Dodaj do ulubionych

Wrony nie ma - Włókniarz upada

04.10.10, 22:17
mówcie co chcecie ale wrona nie dałby tak zczeznąc Włókniarzowi. to on wybudowal nowy stadion i to za jego kadencji działo sie wszystko co dobre w klubie.
Danek i Maslanki pogrzebaly ckm kiedy przylaczyli sie do referendalnej awantury i utopili Wrone to teraz mają - AZS żebrze w innych miastach, Raków jak cie moge a Włókniarz upada albo ledwie sie wygrzebie
Obserwuj wątek
    • Gość: ckm Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.10.10, 22:20
      to prawda - Wrona wróć
      • Gość: paul Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 07:01
        Może też gorzej jeżdzą, bo brak Wrony? Nie kpij
        • Gość: gosc Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: 94.254.255.* 05.10.10, 07:12
          to nikt inny, tylko lata rządów Wrony doprowadziły do takiego stanu sportu w naszym mieście. Nie pamiętacie już,jak Wrona przed referendum "pomógł" Włókniarzowi za poparcie dla siebie? Pan Maślanka go poparł, czym byli wszyscy zdziwieni, bo nie powinien się upolityczniać.Wtedy znaleźli się tajemniczy sponsorzy.To co ,Wronie zależało wtedy na klubie,czy na ratowaniu swojego stołka? Jak był taki dobry, to i teraz powinien pomóc.TYlko,że ten stadion był dla niego sceną teatralna, z której najchętniej nigdy by nie schodzil.
          • Gość: a ja pamietam Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.10, 10:00
            Ty gnoju - Wrona włożył w stadion 24 mln zł a twoi czerwoni koledzy tylko go rujnowali przez dekady.dawał dużą kasę na szkolenie młodziezy. zresztaa klub teraz jest prywatną spólką i nie można łozyć pieniędzy z samorzadu. jak widac złą spólka skoro ma takie kłopoty. ale od kiedy czerwońce poptrafili rządzić? tylko potrafia "rządzić się" kasą publiczną.
            wrona przejął stadion Rakowa od huty bo inaczej postawili by tm hipermarket. potem wyremontował tam budynki klubowe.
            dofinansował AZS. Gdyby był wrona nie byłoby tak żenujących i wstydliwych sytuacji ze klub sprzedaje nazwe innym miastom.
            tyle ile wybudowano mi wyremontowano obiektów wsportowych za Wrony to nigdy sie nie stało w całym PRL.
            • Gość: QQQ Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.10, 11:22
              Dobra ... no i co masz z tych obiektów sportowych??? :)) Po co komu ten cały sport? Lepiej się przez to czujesz? Ja nie ... dlatego mi to lata ... czy Cz-wa jest w stanie żyć bez RKS, Włókniarza itd ... pewnie że tak :)) Sport to teraz pseudo komercha i paśnik dla ludzi z nim związanych - o ile mają szczęście być na topie. Częstochowski sport się wali to się podnosi larum bo prezesy i zawodniki nie mogą zarabiać tych tysięcy co miesiąc. Dlatego mi to po prostu lata ... a głupki się podniecają .... Ludzie przejrzyjcie na oczy ... po co to komu ...
          • Gość: szyderca Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 20:13
            Tak samo Wrona mienił się być mecenasem kultury. Tylko dlaczego np. większość filharmoników kształconych do zawodu kilkanaście lat i po studiach zarabia tyle ile pracownicy supermarketów? Dlatego teraz mamy kupę smrodu również z powodu filharmonii. Przez lata tak jej mecenasował, że niedługo ci ludzie z torbami pójdą. Zrobił sobie scenę na Włókniarzu, zrobił w filharmonii. Wszystko w celu autopromocji. Taki lokalny patriota....
      • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 10:07
        Wrona,-----idź,proszę idź i nie wracaj tutaj nigdy więcej
        • Gość: dosc tych kłamstw Wrona wróć IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.10, 10:17
          jedynie Wrona jak pokazała historia był prawdziwym prezydentem po którym coś zostało. ciekawe że ci bogaci biznesmeni ktorzy zrobili referendum nie dołozyli swoich milionów do czestochowskich klubów.potrafili kupowac huty na śląsku a nie nie potrafia sponsorowac czestochowskich klubów. ile dali na upadajacy Włokniarz? ile dali na upadajacy AZS? ile dali zeby uratiowac Raków?
          • adamico9 Re: Wrona wróć 05.10.10, 12:56
            O sponsorów trzeba zabiegać, toż to przecież jest sport zawodowy! A Wrona pod naciskiem kibiców coś tam zrobił, ale czy wystarczająco/
          • Gość: avi Re: Wrona wróć IP: 212.87.241.* 05.10.10, 21:16
            Wrona dbał o sport w mieście, starał sie ratować i Raków i Włókniarza, ale oczywiście było źle... to teraz macie dobrze.
            • Gość: xx Re: Wrona wróć IP: *.icis.pcz.pl 05.10.10, 21:21
              Akurat w przypadku Rakowa to jego upadek nastapil za wladzy wladzy poprzedniego Prezydenta - nie byl tez jakos specjalnie zwiazany z jego rzadami.

              Problemy Wlokniarza tez zaczely sie nie ostatnio - zwaizane sa chociazby z problemami Zlomrexu, ale nie tylko - rowniez z tym ze klub wymaga zmiany w sposobie zarzadzania, a takze z sytuacja calego zuzla - sportu mocno niszowego. W Polsce jest co najwyzej kilka w miare normalnie funkcjonujacych klubow zuzlowych.
              • Gość: mati Re: Wrona wróć IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.10, 21:41
                dodaj jeszcze że o hali pomyślało przenajświetsi towarzysze ...:-)))) takiego lizusa jak ty to ze świca szukac.
                Prawda jest taka że Wrona remontował, budował, hale, skejtparki, baseny i pomyślał o nowej hali a te działaczowe partyjne ludki jesli o czymś myślały to tylko jak do tego nie dopuścić i zrobić gębę wśród kiboli.
                • Gość: xx Re: Wrona wróć IP: *.icis.pcz.pl 05.10.10, 21:56
                  Jest jeden glowny zarzut do dotychczasowych rzadow - nie zdolaly zapewnic rozwoju gospodarczego miasta. Niestety w konkurencji z innymi stracilismy sporo, rozwijalismy sie zbyt wolno, nie przyciagnlismy inwestorow

                  To stad biora sie problemy czestochowskiego sporu w glownej mierze - nie ma bogatych sponsorow. Bo to jednak nie miasto ma sponsorowac wyczynowy sport, tylko sponsorzy, Ale ich nie ma albo sa zbyt biedni.





                  • Gość: Prawda boli Re: Wrona wróć IP: 193.138.241.* 05.10.10, 23:06
                    Raków leży na deskach i ledwo dyszy długi jakich jeszcze tam nie było, Włókniarz już jest na dnie ekstraklasy (mam nadzieję że jednak ją utrzyma w cz-wie) AZS ucieka do innego miasta (tylko patrzeć jak się przeniesie np. do Wielunia - pamiętamy że już takie próby były).

                    Tak w ciągu roku można roztwonić cały dorobek sportu w Częstochowie.
                    Dziś miasto musi dbać o kluby a nie chować głowę w piasek.
                    I jak do tego się ma obraz kreowany wokoło o tym jaki mamy w ostatnim roku stosunek w Częstochowie władzy do inwestorów i sponsorów.

                    Ludzie czy wy nie potraficie dostrzegać podstawowych faktów.
                    Mam tylko nadzieję, że uratujemy nasze kluby.

                  • Gość: mati Re: Wrona wróć IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.10, 01:52
                    panie xx. w Częstochowie jest najwięcej milionerów w woj śląskim...
                    jak słusznie przypomniano - niektórzy, np pan Kulawik czyli organizatorzy referendum potrafili kiedyś kupić hute na sląsku razem z domami i mieszkancami.
                    naprawde uwaza pan że nie ma tutaj ludzi którzy z kieszeni marynarki wyjma kilkadziesiat tysiecy a z bieliźniarki kilkaset?
                    tylko ze tzw. działacze w prawie stu procentach z czasów peerelu nie chca i nie potrafia szukać sponsorów bo umieją tylko wyciągac kasę publiczną. a dla nich tacy ludzie z prawicy jak Wrona to wróg ideologiczny który jakby im nie właził do d.... i tak będzie wrogiem.
                    • Gość: xx Re: Wrona wróć IP: *.icis.pcz.pl 06.10.10, 12:10
                      Ci milionerzy toi sa w sumie drobni przedsiebiorcy, a nie jacys wieksi biznesmeni, ktorych stac na takie duze wydatki na sponsoring.

                      Czy w Czestochowie ktos prywatny stad pochozdacy zainwestowal w okresie 20 lat jakies powazne pieniadze w cokolwiek powaznego ?

                      Ja nie znam takich przykladow.
                      • Gość: ? Re: Wrona wróć IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.10, 22:26
                        Pan chyba żartuje albo nie rusza sie z akademika.sa kluby w Polsce finansowane przez czestochowskich lokalnych patriotów.
                        • Gość: xx Re: Wrona wróć IP: *.icis.pcz.pl 09.10.10, 12:25
                          Ja pytam o kluby w Czestochowie, a nie po prostu w Polsce.

                          No i jakies znaczniejsze kluby, ktore wymagalyby wiekszych nakladow.
                • Gość: xx Re: Wrona wróć IP: *.icis.pcz.pl 05.10.10, 21:57
                  I jak nie zdolamy tego poprawic to niestety w Czestochowie nie tylko sport upadnie, inne dziedziny tez beda mialy coraz wieksze klopoty.
    • Gość: br Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.146.117.50.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.10.10, 14:38
      co za bzdury
      • Gość: kolo Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.147.65.103.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.10.10, 22:55
        teraz widać zapaść rozwoju miasta. Dl sprawowania władzy trzeba mieś doświadczenie i umiejętności oraz wiedzę. Tak aby stabilnie rozwijać miasto. Nie chcę kolejnych eksperymentów z Matyjaszczykiem bo Po już dało się poznać ze złej strony. Czekam do wyborów dam szansę Wronie
        • Gość: ja Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: 89.108.249.* 06.10.10, 07:30
          Tę szansę trzeba dać Arturowi Warzosze.Jest zdecydowanie lepszy od pozostałych konkurentów.Mam nadzieję,że wreszcie ktoś poukłada sprawy naszego miasta spokojnie i bez rozrób.
          • Gość: boxer Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 10:46
            Szansa dla Pana Warzochy??dla tego karierowicza, ktory pnie sie po szczeblach kariery po trupach??..do tego startuje z PiSu-sam Prezes J.K, coraz bardziej ośmiesza siebie i tą partię.
            Idźta sie leczyć!
            • Gość: boxser2 Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 10:58
              A jeżeli chodzi o wszystkie Częstochowskie kluby sportowe..w szczególności AZS-to wstyd i hańba żeby nie znalazły się pieniądze w budżecie miasta na dofinansowanie klubow. Oczywiście wszyscy obudzą się z ręką w nocniku,kiedy rzeczywiście AZS zmieni nazwę-wtedy dopiero ryk i kwik będzie.
              • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 11:13
                -Jaki ryk,jaki kwik,jesteśmy ludźmi i nie będziemy ani ryczeć,ani kwiczeć-rób sobie to sam-ciekawe co sąsiedzi powiedzą na Twoje zachowanie.AZS-jak znajdzie sobie sponsora,to niech sobie zmienia nazwę.Pragnę poinformować,że zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta nie ma nocnika.
            • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 11:01
              Ty "boxer"wracaj na wieś i poopowiadaj sąsiadom o swoich przemyśleniach. My częstochowianie wybierzemy w pierwszej turze Artura Warzochę- bo tylko on jest profesjonalnie przygotowany do rządzenia naszym miastem.
              • taki_i_owaki Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada 06.10.10, 14:44
                a kto to wogole jest ?? gdzie on sie tak profesjonalnie przygotowywal ?
                • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 16:39
                  "taki i owaki"-to Ty nowicjusz jesteś,a zatem najpierw do szkoły,-są przedmioty w szkole, do których się trzeba przygotować i trochę gazet poczytać.
                  • taki_i_owaki Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada 07.10.10, 07:51
                    Ja sie przygotowalem i sprawdzilem - ten gosc jest kolejna nijaka postacia. A ty tez nie potrafisz podac przykladow jego sukcesów.

                    Krzysiu jako kolejny forumowy pisuar, szczekajacy i nie mowiacy o konkretach wpisales sie idealnie w kanaon swoich poprzednikow. Nie dziekuje Warzocha na pewno nie!!!

                    EOD
                    • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.10, 13:02
                      Mówiłem i powtarzam-do szkoły najpierw. Co to jest "kanaon"? Popatrz "taki i owaki" na swój wpis.Co to jest "forumowy pisuar"?. Do szkoły dziecino,do szkoły.
              • Gość: antygiż Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.10, 22:34
                jest człowiekiem Giżyńskiego, jest chyba po wychowaniu poczatkowym czyli w przedszkolu, był juz nawet wyrzucony z PIS za konszachty z SLD na co zwrócili uwage jego koledzy z PiS, potem wiernułsia robił w województwie terz nik-t Gizu go promuje za to że w radzie miasta rzucal kłody pod nogi Wronie, który go zatrudnił wczesniej w MOSiRze, a jego żone w szkole. to sa kwalifikacje które go dys-kwalifikują.
                • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 09:35
                  "antygiż"-następny nieuk-popatrz dziecino co napisałaś.
    • Gość: zło Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 17:25
      no i dobrze, że upada sport w Częstochowie, ma ty być miasto pątnicze - to będzie! ; żadnych rozrywek, sportu i innej bałwochwalczej działalności, potem zakaz koncertów, prohibicja i palenie na stosie,
      ave Maryja
      • Gość: ckm rzuć dopalacze... IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.10, 22:28
        ...weż się do roboty posprzątaj stadion
        • Gość: bodzio Re: po co ten szloch IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.10, 23:18
          Czy to dupy wołowe czy walczaki co chodzą na mecze swoich zespołów.Po jakiego grzyba mieszać Wronę do Wlókniarza.Proponuję w wyborach samorządowych spytać się kto będzie za sportem w Czewie i na tego głosować.AZS napewno nie przejdzie do Wielunia .Włókniarz powalczy o pozostanie w E-lidze.Raków gra z młodymi chłopakami .Wystarczy wokół nich dobra atmosfera.A napieprzanie na nasze zespoły częstochowskie to wali zwykłe chamstwo co się dorwało teraz do kompa .Bo chamstwo woli piwsko chlać i wybrzydzać niż chodzić na mecze i wspomagać nasze kluby. I szkoda na wachę by dojechać hehe. ciotom mówimy nie.
          • Gość: ckm Re: po co ten szloch IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.10, 23:51
            dupa wołowa sam jestes. finansujesz milionowe fanaberie prezesów, którzy wydaja kase na lewo i prawo a potem nie wiąża budzetu z końcem i wyciagaja pieniadze po szmal do prezydentwów miasta. tylko walczak moze mówic ze klub z biletów wyzyje. potrzebny jest mecenas przy władzy i sponsorzy których ten beton w klubach ma w d...
            chce przychodzic ale na co? na zdychajacy sport? grzać winsko i walic po łbach innych kiboli ?zdycha sport bo go te głaby referendalne i partyjne dziadostwo w klubach utopiły razem z Wroną.
            • Gość: bodzio Re: po co ten szloch IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.10, 00:04
              spie...j , co się w głowce dziecku pier....
            • Gość: krzyś Re: po co ten szloch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 09:41
              "ckm"- rozszyfrowałem ten skrót--"ciężko kapująca mózgownica"
              • Gość: niechcemisiezwami. ...gadać IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.10, 22:32
                chłopcy - wasze obelgi świadcza o was. i tyle na ten temat. bez was klub byłby lepszy.
                • Gość: bodzio Re: ...gadać IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 00:40
                  Ja ci odpowiem tylko dobrze przemyśl to .Taka prawda o życiu i co ma do tego tematu.Jazda na rowerze pod wplywem alkocholu 5 lat .Molestowanie seksualne 3 lata w zawieszeniu .Niedowidzenia .
                  • Gość: cekaem Re: ...gadać IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 15:34
                    alkohol pisze się przez samo "h". dobrze to przemyśl, co sie z tym wiąże...:-)))))))
                    • Gość: bodzio Re: ...gadać IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 22:52
                      przez ch niech tak pozostanie .
    • Gość: Marcin A. Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: 195.205.32.* 08.10.10, 15:01
      Niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Fakt jest taki, że pani Kurpiosowi nie zależy na sporcie w Częstochowie. Owszem mogę zrozumieć brak zainteresowania Rakowem, bo piłka nożna jest znacznie kosztowniejsza niż żużel czy siatkówka, choć serce mi się krajało czytając co chwilę nowe informacje czy RKS wystartuje w lidze. Ale Włóniarz czy AZS to doskonała promocja naszego miasta, ale także rozrywka dla nas jako mieszkańców. Bardzo się cieszę, że p. Brzęczek i inni zapaleńcy włączyli się w ratowania Rakowa, bo warto aby częstochowianie mieli chociaż klub I-ligowy. Jeśli Włókniarz upadnie, a AZS przeniesie się do Wielunia czy Katowic, to będzie koniec częstochowskiego sportu zespołowego. Zostaniemy już całkowicie zmniejszeni do roli miasta prowincjonalnego. Miasto musi się tym zainteresować! Owszem współczesny sport to komercja w czystym wydaniu, ale UM musi wspomagać swoje drużyny sportowe. Kiedy czytam jak w innych miastach Bydgoszczy, Toruniu potrafią z kasy miejskiej wygospodarować duże sumy dla swoich zespołów, to myślę co się dzieje w Częstochowie? Zwróćcie uwagę na nową halę, która się buduje. Dzięki zabiegom p. Wrony udało ją się włączyć do inwestycji strategicznych Ministerstwa Sportu, i dzięki temu mamy szansę na goszczenie mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku. Ale co zrobił obecny zespół w UM aby wypromować kandydaturę naszego miasta? Nic. Bez wsparcia samorządu lokalnego żadna drużyna sportowa, czy też impreza sportowa nie mają szans na zaistnienie. Ja wierzę, że wróci p. Wrona i wtedy wrócą dobre dni dla częstochowskiego sportu.
      • Gość: Maniek Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.10, 17:12
        A czy łożenie na sport, pomniki, parki jest ważniejsze od np remontów dróg czy budowania mieszkań socjalnych??
        • Gość: Marcin A. Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: 212.87.244.* 08.10.10, 19:56
          I tu pojawia się magiczny zwrot zrównoważony rozwój. Trzeba przeanalizować sytuację Częstochowy i w taki sposób przygotować budżet aby dofinansować najbardziej potrzebne rejony, czy to infrastrukturalnie czy też społecznie. Sport wg mnie to jedna z kluczowych inwestycji społecznych i promocyjnych naszego miasta. Nasze kluby, odnosząc sukcesy przysparzają nam chwile radości, poczucie dumy z bycia Częstochowianinem, ale także rozsławiają nasze miasto w Polsce i w Europie. Oby przyszłe władze o tym nie zapomniały.
          • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 13:48
            Nasze władze dobrze wiedzą,że najbardziej rozsławia nasze miasto Jasna Góra,a nie jakiś sport
            • Gość: pa Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 15:36
              ty jako zwolennik pisowskiego pomiotu w czestochowskim zwyrodnieniu powinienes sie zastanowic czy swimi bzdurami raczej mu sam nie szkodzisz.
              • Gość: KRZYŚ Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 22:11
                Po co Ci PiS- Wrona Twoim idolem-napisz pracę magisterską pt. WRONA MOIM IDOLEM.
              • Gość: bodzio Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.10, 22:40
                maniek ze swoim ip to raczej mi szkodzi . Bo goście rozstawiają japy , nie wiedząc o co chodzi..Sport i K.O. to jest najważniejsze .Maniek jest super bo ładnie się wcina i zapomina o moich zaczepkach .Taka fatamorgana.Włókniarz dalej się buja w E-Lidze
                • Gość: krzyś Re: Wrony nie ma - Włókniarz upada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.10, 23:00
                  Bardzo ciekawe są wpisy "bodzio",czy to są Ci,dla których Wrona jest idolem?
                  • Gość: kibic 999 Rebrawo włokniarz IP: 188.33.184.* 10.10.10, 17:17
                    Jednak zawodnicy udowadniają że włokniarz utrzyma się w ekstralidze.Włókniarz wygrywa mecz zdecydowanie i malkontenci którzy nie wierzyli we Włókniarza nadają się od jutra do zbierania liści na ulicach miasta.Zawodnicy Włókniarza prowadzą zdecydowanie w meczu rewanżowym.Stop wrogom Włókniarza.Jednak Prezes Maślanka doprowadził do tego ,że Włókniarz utrzyma się w ekstralidze.Gratulacje dla trenera.A teraz trzeba będzie budować nową drużynę na przyszły rok.CI co żle życzyli Włókniarzowi to nie kibice tylko rozrabiacze i takich w Częstochowie na meczu nie trzeba widywać.Brawo zawodnicy Włokniarza,brawa dla Prezesa Maślanki i trenera.
                    • Gość: też kibic Re:wielkie brawa dla włokniarza IP: 188.33.184.* 10.10.10, 17:38
                      Włókniarz deklasuje drużynę z Gdańska-prowadzi wysoko w meczu rewanżowym w Częstochowie.Pomimo kłopotów Włókniarza w czasie sezonu widać jaka jest różnica między
                      drużynami ekstraligi i I ligi.
                      • Gość: bodzio Re:wielkie brawa dla włokniarza IP: *.devs.futuro.pl 10.10.10, 18:35
                        Włókniarz wygrał , przy małej pomocy Marka Cieślaka i to jest trener na dalsze lata Włókniarza .Dodatkowa mobilizacja Jurka Kuleja nie była potrzebna .Ale chłop wie gdzie korzenie.Może kibice Rakowa też go zaproszą .Bo on też z Pekinu.
                        • Gość: kibic Włókniarza Regratulacje dla włokniarza IP: 94.254.153.* 10.10.10, 19:19
                          Drużyna z GDAŃSKA ROZGROMIONA.Stop niedowiarkom,którzy nie wierzyli ,ze Włókniarz się uratuje od spadku z ekstraligi.Teraz władze Włókniarza muszą myśleć co dalej z drużyną.
                          • Gość: ckm Re: Regratulacje dla włokniarza IP: 193.138.241.* 10.10.10, 19:45
                            Sławek Drabik !!!
                    • Gość: wow dobre! IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.10, 19:51
                      "Jednak Prezes Maślanka doprowadził do tego ,że Włókniarz utrzyma się w ekstralidze."

                      a ja myślałem że doprowadził do upadku. Włókniarz powinien być na czele a nie na końcu tabeli.

                      Przeciez zawsze można piwiedziec że traktor ma większość kól tzn 3.
                      • Gość: Brawo!!!!!!!!!!!!! brawo włokniarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 109.243.122.* 11.10.10, 19:17
                        Po wielu perypetiach Włókniarz pokazał co potrafi i w decydującym meczu rozgromił drużynę z Gdańska.Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka