Dodaj do ulubionych

Egzorcyzmy? To jest normalna posługa

14.07.11, 22:53
W wielu przypadkach jak człowiek sam sobie nie może pomóc, to nic ani nikt mu nie pomoże....
Obserwuj wątek
    • prawdziwykicha.1 Gdzie byli egzorcyści? 15.07.11, 07:10
      Jak na Jasnej Górze był szatan w skórze Rydzyka i ci ludzie przez jego opentani?
      • Gość: realista Re: Gdzie byli egzorcyści? IP: *.centertel.pl 15.07.11, 09:20
        Ty (prawdziwykicha.1) jesteś jak debil i prostak. Mowa jest prostym językiem a ty nie rozumiesz. I już słysę, ze jak tak mozna się zwracać, to nie po chrześcijańsku. Tak! właśnie tacy prostacy jak ty chcieliby żeby do nich sie zwracać grzecznie, nie obrażać, bo delikatne jak mimozy ale im oczywiście wszystko wolno.
        Jak temat jest ci obcy, to pytaj ale poważnie. Jak nie jesteś zainteresowany, to nie wtrącaj się, nie obrażaj i zajmij się swoimi sparwami.
        • Gość: Henryk Re: Gdzie byli egzorcyści? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 09:28
          i tak nie zrozumie tego...
          • Gość: kicha Re: Gdzie byli egzorcyści? IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 09:58
            Hej -talibowie to w końcu wierzycie w boga?Bo jak jest bóg to szatan też musi być,i i egzorcyści żeby te diabły ganiały.A w Was to siedzą co najmniej po dwie sztuki z rogami,kopytkami ,ogonami i wrednymi mordami.A ja jestem tak samo dobry w ganianiu diabłów jak ci egzorcyści,tylko nikt mi płacić nie chce.
    • Gość: view Mężczyzna bez zajęcia i pracy fiksuje..... IP: *.ice-net.pl 15.07.11, 10:07
      Jednak mężczyźni bez pracy i konkrektnego zajęcia fiksują.
      Z kolei w średniowieczu prowadzono dysputy na temat, ile diabłów zmieści się główce szpilki, i czy kobieta jest człowiekiem.
      bardzo to wszystko "pożyteczne".
      • Gość: kicha Re: Mężczyzna bez zajęcia i pracy fiksuje..... IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 10:20
        teraz też by pewnie chcieli rozpalić stosy.W średniowieczu to nie jeden przez takich spotkał się ze stwórcą.
      • Gość: BOGUŚ Re: Mężczyzna bez zajęcia i pracy fiksuje..... IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.11, 16:09
        Gość portalu: view napisał(a):
        > Z kolei w średniowieczu prowadzono dysputy czy kobieta jest człowiekiem.


        DOBRE !!WNIOSEK MÓGŁ BYĆ JEDEN HEHE :D

    • Gość: cera Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 10:26
      Nie ma w Polsce kija na to dziadostwo !??
      • Gość: kicha Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 10:44
        jest zapotrzebowanie na te usługi,to katolicka odmiana tarota tylko bardziej drastyczna no i bardziej płatna.We wszystkich widzą diabły tylko nie wśród swoich.
      • Gość: luron40 Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.play-internet.pl 15.07.11, 10:49
        jak to nie ma kija? wystarczy głosować na po lub sld , tacy są w wiekszosci i zrobią wszystko by demokracja triumfowała. Tutaj przypomnę mądrą zasadę pewnego stanczyka- Idioci zawsze zwyciężą - mają przewagę liczebną
        • Gość: kicha Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 11:03
          SLD?to pierwsaz na kolanach klęknie,dowodem może być konkordat.
    • marillion73 Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa 15.07.11, 11:30
      Ciekawe kto wypędzi demony z samych egzorcystów? :D
      • Gość: kicha Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 11:56
        oni twierdzą że ich diabeł nie bierze.
        • Gość: zawsze-inna Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.11, 23:07
          ich tez atakują,sami nie wiecie o czym mówicie.czlowiek jest taki; jak nie zobaczy nie uwierzy u nas w Częstochowie też są takie spotkania i modlitwy o uwolnienia np. w kościele św.Józefa.a póki co obejrzyjcie sobie film "rytuał" na faktach autentycznych.może da wam trochę do myślenia...pozdrawiam
          • dyziek_o Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa 16.07.11, 15:08
            A ja w tym temacie podziwiam dwie rzeczy:
            a/ księży, - za "umiejętność" wciskania ludziom takiego kitu pomimo, że mamy XXI
            wiek. Jak można bowiem, uważając się za w miarę rozgarnięte społeczeństwo
            w epoce atomu i lotów międzyplanetarnych, - wierzyć w tego typu gusła.
            Smaczku dodaje fakt, że ci sami ludzie naśmiewają się w kułak z
            murzyńskiego szamana, gdy ten czyni podobne jasełka różniąc się jedynie
            strojem oraz paroma, nie istotnymi w końcu akcesoriami potrzebnymi mu
            do wystrychnięcia na dutka paru współplemieńców.
            b/ ludziom, - którzy dają się robić w balona za pomocą paru nieskomplikowanych
            gestów oraz paru wypowiedzianych po łacinie zwrotów.
            zastanawiam się często, ile pieniędzy zmarnowano, na szkoły rozmaite
            jednego z drugim gamonia czegoś nauczyć.
            Nauczyciel się pocił, by do pustego łba trochę oświecenia upakować
            a tymczasem tłuk jeden z drugim nadal wierzy, że gdzieś wysoko jest
            jakieś niebo z dobrotliwym bozią który ma długą siwą brodę,
            stworzył z niczego wszystko to co nas otacza i nie ma nic innego do
            roboty, tylko patrzeć łapciuchowi na ręce czy nie grzeszy albo nie
            cudzołoży.
            No jaja niewyobrażalne.
            Kiedyś moja babcia obiecywała mi, że jak będę grzeczny to pójdę do nieba i tam się z nią spotkam ponownie. Nie wzięła pod uwagę, że jej nie lubiłem.
            Może i bym się nad tym zastanowił ale jak sobie uprzytomnię, że przynajmniej część z tych wszystkich starych babek tez mam tam spotkać, - no to ja serdecznie dziękuję i wolę do piekła. Tam choć parę dziewek letkich obyczajów spotkam / podobno / a to gwarantuje mi zabawę przednią.
            W dupie mam niebo.
            Dyzio.
            • Gość: zawsze-inna Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.11, 16:10
              sądzę,że nie wiesz co mówisz.
            • Gość: Stara babka Do Dyzia IP: *.prenet.pl 16.07.11, 19:09
              Dyziu, popieram Twój sąd o egzorcystach, ale z tymi starymi babkami grubo przesadziłeś. Nie każda stara babka jest moherem, są też racjonalnie myślące. Racz przyjąć do wiadomości ten fakt i niepotrzebnie nas nie irytuj. Pozdrawia Cię stara babka, podziwiająca Twoje zaangażowanie i odwagę w dyskusji.
              • dyziek_o Re: Do Dyzia 16.07.11, 22:54
                Ależ droga "Babciu".
                Nie ma cienia złośliwości w tym, co na temat wieku napisałem.
                Po prostu stwierdziłem suchy fakt. W końcu, z mojego, - znaczy się męskiego punktu widzenia,
                jest chyba oczywistym fakt, że na swej drodze wolę spotykać młode i ładne kobiety aniżeli odwrotnie.
                Podejrzewam również, że i Ty wolała byś na swojej drodze spotykać facetów młodych, przystojnych, szarmanckich...........etc,etc a nie starych, zmierzłych pierdzieli, cięgiem narzekających, że coś im dolega.
                I jeśli tak jest, to jest to zupełnie normalne.
                Tylko ja potrafię się do tego przyznać.
                Jeśli dodatkowo, - za przykład posłużę się elektoratem radia wiecznie dziewica, i w perspektywie miał bym te stworzenia w tym całym niebie spotkać..................brrrrrrrrrr!
                Ciarki mi po plecach na samo wspomnienie łażą. No pomyśl sama; - chciała byś takiego
                moherowego dziada trafić i być z nim na wieki wieków?!
                Przecież na samą myśl o tym, krew w żyłach krążyć przestaje!
                Pozostaję przy swoim pomyśle; - chcę do piekła!!!!!
                Pozdrawiam,
                / dyziopiekłolubny /
                • Gość: Stara babka Re: Do Dyzia IP: *.prenet.pl 17.07.11, 14:41
                  Dyziu, nie chcę Cię straszyć, ale z pewnością znajdę się w piekle. A zatem do zobaczenia.
            • Gość: Janosik Bóg istnieje! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.11, 22:39
              Diabeł skupił Cię byś napisał te bzdury (nie jestes jednak opetany!), chociaz pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy.
              Tok myslenia w stylu -
              • dyziek_o Re: Bóg istnieje! 16.07.11, 23:08
                Te! - Janosik!
                Ty idź i się pomódl o zdrowie. Bo o rozum to już za późno.
                I sobie Stephenem gęby nie wycieraj ani tego gościa nie cytuj bo
                tego, o czym on mówi nie jesteś w stanie ogarnąć swoim nafaszerowanym
                religią mózgiem.
                I jak już coś piszesz, używaj określeń, które jesteś w stanie zrozumieć.
                A takie pojęcia jak "atom", "cząsteczka" czy "neutron" zostaw w świętym spokoju bo tego nawet poprawnie napisać nie potrafisz a co dopiero zrozumieć.
                Dyziek.

                • the-only-bodzio Re: Bóg istnieje! 16.07.11, 23:23
                  te Janosik idż się pomodlić .Walniety twój rozum odbiera te ziemskie ulegliwości .Ale z kosmosu nic nie widzisz Nie znasz tej siły która odbiera rozum i powołanie zwykłych ludzi .Ale twoje patrzałki tylko w lewą stronę.W prawo wtedy skręcisz byle załatać swoje ja ,czyli mniejsze zło.
                • Gość: Janosik Re: Bóg istnieje! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.11, 23:30
                  Skad w Tobie tyle zlosci, tyle jadu nienawisci do drugiego człowieka, ktory ma inne poglądy?
                  Mimo wszystko, wybaczam!
                  • the-only-bodzio Re: Bóg istnieje! 16.07.11, 23:39
                    Walnienty nie wybacza .Sam szlochał na forum ateistycznym jaki chory . I wyszedł z tego .Ten Bóg to zdrajca, nie walnienty?
                    • the-only-bodzio Oczywiście 16.07.11, 23:42
                      Jeśli rozmawiamy o dyźku żeglarzu.Co ma fajną działkę .Nie napiszę gdzie .Bo po co ta kryptoreklama.
                      • Gość: zawsze-inna Re: Oczywiście IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.11, 14:56
                        Dyziek!
                        Ty nie rozumiesz wogóle wiary,ty nie potrafisz odróznic piekła od nieba.piekło i niebo to dobro i zło.nie kwiatki i ogien.ty myslisz,że w niebie będą stare rury i mocherowe berety,wszyscy będą starzy tylko ty będziesz piękny i młody tak?tak łatwo rzucasz słowa ,że masz w dupie niebo i chcesz do piekła czyli chcesz iść na wieczne potępienie.Dyziek ciało zostaje tu na ziemi tam wędruje dusza jak juz coś.nie potepiam Cię tylko mam nadzieję,że przyjdzie taki czas i zrozumiesz co mówisz.
                        • Gość: Stara babka Re: Oczywiście IP: *.prenet.pl 17.07.11, 15:26
                          Dyziek doskonale wie, o czym z humorem pisze, zapewniam Cię "zawsze-inna".
                          • Gość: zawsze-inna Re: Oczywiście IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.11, 16:29
                            cyt."jestem piekłolubny","w dupie mam niebo","ja chcę do piekła"- to słowa Dyźka.nie wazne czy dla humoru czy nie,ja bym na jego miejscu jaj sobie nie robiła.
                            • Gość: Tolek Re: Oczywiście IP: *.play-internet.pl 17.07.11, 19:03
                              Tik -tak.
                            • the-only-bodzio Re: Oczywiście 17.07.11, 19:53
                              Stara myślowa prawda .Nie każdy co wygląda na złego nim jest.Lecz nie każdy kto jest zły potrafi być dobry.I oczywiście jak się sprawujesz na ziemi ,tak cię wynagrodzą po śmierci.
                              • hr.poniemirski Re:Te! Bodzio! 17.07.11, 21:30
                                Jeśli tylko sobie życzysz, jestem gotowy wiele zrobić by Ci tego wymarzonego nieba..... jak najszybciej przychylić!
                                Oczywiście z pełną rekomendacją jak się sprawowałeś na forum, pałając w słowie pisanym miłością do bliźniego swego.... itd.
                                Mam głęboką nadzieję że wynagrodzą Cię tam co najmniej tak sowicie jak na tym łez padole byłeś skłonny nas obdarzać nieustanną"sympatią", że o hihi..... miłości nie wspomnę
                                A niech tam! Mówisz masz!
                                z wyrazami....
                                hr.j/w
          • sweet_sensi Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa 18.07.11, 11:32
            a czy istnieją fakty nieautentyczne?
            • Gość: zawsze-inna Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.11, 16:12
              być moze... tzn rzeczy,zjawiska wymyślone.cos co nie jest autentyczne czyli nie sprawdzone,nie potwierdzone bądź nie prawdziwe.
              • quasi-modo Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa 19.07.11, 15:10
                Powiem wam jedno . Ziemia jest płaska . Od góry - przykryta niebem , a od dołu podparta piekłem . Dyziu ! Ja też chcę do piekła do tych normalnych . Precz z fanatykami !
                • Gość: zawsze-inna Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.11, 16:46
                  ja kończę tą gadkę bo do niczego nie prowadzi skoro uważacie że ten co rządzi piekłem jest normalny i tam jest normalność i wasze miejsce, to nie ma co tu debatować.jeszcze raz zapraszam na film "rytuał"i pozdrawiam wszystkich.i to nie fanatyzm tylko ten co wierzy w Boga nigdy nie bedzie chcial isc do piekła, a własnie tacy jak wy co niedzielę drepczą do koscioła.
                  • quasi-modo Re: Egzorcyzmy? To jest normalna posługa 21.07.11, 11:58
                    Gość portalu: zawsze-inna napisał(a):

                    > ja kończę tą gadkę bo do niczego nie prowadzi skoro uważacie że ten co rządzi p
                    > iekłem jest normalny i tam jest normalność i wasze miejsce, to nie ma co tu de
                    > batować.jeszcze raz zapraszam na film "rytuał"i pozdrawiam wszystkich.i to nie
                    > fanatyzm tylko ten co wierzy w Boga nigdy nie bedzie chcial isc do piekła, a wł
                    > asnie tacy jak wy co niedzielę drepczą do koscioła.
                    Oprócz mnie . Ja nie dreptam do kościoła bo mi szkoda czasu i nie cierpię widoku ślepo wiernych idiotów rzucających na tacę pazernemu proboszczowi .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka