21.09.04, 14:13
Czy miał ktoś kontakt z tą szkołą. Mam zamiar rozpocząć naukę od 5.10 w filii
w Ursusie i chciałabym zasięgnąć opinii. Będę wdzięczna za info na adres
iza.p@op.pl lub odpowiedź na miejscu.
Pozdrawiam'Iza
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka