Gość: GS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 20:53 Taa jasne w zyciu przaje sie ino jednemu klubowi. Przeciepy to w seriala do babow. Dupno klika smagorowicze, krole widac ich dzialania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: prl Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.11, 21:49 Panie prezesie ,dziękuje za opiekę nad Gieksą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy " IP: *.welnowiec.net 04.08.11, 22:53 Panie prezesie ,dziękuje za opiekę nad Gieksą! Uszokowi lepiej podziękuj za to, że gotówką sypnie od czasu do czasu... Też mi opiekun. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam bajki o sponsorach IP: *.welnowiec.net 04.08.11, 22:51 Dlaczego "Gieksa" nie ma sponsorów? - Tu trzeba by porozmawiać o naszych elitach politycznych. Jeśli dalej będzie tak, że po jednym telefonie sponsor przenosi się stąd do Wrocławia, to na Śląsku nie będzie nic. Cholerne elity polityczne! Tylu sponsorów na zabrały: Taurona i...i... no właśnie kogo jeszcze Panie Król ? A tak żeby jakiś mniejszy sponsor zawitał na Bukową, ot choćby taki co opłaci roczny kontrakt dobrego piłkarza to też elity polityczne za to odpowiadają ? Tak to wygląda: ? poniedziałek: Hallo Bukowa ? Dostaliśmy waszą ofertę, wygląda obiecująco; myślę, że zasponsorujemy klub kwotą rzędy 100 tysięcy rocznie.... środa: Bukowa ? Niestety Tusk dzwonił, wycofujemy się ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam to też jest dobre IP: *.welnowiec.net 04.08.11, 23:01 W jakim miejscu byłby obecnie GKS, gdyby Centrozapowi udało się - jak planował - przejąć klub w 2009 r.? - Przynajmniej o pół stopnia dalej. Drużyna byłaby pewnie inna, a trenerem pozostałby Adam Nawałka I jako komentarz artykuł z gazeta.pl z czerwca 2011 "Wielu kibiców GKS-u dziwi się, że klub nie skorzystał jeszcze z prawa pierwokupu piłkarza, które znalazło się w umowie jego wypożyczenia. Jak dowiedziała się "Gazeta", dzieje się tak dlatego, że... prawa pierwokupu już nie ma! - Było zapisane w umowie, ale GKS nie spełnił pewnych warunków, aby dalej obowiązywało - mówi Marian Ryndak, prezes Gwarka. Chodzi o to, że katowicki klub nie zapłacił na czas jednej z rat za wypożyczenie piłkarza." Brawo, po prostu brawo ! Za śmieszne pieniądze mogliśmy mieć Olkowskiego, ale lepiej teraz mówić, że mogliśmy mieć dalej Nawałkę. Zanim się zacznie mówić co by było gdyby to warto samemu sobie zrobić rachunek sumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek1964 Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.152.149.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl 04.08.11, 23:49 .. piękna ściema !!! Stowarzyszenie żądalo 3,5 mln - oczywiscie ze tak !! Bo wlaśnie tyle wynosil dlug Stowarzyszenia, a klub przejabys bez dlugu !! Tylko ze juz wtedy wszyscy wiedzieli ze Krol nie da ani grosza !! A teraz co ?? jesteśmy na New Connect, wszystko jawne w sferrze finansowania i .... jest spadek akcji !!! 30 % !!! Takie wspaniale wzmocnienie finansowe klubu. Takie kity to mozesz wciskac pisowcom !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBSERWATOR Król Ty kłamco! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.08.11, 00:08 Jakiż trzeba mieć tupet i brak skrupułów i pomysłów aby dać taki wywiad? Piłkarze maja 3 miesieczne zaległości, pracownicy klubu od 3 do 5 miesiecy. "Rządzić" za nie własne pieniądze a czuć się właścicielem? Uszok to stary facet a daje się ruch... jak niewinne dziecko. Paranoja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ruch Król to przeciep IP: *.adsl.inetia.pl 05.08.11, 08:22 Co łaczy gejownię z Ruchem? NIC. Poza tym ,że zawsze byli lani swego czasu w I lidze(obecnie Ekstraklasa). Nigdy nie awansujecie do Ekstraklasy "pajace walkowerowi". Jak się cieszę ,że skomlą u nas o Piecha. Czekałem na taki moment kiedy gieksiarze będą na kolanach przed Ruchem klęczeć. I się doczekałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek dzieciom neo mowimy nasze stanowcze NIE!!! IP: *.omi.pl 05.08.11, 10:07 synek ladna pogoda, idz pokulac balik, powlazic na drabinki, popros pania zeby z wami wyszla na plac a nie tylko przed kompem. Milych polkolonii zycze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siemce 1964 Re: Król to przeciep IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 11:01 śmieRdzielu zobacz sobie historie spotkań GieKSy z Ruchem to sie przekonasz kto dostawał wklepy!Widocznie z ciebie taki hasiokowy kibic jak nie znasz histori swojego klubu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SI Re: Król to przeciep IP: *.mmj.pl 05.08.11, 12:02 Dokładnie smRodzie,jak byś trocha interesowoł sie swoim klubem to byś wiedzioł ze w bezpośrednich meczach GieKSa jest lepsza od Ruchu!A o przeciepach to wogóle nie powinieneś sie oddzywać bo połowa kibiców mocie przeciepów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 19Witosa64 Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 09:12 Jak czytam tu wpisy to śmiać mi sie chce a zarazem zał mi jest was.Wszytko idzie ku dobremu.Jeżeli Gieksa nie ma pieniedzy to dla czego o tym sie nie dowiedzieliśmy wczesniej od piłkarzy jak i od samych pracowników.Szukacie sensacji jak i wymyslacie bajki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek to sie moze zainteresuj tematem IP: *.omi.pl 05.08.11, 10:05 a nie siedz tylko przed kompem. Jakbys znal jakiegos pilkarza/pracownika osobiscie to bys wiedzial jakie sa zaleglosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZAINTERESOWANY Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.silesiamultimedia.com.pl 05.08.11, 09:46 Panie Krol, skoncz pan bajki opowiadac o wirtualnej kasie i zrob w tym temacie cos realnego. Bo na razie wszyscy slysza o pieiadzach a nikt ich nie widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr. Normalny Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 12:38 Mam wielką nadzieję, ze ten klub upadnie i zostanie zlikwidowany. Razem zresztą z ruchem, górnikiem, polonią i innymi ścierwami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prorok Re: Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy " IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 13:03 mam nadzieję że ty dostaniesz sraki i ci dupsko rozerwie,oby to się spełniło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psycholog Król cygański IP: *.static.sitel.net.pl 05.08.11, 15:53 Smutna opowieść o tym jak słaby charakter nie chciał być zwykłym królem bo wolał rządzić jakimś taborem, tak też został królem cygańskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntySmród [...] IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 16:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S nie chciał być śmieRdzielem IP: *.welnowiec.net 05.08.11, 17:26 Bo kto normalny by chciał ? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S Re: Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy " IP: *.welnowiec.net 05.08.11, 17:28 Mam wielką nadzieję, ze ten klub upadnie i zostanie zlikwidowany Póki co to na ruska - ruszka nawet miasto Chorzów kasy za bardo dać nie chce; stadionu też nowego na 100% nie będzie; na mecze ekstraklasy ruska-ruszka przychodzi max 5 tysięcy dno coraz bliżej :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fundman Szef Centrozapu zapewnia: Nigdy nie rzucimy "Gi... IP: *.play-internet.pl 05.08.11, 22:16 co ten śwniak opowiada , za bajki ??? GKS KATOWICE to kolejna wydmuszka do robienia kasy przez krolika i jego świtę . co zrobił przez 3 lata ostatnie z CENTROZAPEM CZY PRONOXEM ??? NIC ... znaczy wydymał akcjonariuszy na 90 % kapitału . tyle stracili na jego bajeczkach . Odpowiedz Link Zgłoś