Gość: Gnoyeck
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.12.04, 11:09
Juz 11 grudnia odbedzie sie gala. Jak bardzo sie ciesze, ze w koncu znow
poczuje ten zapach i oczywiscie zobacze zuzlowcow. Obsada dosc mocna i
oczywiscie caly dochod idzie na chorych. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA LODOWISKO