adizma 21.09.04, 14:13 Czy miał ktoś kontakt z tą szkołą. Mam zamiar rozpocząć naukę od 5.10 w filii w Ursusie i chciałabym zasięgnąć opinii. Będę wdzięczna za info na adres iza.p@op.pl lub odpowiedź na miejscu. Pozdrawiam'Iza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj