Gość: Ania IP: 212.219.59.* 26.02.04, 17:56 jak w temacie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agaper Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? 26.02.04, 19:40 Świetnym jest proboszcz parafii Andrzeja Świerada i Benedykta, koło szpitala na Mickiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.219.59.* 27.02.04, 12:11 Dziekuje. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzydki Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.160.234.* 27.02.04, 12:29 a co ma mieć dobrego ?? humor, czy może coś innego............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 20:33 ostatni dobry ksiad jakiego znalem to tischner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 17:06 Odpowiedz Link Zgłoś
mis.kubsonik Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? 02.03.04, 05:39 To niewielu znałeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.04, 19:47 jestem już w 3-ciej parafii w cz-wie i jeszcze porządnego nie spotkałem, co więcej o takim nie slyszalem, prędzej można wymienić tych których się wystrzegać należy / pozdrowienia dla tych DOBRYCH księży, którzy siedzą cichą i odwalają czarną robotę, mam nadzieję że istnieją nie tylko w literaturze Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? 27.02.04, 20:07 Jedyny dobry ksiądz, jakiego znam, to ks. Andrzej Przybylski z kościoła akademickiego przy par. św. Wojciecha. Jest takim zwyczajnym i ludzkim człowiekiem, i nie jest materialistą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katecheta Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 20:34 Jest taki ale od dawna mieszka w Watykanie. Szkoda że nie z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.02.04, 10:57 ks artur stopikowki(chyba takie nazwisko) z parafii Józefa. Złoty człowiek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anthony Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.04, 10:28 x Najman w parafii na tysiącleciu przy biedronce. Zawsze powtarza że kolęda nie jest po to aby zbierać pieniądze. Świetny człowiek i dobry ksiądz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.219.59.* 01.03.04, 11:37 Dzieki!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesti Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.inds.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.04, 12:18 polecam ojców salezjanów. wczoraj znów było o nich w telewizorni.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.proxy.aol.com 02.03.04, 09:24 To faktyczna rekomendacja? Czy wrecz przeciwnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesti Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.inds.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.04, 14:10 oczywiscie ze nie robie sobie jaj. salezjanie w calej polsce znani sa z uczciwosci przeciez.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.219.59.* 03.03.04, 14:38 Nie wstyd Ci tak wszystkich do jednego wora? Przeciez jakby w Twojej Rodzinie ktos okazal sie nieuczciwy, to nie znaczy, ze wszyscy czlonkowie tej rodziny sa nieuczciwi. Prawda? Mysle, ze to co piszesz jest niesprawiedliwe wobec tych zakonnikow, ktorzy uczciwi sa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesti Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.inds.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.04, 18:04 uderz w stół,a nożyce się odezwą..czy ja choć w jednym słowie napisałem,że oni są nieuczciwi? i czemu akurat to przyszło ci na myśl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.219.59.* 04.03.04, 15:28 Nie wiem. Moze wplynal na to Twoj ciut ironiczny ton? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesti Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.inds.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.04, 17:07 ironiczny? gdzie tam dostrzegasz ironie,wytłumacz mi proszę.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.04, 18:39 O dobrego w czym- w "kryciu", w chlaniu - o jakiego Ci chodzi, bo teraz czasy takie że brakuje uniwesalnych fachowców ,którzy znaja się na tych wszystkich sprawach, więc musisz sprecyzować o co Ci biega. Odpowiedz Link Zgłoś
mis.kubsonik Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? 02.03.04, 05:40 Gość portalu: jmk napisał(a): > O dobrego w czym- w "kryciu", w chlaniu - o jakiego Ci chodzi, bo teraz czasy > takie że brakuje uniwesalnych fachowców ,którzy znaja się na tych wszystkich > sprawach, więc musisz sprecyzować o co Ci biega. no comment... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expertum credere p pesti & jmk IP: ruter1.AK* / *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.04, 17:14 tak na poważnie.. . ja jako były spec od rachowania ludzkich sumień pytam Was łobuzy: ile to megabajtów kradzionych programów, muzy i filmów macie na dyskach - na ten przykład mistrzu Heniek z ulicy Wincentego W. skarżył sie że kiedyś to jeszcze ta sieć tam chodziła, a potem jak zaczeli sciagac filmy to schemacik od telewizorka (taki pdf o bjętosci gigantycznych 6 kb) ładował mu się nie jeden raz przez trzy cholerne noce. I co nie miał to racji Pan Jezus jak mówił żebyście wyjęli belkę z oka swego... a jak pobożne dziewuszki szukają księdza to se jaj nie róbcie, bo przecież często gdzie diabeł nie może tam kobitkę pośle. co oby Wam sie nie trafiło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: pesti & jmk IP: 80.51.236.* 03.03.04, 17:49 Takiego pieprzenia jak tu, to dawno nie czytałam. Szkoda tylko, że co niektorzy nie mają innych zmartwień, ale przecież to nie choroba, tylko głópota ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expertum credere p witaj! IP: ruter1.AK* / *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.04, 18:11 jak ktoś lubi, to co ? swoją drogą głupota innych nie powinna denerwować Cię na tyle by pisać przez ó kreskowane your'e forgiven Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: witaj! IP: *.proxy.aol.com 03.03.04, 19:10 Witaj expertum credere! Zwykle Twoje wypowiedzi wyprowadzaja mnie z rownowagi, dlatego musze z radoscia stwierdzic, ze Twoja poprzednia wypowiedz w tym watku byla EXTRA! Bardzo mi sie podobala! :D Tak trzymac. You're great! (and forgiven!) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PURYSTA Re: witaj! IP: *.nas3.is1.u-net.net 07.03.04, 08:25 YOU `RE FORGIVEN , ALE DLA CIEBIE TO I TAK NIE MA ROZNICY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expertum credere p missy - messy IP: ruter1.AK* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.04, 20:38 don't be picky, ain't ya miss a POINT? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: missy - messy IP: *.proxy.aol.com 07.03.04, 21:10 Gość portalu: expertum credere p napisał(a): > don't be picky, ain't ya miss a POINT? I have to be picky as you are missing a point, ain't ya? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expertum credere p well... IP: ruter1.AK* / *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.04, 14:12 Well, if ya have to... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.proxyplus.cz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 15:00 no cóż, zadanie na całe życie ... Odpowiedz Link Zgłoś
a123459 Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? 09.03.04, 10:34 Polecilabym ks.Adama z parafii Melchiora na Rakowie.Na pierwszy rzut oka jest nieprzystępny, ale w rzeczywistosci - w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubańczyk Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.04, 23:57 Ksiądz Wojciech Kozieł z parafii Pięciu Męczeników. Ma poczucie humoru i to bardzo mądry i otwarty na świat człowiek. Mam z nim religie. Odradzał bym ci natomiast poznańskiego abp. Paetza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Czy ktos moze polecic dobrego ksiedza? IP: 212.219.59.* 11.03.04, 13:57 Dziekuje. Chyba wystarczy. :)) Odpowiedz Link Zgłoś