jakies nauki u Buggola pobrac?
                • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 18.07.03, 13:58
                  Na naukę nigdy nie jest za późno
                • buggi Re: Lekcja 1 19.07.03, 20:03
                  Gość portalu: niech napisał(a):

> Za mumie nie umie? Moze trzeba jakies nauki u Buggola pobrac?

mumia jest a)sztywna, bo bandazami od stop do glów obwiazana i b)trudna, bo
                  nie pije i nie pali, co sie samo przez sie tlumaczy; Wszakze ma buzie
                  zaklejona. Wiec jesli chcesz udawac mumie musisz: primo porzucic nalogi i
                  secundo zakupic w aptece odpowiednia ilosc bandazy, najlepiej elastycznych, do
                  zwlok obandazowania, naajlepiej w tak zwana jodelke, czego Cie pewnie na PO
                  uczono. A! i nie zapomniec nalezy o dwóch malych gazach do wypelnienia
                  oczodolów

Lekcja druga przewiduje wyklad o metodach mumifikacji, czyli konserwowania
                  zwlok. Zapraszam. Buggi
                  • Gość: Ordzyk Re: Lekcja 1 O co chodzi? IP: 80.72.34.* 19.07.03, 20:13
                    buggi napisała:

> Gość portalu: niech napisał(a):
                    >
                    > > Za mumie nie umie? Moze trzeba jakies nauki u Buggola pobrac?
                    >
                    >
                    > mumia jest a)sztywna, bo bandazami od stop do glów obwiazana i b)trudna, bo
                    > nie pije i nie pali, co sie samo przez sie tlumaczy; Wszakze ma buzie
                    > zaklejona. Wiec jesli chcesz udawac mumie musisz: primo porzucic nalogi i
                    > secundo zakupic w aptece odpowiednia ilosc bandazy, najlepiej elastycznych,
                    do
                    > zwlok obandazowania, naajlepiej w tak zwana jodelke, czego Cie pewnie na PO
                    > uczono. A! i nie zapomniec nalezy o dwóch malych gazach do wypelnienia
                    > oczodolów
                    >
                    > Lekcja druga przewiduje wyklad o metodach mumifikacji, czyli konserwowania
                    > zwlok. Zapraszam. Buggi

Mumia i bandaze elastyczne to jest to!!
                    Nic nie rozumie,ciemnota
                    • buggi Re: Lekcja 1 O co chodzi? 19.07.03, 20:47
                      Ordzyku gdybys sledzil z uwaga wielka forum, wiedzialbys wówczas o co chodzi.
                      Jestes wagarowiczem i stad sie biora Twoje zaleglosci. Stawiam Ci pale w
                      dzienniczku i podpisu rodziców sie domagam. Dla przypomnienia podaje jednak
                      moje dotychczasowe wcielenia na tym forum. Bylam a) przemila sasiadka Niecha.
                      Po cukier do mnie przychodzil i glowe zawracal. Bylam krótko, ale bylam pania
                      do parzenia kawy. Wywalil mnie, bo rozlewalam podajac. Koncze etat bycia
                      babcia, bo to nie ten wiek, a zaczynam etat bycia mumia, bo to juz ten wiek.
                      Czy cos jeszcze?
                  • basia Re: Lekcja 1 19.07.03, 20:49
                    poddaję się walkowerem.Nie pić i nie palić? co to to nie..
                    • buggi Re: Lekcja 1 19.07.03, 20:53
                      masz racje Basiu, nie badz léger. Dla Ciebie rezygnacja z nalogów to nie lada
                      wysilek. Pomysl o Niechu. Dla niego bylby to niewatpliwie Exitus, bez
                      mozliwosci zmartwychwstania.
    • buggi Re: Na ra 19.07.03, 20:56
      ide zmienic obandazowanie, bo na starym wnuki flamastrami pobazgraly.
      • Gość: Ordzyk Re: Na ra IP: 80.72.34.* 19.07.03, 21:02
        wagary są usprawiedliwione , nie każdy ma "letkie"zycie
        ale cały czas nie rozumiem co ma bandaż elastyczny do
        mumi naet pięknej
      • basia Re: Na ra 19.07.03, 21:02
        tak mi się przypomniało.Ktoś mi mi mówił o napisie na koszulce: Z przodu -
        Jestem dziewicą, Z tyłu - to stara koszulka.
        • Gość: Ordzyk Re: Na ra IP: 80.72.34.* 19.07.03, 21:07
          czy tylko młoda może być dziewicą
    • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 21:32
      Moja koszulka ma tylko napis z przodu: To stara koszulka.
      • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 21:42
        Moje koszulki milczące jakieś.Może przez to że czarne
        • Gość: Ordzyk Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: 80.72.34.* 19.07.03, 21:44
          czarnym w czarnym
          • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 21:45
            rasista!
        • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 21:45
          Wypierz - a nuz sie odezwa?
          • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 21:47
            w Ace? zbledną ze strachu i zamilczą na amen..
            • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 21:48
              zamilkną chyba
              • Gość: Ordzyk Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: 80.72.34.* 19.07.03, 21:50
                zamilczom po vanishu
                • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 21:51
                  zaseplenią ?
                  • Gość: Ordzyk Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: 80.72.34.* 19.07.03, 21:52
                    to po bielince
                    • buggi Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 22:02
                      ja moja koszulke na lewej stronie nosze. Napisy na niej nie sa wiec widoczne.
                      • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 19.07.03, 22:10
                        Buggi! miałaś zmienić bandaże,a nie odwracać na lewą stronę
                        • Gość: o rasista Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: 80.72.34.* 19.07.03, 22:13
                          bandaze czarne ?
                          • buggi Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 01:13
                            tak, by kurzu na nich nie bylo znac.
    • buggi Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 01:15
      osmiele sie dokonac malej chronologicznej korekty: bylem, powrócilem i witam i
      chyba znowu znikam, co?
      • pan_pndzelek Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 20:17
        buggi napisała:
        > osmiele sie dokonac malej chronologicznej korekty: bylem, powrócilem i witam
        i
        > chyba znowu znikam, co?

Ależ nie, wszystko w jak najlepszym porządku zapodane, "powróciłem byłem" (bez
        przecinka w środku) to archaizm taki, zdaje się że to forma czasu zaprzeszłego
        dziś już nie używana. No ale ja mam swoje lata...

Istotnie zaraz znikam by powrócić za dni parę (zostawić plecak mój i gitarę) i
        znów zniknąć na dłużej, ponownie w ciepłych (bardzo ciepłych) krajach. Szukam
        miejsca na zasłużoną emeryturę, w tym klimacie jej przecież nie spędzę...
        • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 21:09
          Ech,emerytura,ech wakacje...
          • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.03, 21:56
            Ech, zgon zasluzony...
            • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 22:05
              Zgon? wieczne wakacje? Raj?
              • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.03, 22:08
                A ja sie trafi do czysca kupa roboty. A potem pieklo.
                • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 22:10
                  z potu piekło znane
                  • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.03, 22:14
                    To jak dzisiaj. Mozna sie przyzwyczaic.
                    • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 22:24
                      Ja się skutecznie chłodziłam,dam sobie radę w piekle
                      • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.03, 22:28
                        Niebo raz, prosze...
                        • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 22:29
                          proszę
                          • Gość: niech Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.03, 22:35
                            Ono jest przeterminowane...
                            PS. Jestem w Malej Serbii?
                            • basia Re: Powróciłem byłem i witam... n/txt 20.07.03, 22:40
                              Moje nie.

• buggi Re: ja chce do piekla 20.07.03, 22:45
                                moze mnie tam chlac naucza
                                • basia Re: ja chce do piekla 20.07.03, 22:46
                                  w piekle ciepłe drinki podają,bleee...
                                  • buggi Re: ja chce do piekla 20.07.03, 22:49
                                    kostek lodu barany nie maja!
                                    • basia Re: ja chce do piekla 20.07.03, 22:51
                                      o klimie,też pewnie nie słyszeli,buraki jedne...
                                      • buggi Re: ja chce do piekla 20.07.03, 22:56
                                        a gdzie tam! A w tym piekle to taki zar sie z NIEBA leje, ze jakaz wielka
                                        turbina chlodzaca musialaby to byc? Nie oplaca sie im, oszczedzaja na pradzie
                                        klocki jedne. Zgas zarówke.
                                        • basia Re: ja chce do piekla 20.07.03, 23:00
                                          zapałek za to mają pod dostatkiem-piromany!
                                          • buggi Re: ja chce do piekla 20.07.03, 23:04
                                            sztuczne ognie itepe. od tej z ogniem zabawy przescieradla mokre maja
                                            • basia Re: ja chce do piekla 20.07.03, 23:10
                                              mokra robota...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka