Gość: Kirdian
IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl
06.01.04, 22:52
Dzisiał doświadczyłem bardzo niemiłej sytuacji w autobusie, było po 19 więc
wszystkie kioski są już zamknięte, nie miałem jak kupić biletu więc chciałem
kupić bilet u kierowcy, udałem sie do okienka, zapukałem i grzecznie
powiedziałem: jeden bilet ulgowy prosze. Reakcja kierowcy była gwałtowa i
chamska (wręcz na mnie krzyczał): co nie miałeś gdzie kupić biletu tylko do
mnie przychodzisz! To mnie bardzo oburzyło, chciałem temu panu coś
odpowiedzieć ale że jestem dobrze wychowany ugryzłem się w język. I nasi
kierwocy uczą się niby zasad dobrego wychowania?? Ten cham powinien mi
powiedzieć 'dziękuje i do widzenia'!! Taki kierowca nadaje się żeby wozić
buraki cukrowe a nie ludzi!!