Dodaj do ulubionych

Częstochowa pod rządami Platformy...

13.05.10, 20:24
To miasto rządzone od pół roku przez Platformę można już tylko zaorać. Wszystko wskazuje na to, że orka zaczęła się od skrzyżowania Al. Jana Pawła i Armii Krajowej. Jeżeli ktoś nie ma własnego traktora niech lepiej nie wyjeżdża na ulice. A miało być tak pięknie panie Kurpios.
Obserwuj wątek
    • Gość: jk Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 20:33
      A ja dzis też jechałem przez miasto. fakt, ze korki wkurzaja, ale jak zaczęli to
      zrobia . czarodziejskiej różdzki nikt nie ma ani ołówka by w nocy pieprznąc drogę
    • Gość: halszka Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.xdsl.centertel.pl 13.05.10, 20:41
      Jak PO żle rządzi to zagłosuj na PiS a wszystko oddadzą klasztorowi i w aleje
      już nikt nie wejdzie bez opłaty ,no i zamiast dróg powstaną nowe kościoły
      ....masz wybór
    • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 13.05.10, 20:44
      Skrzyzowanie wyremontowac trzeba.

      Poza tym w Czestochowie rzadzi koalicja PO-PIS.
      • Gość: gawron Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 20:48
        mógł ptak robić lepiej to nie trzeba byłoby po nim poprawiać
      • Gość: poprawka #1 Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.10, 21:37
        Gość portalu: xx napisał(a):
        > Skrzyzowanie wyremontowac trzeba.
        > Poza tym w Czestochowie rzadzi koalicja PO-PIS.
        Częstochowę doi koalicja PO-PIS, oaza socjalizmu z kapitalistycznymi
        pensjami.
        Ci wiedzą, jak dobrać się do miodu tak, żeby dla innych nie
        starczyło (pracy i chleba of course).
        Tego właśnie się obawiałem, że "doły" inaczej będą rozumiały
        politykę przyjaznego państwa.
        Jedyne co możemy zrobić - prócz narzekań - to bardzo dobrze pamiętać
        o tym przy urnie wyborczej - wszelkie "zasługi" i różne "społeczne
        gnidy"!
        • Gość: pogięty Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.net.stream.pl 14.05.10, 13:39


          Mało kto rozumie, że tym miastem rządzi "układ" a "spoiwem"
          są tylko i włącznie ......... (szeleszczące).

          Przywódca zawsze jest jeden i to niekoniecznie siedzący w
          gabinecie (często na "tylnym siedzeniu" - bo tak jest wygodniej
          pociągać za sznurki).
          Odpowiedni kamuflarz zawsze był najskuteczniejszą strategią;
          a konsekwencje zrzuca się na podstawione "kozły ofiarne".

          Fakt, że właściwie dobrany kamuflarz nie pozwoli na dotarcie
          do realiów i prawdy. Często zdarza się, że tej prawdy lepiej
          nie poznawać - jest przerażająca i może "porazić" lub zniszczyć.
          Za poznanie prawdy stalin wysyłał na "polarne niedźwiedzie" a
          adolf do "koncentration lager"; U B do piachu ...

          Warto obejrzeć "Zwierzęcy folwark" - wtedy można zrozumieć
          "politykierów" i to czy różnimy się od zwierząt ...
          • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 17:23
            Zgadza sie - prosta sprawa Juwenaliow - po raz pierwszy od wielu lat zaczyna byc
            normalnie.

            • Gość: normalnie? Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 20:27
              Ciebie pogięło profesorku...normalnie. Gówniarstwo pod ochroną
              policji wpierdaczyło się na Armii Krajowej, zablokowało oba pasy
              ruchu i spacerkiem szło sobie przez deszczyk w stronę centrum. A za
              tą chołotą jechali spacerkiem wkurzeni ludzie spieszący się do
              pracy, którzy nie dość, że jeżdżą po zdewastowanych drogach w fazie
              remontu, to są dodatkowo blokowani przez tą zgraję. Gdyby ktoś na
              waszej pseudouczelni miał normalnie myślący łeb, to zorganizowałby
              te Juwenalia w normalny sposób. Przemarsz można było zrobić
              chodnikiem. Tak. CHODNIKIEM. Ze względu na uciążliwe warunki podróży
              w całym mieście zaniedbanym przez ptaka, któremu bliskie są tylko
              pielgrzymki, pomniki i festiwale. Oczywiście żaden jaśnie przez
              waszą uczelnię oświecony łeb tego nie przemyślał. Trudno. Taka
              akademia jakie profesory.
              • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 21:38
                To jest odwieczna tradycja Juwenaliowa - przestrzegana od dziesiatkow lat - i za
                komuny, i obecnie - ze przemarsz korowodu Juwenaliowego odbywa sie ulicami. Tak
                jest zreszta w calej Polsce. Raz w roku.

                Trwa krotko i naprawde na taki okres czasu mozna sie uzbroic w cierpliwosc.

                Ja mam juz ponad 50 lat i ta czy inaczej dozyje sobie. Ale miasto nasze bez
                mlodziezy i studentow skazane jest na zaglade.

                Okazmy troche cierpliwosci i wyrozumialosci ten jeden raz w roku.

                Cieszmy sie ze mamy w Czestochowie studentow.
                Dopoki oni beda, Czestochowa bedzie istniec.

                • Gość: jasne.. Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 21:51
                  a pan profesor jak zwykle. pobożne, politycznie poprawne klapu
                  klapu. mam gdzieś tradycję. mój szef też ma ją w dupie i nie
                  toleruje spóźnień. jego nie obchodzą jakieś tam zas...ane juwenalia
                  i przyszłość narodu, a ja muszę mieć co do garnka włożyć.
                  pojąłeś panie inteligent?
                  • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 21:57
                    Pisze co mysle, nie obrazajac nikogo i nie uzywajac slow z rynsztoka bo to
                    ponizej mojej godnosci.

                    Na szczescie jeszcze dostaecznie mlodych ludzi studiuje w Czestochowie.
                    Dobrze ze nowe wladze potrafily to docenic.
                    Mysle ze wiekszosc Czestochowian tez to doceni.
                    I to jest najwazniejsze.
                    Wszystkim nie dogodzisz - sa tez tacy co glownie pluja na innych.
                    • Gość: jasne.. Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:01
                      wyłącz profesorze ten internet, bo to pisanina bez ładu i składu. w
                      mojej zawodówce poloniści uczyli jak poprawnie klecić zdania. trochę
                      z tego pamiętam. poniżej mojej godności jest rozmowa z człowiekiem,
                      który tak nieskładnie kleci swoją pisaninę. nawet jeśli to profesor.
                      • Gość: ciemne Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:09
                        A to co ty piszesz jest wyjatkowo głupie i nieklarowne
                        • Gość: jasne.. Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:17
                          hih. za to bardzo klarowne jest to co pisze pan profesor. zwłaszcza
                          takie kwiatki jak "okres czasu"...
                          psia mać. gość ma na wszystko czas. zwłaszcza na wielogodzinne
                          dyżury w internecie. a gdzie czas na prace dydaktyczną??
                          doba nie ma takich właściwości, żeby puchła. ma 24h. dwa razy do
                          roku przestawia się zegar o 1h i finito.
                          skoro taki ma czas non stop siedzieć w internecie, niezależnie od
                          pory to kiedy naucza i kiedy przygotowuje się do wykładów? podobno
                          nauczyciele pracują też w domu, sprawdzają jakieś klasówki, piszą
                          konspekty, przygotowują testy itd.
                          nie dziwię się, że nasze częstochowskie szkółki nadal dołują w
                          rankingach uczelni. kadra non stop siedzi w internecie a studenci
                          piją.
                          • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 22:24
                            Gratuluje bycia straznikiem mojego czasu - jesli masz czas tak dokladnie sledzic
                            moje posty, to ilez ty musisz miec wolnego czasu ?

                      • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 22:13
                        Moja "pisanina" jednak odniosła skutek, gdyż w tym ostatnim poście, w
                        odróżnieniu od poprzednich, słów "spod budki z piwem" już nie znalazłem.

                        I to mnie w każdym razie cieszy :)

                        • Gość: jasne.. Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:20
                          moja pisanina nie odniosła. pan profesor dalej posuwa jakieś pobożne
                          komunały, jakby był oderwany od rzeczywistości tego świata.
                          ja się z tego wyłączam. jako człowiek pracy uczciwie wstaję o 4.00
                          żeby zdążyć do pracy na 5.00 rano. pozdrawiam tych którzy pracują
                          24h na dobę, a efektów mimo to nie widać. pana też profesorze.
                          powodzenia pańskiej uczelni życzę. może kiedyś wygrzebie się z
                          niskich sfer placówek oświaty.
                          • Gość: xx Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.icis.pcz.pl 14.05.10, 22:26
                            Proponuję najpierw pochwalić się efektami własnej pracy.

                            Moze sie czegos ciekawego dowiemy ?
              • Gość: baran Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 12:22
                po twoich wypocinach na forum uważam że nigdy nie byłeś studentem a tylko
                zakompleksionym palantem
                • Gość: podatnik Re: Częstochowa pod rządami Platformy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 14:04
                  Ten jak mówisz zakompleksiony palant z pewnością uczciwie płaci
                  podatki abyście ty i twoi młodsi koleżkowie studenci mogli się gzić
                  po akademikach, szlajać po barach i świstać bezwartościowym
                  papirkiem magistra waszych pseudouczelni częstochowskich.
                  Podejrzewam, że mgr. baran raczej edukację stawiał na samym dole
                  swojej piramidy potrzeb. Mam rację?
                  Czas zlikwidować darmowe szkolnictwo wyższe. Balcerowicz ma rację.
                  Dość wiecznych studencików kształconych za pieniądze uczciwych ludzi.
        • taniarada Re: Częstochowa pod rządami Platformy... 09.03.17, 23:42
          To pamiętamy
    • Gość: rotflmao precz z TW IP: *.prenet.pl 14.05.10, 15:17
      dobrze ze nie ma TW i jest Kurpios teraz to miasto odzylo
    • Gość: Wronywon to oczywiste... IP: 188.33.134.* 14.05.10, 15:25
      narzekają ci,którym się marzy powrót Tadzia... a i nóżkami przebierają ci,którzy
      dziwnym biegiem okoliczności nadal siedzą tam gdzie nie powinni..choć pewno tych
      zostawiono z litości..bo żona,dzieci,interwencje i prośby proboszczów...

      Kurpios ruszył to co poprzednicy,nawet palcem nie kiwnęli..zarówno z lewicy jak
      i Tadzio,stąd np.wczorajsze korki..nie ujadać,z pokorą przyjąć to co możne
      uciążliwe,ale niezbędne!
      • Gość: wnuczek emeryta Re: to oczywiste... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.10, 20:20
        Nie ważne kto rządzi .Ważne kto wylał znowu asfalt zamiast betonu.
        • Gość: jasnoGORSKIE Jarus Jarus hehhee IP: *.net.stream.pl 14.05.10, 21:44
          JESLI --
          NIE--CHCESZ ,by w kazdym domu OBOWIAZOWO 3 RAZY
          DZIENNIE GRANA BYLA BARKA!!!!!NIGDY NIGDY NIGDY /*N*I*E
          **G*L*O*S*U*J***NA**J*A*R*K*A*!!!!!
          • Gość: do debila Re: Jarus Jarus hehhee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:11
            A co "Barka" ma wspólnego z Jarkiem???? To ulubiona pieśń JPII a nie Jarka.Ja
            osobiście przeciwnik Jarka uwielbiam"Barkę"
            • Gość: do debilax2 Re: Jarus Jarus hehhee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 12:28
              ty lepiej nie zabieraj głosu ...ciemna maso
          • Gość: Oszołom Re: Jarus Jarus hehhee IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.10, 22:23
            alez drogi gościu będziemy głosować na Jarka i nie tylko na Lepera
            też.I nie pomoże woda z Wisły bo Komorowskiemu już obwisły.Dziury
            szloch robią skrzyżowanie i drogi to płacz .A chodniki wam lizać ,a
            nie jezdzić samochodem.Kto nie durnowaty to zna objazdy i nie wyzywa
            że coś robią .
          • Gość: dla ciebie Re: Jarus Jarus hehhee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:49
            www.youtube.com/watch?v=_X-GSAIrN2g
            • Gość: dlaciebie Re: Jarus Jarus hehhee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 22:53
              to oczywiscie dla jasnogóskiego
        • adam_xx Re: to oczywiste... 14.05.10, 21:46
          Juwenalia? Zwykła popijawa dla imprezowiczów. Normalnych, na poziomie, ze świecą tam szukaj.....
        • Gość: alfa Re: to oczywiste... IP: *.net.stream.pl 15.05.10, 08:23
          Aby wylac beton czego zreszta sie raczej w centrach miast nie
          stosuje trzeba by zaczać od wymiany całej podbudowy skrzyżowania
          czyli zamknąć je przy dobrej pogodzie na minimum 2 tygoodnie i to
          oawiam się całe a nie kawałek. Wtedy był by znowu prostest że nie da
          sie przejechać.
    • Gość: angrusz1 Częstochowa pod rządami PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 07:42
      też będzie podobnie wyglądać, bo pieniędzy w kasie miejskiej nie przybędzie - te
      unijne i tak trudno zdobyć a i swoje wtedy trzeba wyłożyć także.

      Jednak będę popierał PiS
      • Gość: V.I.T.R.I.O.L Re: Częstochowa pod rządami PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 08:03
        Szanowni Państwo!

        Często krytycznie patrzę na częstochowskie "podwórko polityczne", ale to
        może się zmienić, jeśli ktokolwiek z was wyjdzie z politycznych gierek i układów
        i wyjaśnicie pewien problem ... Oto on:

        Ogłoszenie z serwisu UW z ubiegłego roku:

        Nieruchomości do zbycia z majątku komunalnego:

        ul. Gazowa 29 ; Obr. 301; Dz. 36 KW Nr CZ1C/00008920/3

        587 metrów kwadratowych

        Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Bór.
        W aktualnym stanie użytkowania nieruchomość stanowi teren zabudowany
        dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym kwalifikującym się do
        rozbiórki. Przedmiotowa nieruchomość jest położona przy drodze częściowo
        utwardzonej i posiada podstawową dostępność do urządzeń infrastruktury
        technicznej. Zgodnie z aktualnym sposobem zagospodarowania. Sprzedaż w drodze
        przetargu ustnego nieograniczonego. ---------------------------------
        • Gość: Marysia 46 Jedno pytanie. IP: *.apus-net.pl 15.05.10, 12:55
          To dlaczego nie kupiłeś tej działki?
          Dziś Ty miałbyś tam kwiatki.
          Miałeś takie samo prawo do kupna.
          • Gość: Mundek Re: Jedno pytanie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 17:30
            Niestety w Częstochowie mamy bardzo cienkich przedstawicieli
            Platformy stąd pewnie ta krytyka
        • the-only-bodzio Re: Częstochowa pod rządami PiS 15.05.10, 18:32
          Dodajmy nie tylko PIS +PO i SLD.Te partie rzadzą tu się bogacą
          radni , w porównaniu do mieszkańców Czewy ,gdzie dobra praca ,w tym
          mieście dawno została zapomniana.Układy wzajemne koleżeństwo.My
          malutcy mozemy się między sobą usrywać kto lepszy ,a panowie
          partyjniacy mają polewę.Bo żadne ugrupowanie niezrelizowało swoich
          postanowień.Dodajmy dalej w samym województwie śląskim rządzą
          magnaci czyli prezydenci niezatapialni.Tak było z p. Wroną siedem
          lat.I ciężko go było wyrwać.Za to stał się znanym żałobnikiem.W
          Częstochowie do zawodów wyborczych startują ciągle te same
          nazwiska ,albo podsyłają nam z okręgu śląskiego.Gdzie taki wybierany
          ma do naszego miasta jak kij do dupy.Propnuję nie patrzeć na partię
          przy następnych wyborach taką czy sraką.Tylko na człowieka co
          wniesie.Posłuchać go przed postawieniem x i patrzeć na łapy.
      • Gość: babcia Re: Częstochowa pod rządami PiS IP: *.iplus.com.pl 27.06.10, 16:11
        Jednak będę popierał PiS

        Teraz też jak ta partia Cię zdradziła i opowiedziała się po stronie
        rochę starszych lewicowców zwanych przez was komunistami.
        Żeby wygrac wszystko na sprzedaż !!!

    • peta_0 Re: Częstochowa pod rządami Platformy... 19.05.10, 20:16
      Nie dość, że pan K. nie jest osobą kompetentną na dane stanowisko to jeszcze się
      zachować nie umie. Gdy został zaproszony na honorowy obiad z władzami
      Częstochowskich uczelni co zrobił? Wyszedł mówiąc, że zaraz wraca po czym
      wrócił (po wystarczająco długim czasie aby być przekonanym,że wszyscy się już
      zmyli) z kolegą, pomachał wszystkim i usiadł przy stoliku.. innym, znajdującym
      się w sali obok. Mógłby chociaż nie być janek i iść z kumplem do innej restauracji.
    • peta_0 Re:Pan K. trzyma fason? 19.05.10, 20:20
      Nie dość, że pan K. nie jest osobą kompetentną na dane stanowisko to jeszcze się
      zachować nie umie. Gdy został zaproszony na honorowy obiad z władzami
      Częstochowskich uczelni co zrobił? Wyszedł mówiąc, że zaraz wraca po czym
      wrócił (po wystarczająco długim czasie aby być przekonanym,że wszyscy się już
      zmyli) z kolegą, pomachał wszystkim i usiadł przy stoliku.. innym, znajdującym
      się w sali obok. Mógłby chociaż nie być janek i iść z kumplem do innej restauracji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka