fctheduck Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 16:34 Nie dosyć, że burak, to na dokładkę oszust. Może w końcu immunitet przestanie obowiązywać w przypadku pospolitych przestępstw i chcmskiego łamania prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
ted_imigrant Immunitet a policja.... 04.02.13, 16:37 A ja się ku......rwa dziwię. OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO POLICJANTA powinno być sprawdzenie, czy dokument uprawniający do szczególnego traktowania przez organa ścigania: 1) nie jest sfałszowany, 2) czy posługuje się nim właściwa osoba, 3) czy uprawnia do prowadzenia pojazdów, 4) itd. Gdyby śmieć z immunitetem kiblował gdzieś na mrozie kilka godzin podczas weryfikacji, to zamiast wyciągać "papiery" przyznałby się do wykroczenia, zapłaciłby mandat jak każdy obywatel i cześć. Swoją drogą, panowie policjanci - posraliście się w portki, bo kretyn pokazał wam jakieś papiery???? A prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu i obowiązkowe ubezpieczenie POKAZAŁ??? Odpowiedz Link Zgłoś
harbourfront Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 16:37 SKU...SYNN Odpowiedz Link Zgłoś
erudyta Błazen 04.02.13, 16:41 Serafin:- Tylko tym razem postanowiłem trochę poprowadzić. Błazen - a co by się stało gdyby doprowadził do kolizji lub co gorsza wypadku? Nie ma uprawnień a więc więzienie każdy człowiek tak by był potraktowany - a ten ćwok? NIC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piterro Skoro prawo daje możliwość chowania się za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 16:41 immunitetem, to czemu z niego nie korzystać? Odpowiedz Link Zgłoś
vicary Re: Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa si 04.02.13, 16:44 Jaką łajzą trzeba być żeby przy popełnieniu wykroczenia zasłaniać się immunitetem ? Odpowiedz Link Zgłoś
szela81 Re: Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa si 04.02.13, 16:45 Właśnie taką... Odpowiedz Link Zgłoś
staly_nick Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 16:46 jeśli ktoś (szary człowiek) prowadziłby samochód nie mając prawa jazdy, albo gorzej, mając je zatrzymane to zapewne posiedziałby na państwrę miwsiący. Jeśli takiego czynu dopuszcza się osoba publiczna - to powinna beknąć jak za zboże! Odpowiedz Link Zgłoś
wkr123 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 16:52 "Dodał jeszcze, że policjant z Sieradza nie ma żadnego dowodu na zbyt szybką jazdę, bo nie dał mu nic do podpisania." - Rozumiem, to teraz nie wskazanie fotoradaru, a podpisane przez kierowcę oświadczenie jest dowodem na przekroczenie prędkości? Warto wiedzieć, spróbuję wykorzystać przy następnym zatrzymaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
woj281 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 16:52 Dosyć już tej bezkarności cwanych chłopków. W jakim ja grajdole żyję? Wyborcy nie wybierać takich śmieci i pamiętać z jakiego są ugrupowania!!! Odpowiedz Link Zgłoś
medycynaradziecka Lać po mordach polityków!!! 04.02.13, 17:09 Czas dyskusji, komentarzy chyba powoli się kończy... Gadanie, piętnowanie, opisywanie nic nie daje. Te chamy u koryta robią z nami co chcą. Nadchodzi czas, aby w reszcie dać im po prostu w ryja! Wkrótce wybory, kampanie w terenie, spotkania z wyborcami... Będzie okazja. Odpowiedz Link Zgłoś
ya-nek Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:15 Mam nadzieje, ze Gazeta będzie o sprawie donosić na bieżąco i ze przekręciarzowi się nie upiecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech Re: Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa si IP: *.de 04.02.13, 17:17 To się nazywa BURDEL na KÓŁKACH Odpowiedz Link Zgłoś
maniakon Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:30 ciekawe co by mu grozilo gdyby kogos zabil pewnie tez nic - taki to juz jest III swiat Odpowiedz Link Zgłoś
waw-el Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:34 posiadanie imunitetu to pozwolenie na bezkarne zabijanie na drogach, tak jest pojmowane przez poslow, senatorow, europoslow i innych posiadaczy tegoz " imunitetu "..... mentalnosc dzikusow z buszu. Odpowiedz Link Zgłoś
triangle87 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:35 Gdyby Serafin był z PiS to byłoby to zaznaczone na czerwono i wielkimi literami z wykrzyknikiem. Wybiórcza jak zwykle zdała egzamin, jesteście daleko poniżej Faktu. Odpowiedz Link Zgłoś
zmiana99 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:36 Adwokat przyszedł na widzenie ze swoim klientem: - Mam dla Pana dwie informacje - dobrą i złą. - To zacznij Pan od złej. - Badania krwi wykazały, że był Pan na miejscu morderstwa. - A ta dobra wiadomość? - Spadł Panu poziom cholesterolu. Jeśli chcesz aby twój prawnik przychodził samymi dobrymi wiadomościami w padnij do grupa promes. Odpowiedz Link Zgłoś
maniakon Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:37 jaki kraj takie elity ;D Odpowiedz Link Zgłoś
tw52 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:42 opowiem dla kontrastu, cos co wydarzylo sie w Anglii 10 lat temu, ale mialo polfinal wlasnie dzisiaj. otoz 10 lat Mr Huhne, posel do Parlamentu, a pozniej (do niedawna) czlonek rzadu brytyjskiego - minister srodowiska, przekroczyl predkosc na fotoradarze. poniewaz mial iuz kilka punktow karnych, poprosil swoja zone, zeby wziela to na siebie. potem sie rozwiedli i ex-zona gdzies sie wygadala o tej sprawie. zalozono im obojgu w ub roku sprawe karna o skladanie falszywych zeznan. za to grozi kara od grzywny az do dozywocia. po poczatkowym wypieraniu sie - wlasnie dzis Mt Huhne przyznal sie i jednoczesnie zrzekl sie mandatu posla. Odpowiedz Link Zgłoś
tw52 Re: Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa si 04.02.13, 17:43 aha, napisalem "polfinal" bo finalem bedzie wyrok Odpowiedz Link Zgłoś
gregap On polityk, ja pirat 04.02.13, 17:44 Przekraczajac predkosc nawet o 20 km nazywani jestesmy przez dziennikarzy piratami drogowymi. Ten pan natomiast nazywany jest poiltykiem. Ale chociaz dobrze sie stalo, ze zostala dorzucona jakas mala cegielka do budowania zaufania na temat sprawiedliwosci w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
dyskootantka Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:44 W cywilizowanym kraju musiałby natychmiast podać się do dymisji. A u nas coś pościemnia o tym, że teorię ma zdaną i ma immunitet. Podobnie jak Kurski, który jeździ jak chce, parkuje gdzie chce, lata samolotem a wystawia rachunki za przejazdy autem do Brukseli i z powrotem. Dzikim krajem jesteśmy, dopóki tacy ludzie są parlamentarzystami. Powinni wylatywać na zbity pysk. Odpowiedz Link Zgłoś
kleopatra112 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 17:51 Tłumaczenia tego pana są tak samo żenujące w tej sprawie, jak i w poprzedniej dotyczącej nagranych taśm. Za wykroczenia drogowe zabrać trzeba koniecznie immunitet. Odpowiedz Link Zgłoś
real-janosik1 Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 18:07 Po pierwsze imunitet Polski dla polskich urzednikow na terenie Polski jest dokumentem naduzywajacym wszelka logike. Po pierwsze nie powininiem obowiazywac mandatow i kontrol celnych. Polski dyplomata nie powinien miec imunitetu dyplomaycznego na terenie wlasnego kraju. Tak jest w wielu krajach. W Skandynawi nawet i ministrowie i szefowie policji jak i urzednicy UE, placa mandaty Odpowiedz Link Zgłoś
arkady.ronin Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 18:11 A tak w ogóle to jaki jest cel immunitetu? Odpowiedz Link Zgłoś
otworz_umysl Drogówka przyłapała Serafina: nie ma prawa siad... 04.02.13, 18:15 Czy aby przypadkiem tym panem nie powinna zająć się prokuratura? Wprowadził policjanta w błąd to po pierwsze, popełnił wykroczenie kierowania bez uprawnień. Po drugie policjant to jakiś nieuk, widział legitymację europosła? Na sam widok że to Serafin się obs..ł. Kiedy zostanie zlikwidowany immunitet chroniący przestępców?! Odpowiedz Link Zgłoś