botoks999
29.07.10, 10:37
Od pewnego czasu obserwuję nasze miasto i stwierdzam,ze niewątpliwie
mamy tutaj kilka jednostek wybitnie charakterystycznych.
Moje typy:
1.Agniesia-postawna kobieta w dlugim plaszczu,nie zawsze obiecująco
pachnąca,zazwyczaj wyzywająca przechodniów(dawno jej nie
widziałem ,nie wiecie co się z nią dzieje?)
2.Reggae Dziadzia-Starszy Pan z długą siwą broda, białymi włosami
związanymi z tyłu i drewnianą laseczką.Bawi się znakomicie przy
każdej muzyce.
3.Cowboy-facet koło 50 z dlugimi,raczej farbowanymi włosami, zawsze
w kowbojskim kapeluszu i butach-brakuje mu tylko konia;)
Częstochowski Panteon Gwiazd