Dodaj do ulubionych

Speedway Gala Lodowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 11:09
Juz 11 grudnia odbedzie sie gala. Jak bardzo sie ciesze, ze w koncu znow
poczuje ten zapach i oczywiscie zobacze zuzlowcow. Obsada dosc mocna i
oczywiscie caly dochod idzie na chorych. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA LODOWISKO
Obserwuj wątek
    • Gość: katecheta Re: Speedway Gala Lodowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 20:05
      Przyjdę aby zobaczyć się z Prezydentem. Już Go widzę jak na lodowisku które
      jest zagrożeniem dla miasta / amoniak !!!! / będzie mówił o sukcesach i braku
      środków na ten cel! Zapraszam też innych którzy ten problem widzą.
      • Gość: sufler Re: Speedway Gala Lodowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 20:07
        A o której p leśnikowski ustalił jego wizytację?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka