medalik01 25.02.11, 08:30 Poszukuję speca od diesla z Częstochowy lub okolic.(2.0ITD). nie koniecznie warsztat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: panczen Re: Spec od diesli. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.11, 18:01 W sumie masz trzech liderów na naszym rynku, tj. Góra na ul. Bugajskiej,następnie warsztat na Lwowskiej i ulicy Konwaliowej. Ceny u tych fachmanów kształtują się się w strefie stanów wysokich chyba dlatego że jest ich mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamehan Re: Spec od diesli. IP: *.net.stream.pl 25.02.11, 19:28 ale napisz konkretniej, chodzi o turbinę, pompę, wtryski, czy diagnozę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: medalik1 Re: Spec od diesli. IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.11, 11:11 Konkretnie chodzi o diagnozę, pompa ,wtryski, (turbina jest OK) tj. Rover 25 2.0ITD,i nikt nie potrafi podać właściwej diagnozy.(podobno musi być specjalny tester diagnostyczny). Napisałem poszukuję speca , ponieważ j/w mechanicy nie dają rady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x6 Re: Spec od diesli. IP: *.realestate.net.pl 27.02.11, 14:10 ...a najwięcej specjalistów od Rovera znajdziesz tu: www.roverki.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rumsztein Re: Spec od diesli. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 07:21 jak chcesz miec dobrze zroione/naprawione i o połowę mniej zapłącić jedż poza Czewkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: assa Re: Spec od diesli. IP: *.hitech-net.pl 26.02.11, 20:37 Na dobrego mechanika to moze i dałbym ci namiar ale "speca"?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Spec od diesli. IP: *.eranet.pl 27.02.11, 10:24 Jak bym Ci polecił jechać do Woźnik. Jest tam dwóch mechaników co się w tym specjalizują. Jeden z nich nazywa się Damian Wólka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x6 Re: Spec od diesli. IP: *.realestate.net.pl 27.02.11, 14:09 ....a drugi nazywa się Mazanek ( nie pamiętam imienia) Zostawiasz im autko na wieczór i zaczynają od rana.Silnik musi być zimny żeby zmierzyć poprawnie kompresję na cylindrach. I wtedy zaczynamy resztę. Pomiar kompresji daje nam wstępny pogląd o sytuacji silnika. Potem bawią się dalej. Zależy co Ci się "pierniczy". Troche daleko od CZ-wy ale zawsze trochę taniej. Tylko czasem ciężko sie do chłopaków dodzwonić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamehan Re: Spec od diesli. IP: *.net.stream.pl 28.02.11, 22:15 Spróbuj podjechać na ul. Jesienną 154, warsztat samochodowy jest na jednym placu z zakładem kosmetycznym. Facet ma na imię Sławek, z pewnością tipsów nie przykleja :-) , ale tak zupełnie na poważnie, jeżeli chodzi o samochody jest mega kumaty i problem znajdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: medalik1 Re: Spec od diesli. IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 08:57 Dzięki wszystkim, i do następnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacki Re: Spec od diesli. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 10:24 zobacz na Warownej- Mariusz-specjalizuje się w dieslach Odpowiedz Link Zgłoś