chupakabra777
13.05.10, 20:24
To miasto rządzone od pół roku przez Platformę można już tylko zaorać. Wszystko wskazuje na to, że orka zaczęła się od skrzyżowania Al. Jana Pawła i Armii Krajowej. Jeżeli ktoś nie ma własnego traktora niech lepiej nie wyjeżdża na ulice. A miało być tak pięknie panie Kurpios.