Dodaj do ulubionych

Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowie"PAN

29.07.10, 10:37
Od pewnego czasu obserwuję nasze miasto i stwierdzam,ze niewątpliwie
mamy tutaj kilka jednostek wybitnie charakterystycznych.
Moje typy:
1.Agniesia-postawna kobieta w dlugim plaszczu,nie zawsze obiecująco
pachnąca,zazwyczaj wyzywająca przechodniów(dawno jej nie
widziałem ,nie wiecie co się z nią dzieje?)
2.Reggae Dziadzia-Starszy Pan z długą siwą broda, białymi włosami
związanymi z tyłu i drewnianą laseczką.Bawi się znakomicie przy
każdej muzyce.
3.Cowboy-facet koło 50 z dlugimi,raczej farbowanymi włosami, zawsze
w kowbojskim kapeluszu i butach-brakuje mu tylko konia;)
Częstochowski Panteon Gwiazd
Obserwuj wątek
    • Gość: taxi Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 10:59
      Kobra, rozslawia nasze miasto nawet poza granicami kraju.
      • Gość: sani Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 13:18
        jestescie bez uczuć ,jak taki watek mozna załozyc , jak moze istnieć
        na forum
        tania sensacja, brak empatii, nieumiejętność współistnienia w grupie
        a ja za indywidum uwazam autora wątku-debil, popapraniec, gnojek
        WSPÓŁCZUJĘ Ograniczoności
        • Gość: do sani Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.10, 11:03
          ty chyba jesteś jakiś nie taki ,kto tu kogo obraził? nie rozumiesz tekstu ale
          jak się jest z partii która potrafi tylko siać ferment no to się nie dziwię
          twojemu "świętemu oburzeniu"
      • Gość: obserwator Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: 188.33.9.* 01.08.10, 10:37
        Ciućka...
    • Gość: alutka Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 13:14
      Agniesia jest prawdopodobnie w domku starców
      • Gość: sda Do autora - czy prowincja z ciebie wyszła? IP: *.apus-net.pl 29.07.10, 13:29
        każdy ubiera się tak jak chce i tak jak mu wygodnie. lubi kowbojski
        kapelusz, to sobie w nim chodzi.
        autorze, niestety chyba prowincja z ciebie wyszła?
        jedynie na prowicji jak ktos ubierze się szykownie, modnie albo
        charakterystycznie, to go palcem wytykają.
        nie "wytykaj" ludzi palcem na forum, bo może i ktoś ciebie "wytknie".
      • Gość: colo Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.10, 15:09
        W domu starców? Ona ma 38, no może 39 lat.
        • Gość: silk Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.10, 14:42
          Agusia była w domu opieki ale zwiała
    • Gość: moron Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: 83.238.29.* 29.07.10, 13:29

      > brakuje mu tylko konia;)

      A skąd wiesz, do majtek mu zaglądałeś?
      • Gość: Lee Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 13:51
        a co w tym zlego ? Ci ludzie sa orginalni ale autor watku z nich sie
        nie nasmiewa
        • Gość: Zorro Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: 193.138.241.* 29.07.10, 14:55










          Ten w kapeluszu to Zenek -twarz siłowni z Jesiennej.





          • Gość: s Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 15:25
            ..wiocha:)przemawia przez autorów postów
            ...może i wskazujecie na osoby "inne"-przez chorobę, starość,
            uzależnienia, ale to WY jesteście szkaradni, słoma z butów
            wychodzi:))
            po prostu gnoje nudzą się w wakacje:))))
            • Gość: Chińczyk Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 15:43
              Ten w kapeluszu, to znany artysta plastyk. Zajmuje się rysowaniem
              karykatur. Stroje kupuje U Krzysia na Zawodziu w sklepiku po 2zł.

              Obecnie szuka żony.
          • Gość: haha Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.10, 17:01
            KOBRA No_1
        • dyziek_o Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi 29.07.10, 15:58
          W zasadzie to zgadzam się z "Lee":
          Opisane tu postacie faktycznie mogą stanowić tutejszy folklor.
          I jak na razie nie zauważyłem, by ktoś się z nich naśmiewał ani palcem wytykał.
          A że są oryginalne.........może naprawdę warto na nie zwrócić uwagę.
          Ja nie uważam tego posta za nieobyczajny, ubliżający czy coś w tym sensie.
          Wręcz przeciwnie.
          Dyzio.
          • Gość: unita Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: 212.87.246.* 29.07.10, 16:31
            dodam goscia lekko grubawego z tepym wyrazem twarzy gadajacego do siebie o
            nieakceptowalnym dla ogolu zapachu - czesto jezdzi komunikacja miejska - wokol
            zawsze pusto nawet w najwiekszym tloku - ksywa "zapalka" bo zawsze w kiosku
            zapalki kupuje

            ten siwy z laska, o ktorym pare wpisow wczesniej
            www.youtube.com/user/ZEROSTUDIOZERO#p/u/28/bu6IRbR6bkY
            za czasow knajp na dekabystow byl jeszcze jackson + koles zajefajnie tanczyl,
            ostatnio niestety troche sie stoczyl
            • Gość: Alexis Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.54.174.45.tvksmp.pl 29.07.10, 17:17
              Pamietam jacksona z groty ;)
              a na filmiku Mańka z Utopii rozpoznałam (czy jak mu tam było)
        • Gość: xx Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.10, 16:39
          Zgadzam sie z Lee - post autora watku jest sympatyczny, a oryginalni ludzie -
          cieszmy sie ze sa ...
          • Gość: fikołem ks. Skóbiś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.10, 16:06
            Bardzo pięny, jak anioł - naczelny
            • Gość: ło persona IP: *.net.stream.pl 01.08.10, 01:36
              jest jeszcze taki gościu co ma długie włosy, a z tyłu az mu sie poplataly i
              jakby tak skorupiały na plecach...
              • Gość: wyczerpiak Re: persona IP: 195.88.28.* 01.08.10, 15:23
                Agnieszkę zamknęli w Domu Pomocy Społecznej na Kontkiewicza na Wyczerpach. Żyje
                tam teraz w prawdziwym luksusie choć ponoć narzeka na jedzenie że nie dobre.. w
                końcu wcześniej jadała w częstochowskich restauracjach gdzie kelnerzy dawali jej
                jedzenie zeby spadała i nie truła powietrza;)
                • Gość: :) Re: persona IP: 195.88.28.* 01.08.10, 15:25
                  trzeba jeszcze pamiętaj o Tadziu Wronie i miłościwie nam panującym PIOTRZE
                  KURPIOSIE, toż to są zacne postaci naszego miasta:D:D:D:D
                  • Gość: zdisiek na tego typa trzeba uwazac !!! IP: *.net.stream.pl 02.08.10, 08:26
                    Podobno bardzo niebezpieczny typ!!! Trzyma z podejrzanymi gosciami!!! Wloaja na
                    niego "Perszing" sama ksywka za siebie wszystko mowi!!! Niby wszyscy go znaja
                    ale kazdy mowi ze nie wie o co chodzi tak sie go boja!!!
                    • Gość: Zbyszek chodzi o Agusie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.10, 11:54
                      Jesli chodzi o ta smierdzaca Agusie to urodzila prawdopodobnie
                      blizniaki i ma sie dobrze mieszka na Krakowskiej w przytulisku
                      Strazy Miejskiej
                      • Gość: niewierny jeremi Re: chodzi o Agusie IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.10, 11:58
                        Niepokalane poczęcie ? Eksperyment in vitro ? coś z cudu w tym na pewno by było...
                        • Gość: gienek emeryt Re: chodzi o Agusie IP: 193.138.241.* 02.08.10, 16:27
                          a o mnie zapomnieliście gady jedne z Rakowa
                    • rowerandrzeja Re: na tego typa trzeba uwazac !!! 02.08.10, 19:09
                      to chyba PM
                  • rowerandrzeja Re: persona 02.08.10, 19:10
                    to oni jeszcze tak sobie chadzają...
    • marcelmilau Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi 02.08.10, 21:54
      1. Pan Józek - pojawiał się na DK bełkotał coś żulił fajki i kasę za swoje
      pokazy " wokalne"
      2. gość , którego mój kumpel nazwał obierzy bar :) czemu ? a temu ,że jak
      jeszcze chodziło się po knajpach ten gość był wszędzie i każdego wieczora...
      wchodził ... rozglądał się zawsze jakby kogoś szukał czasem jak go coś/ktoś
      zainteresowało wypijał szybko piwo przy barze i wychodził na rajd po spelunach
      :)... koleś na oko 35/39 lat z wąsem :)

      pozdro !
      • Gość: ideał Re: Najbardziej rozpoznawalne osoby w Częstochowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.10, 17:34
        no ja proponuję dodac do listy Pana, który sprzedaje na wałach zapałki :)
        bardzo energicznie nimi potrząsa


        i jeszcze jeden - sprzedawca z giełdy towarowej (handluje garami po lewej
        stronie) - zawsze z fają - ta prawdziwą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka