Dodaj do ulubionych

praca w Catermed

22.03.11, 12:06
Czy ktoś pracował w tej firmie, co jakiś czas są ogłoszenia? Firma zajmuje się cateringiem. Czy warto tam pracować?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosć Re: praca w Catermed IP: *.54.170.78.tvksmp.pl 06.07.11, 13:11
      ciągle są ogłoszenia o prace, to znaczy, że coś niedobrego się dzieje w tej firmie CATERMED!!! Wiem co piszę bo też tam pracowałem (żenada). A jeżeli chcesz wiedzieć czy warto, to zależy czy 1000 zł za miesiąc to dla ciebie dużo, czy mało za bycie traktowanym jak niewolnik. Ogólnie praca skomplikowana nie jest, bo będąc na stanowisku kierowca - wozi się jedzenie do szpitali, ale się trzeba nanosić trochę i wyręczać w pracy pewnego pana, który bierze taką samą pensję, ale we wszystkim trzeba mu "pomóc" , bo sobie biedaczysko nie daje rady. A poza tym to jak dla studenta to praca OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka