Dodaj do ulubionych

mam pytanko

18.02.05, 10:40
witam wszystkich bardzo serdecznie zycze milego zimowego dnia i mam pytanko
czy w naszym miescie jest Oddzial IPN-u
Obserwuj wątek
    • redakcja_czestochowa Re: mam pytanko 18.02.05, 11:30
      Oddziały Instytutu Pamięci Narodowej są wyłącznie w miastach wojewódzkich i to -
      na razie - nie wszystkich. W niektórych miastach są delegatury, ale tej też nie
      ma w Częstochowie. Najbliższy oddział IPN jest w Katowicach. Więcej informacji:
      www.ipn.gov.pl
      • Gość: elusieńka Re: mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 11:48
        dziękuję za informację,pozdrawiam.
        • Gość: Ostatni Grosz!!! Re: mam pytanko IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.02.05, 17:54
          W Częstochowie powinna być delegatura wojewódzka z K-c.
          I to nie tylko IPN-u, również innych urzędów regionalnego typu, hmmm.. tak jak
          jest i bywa z Urzędami Wojewódzkimi w miastach, które utraciły status miasta
          wojewódzkiego (33 miasta), broń Boże już o województwie w Czewie nie marzę,
          tendencje są odwrotne.... Małe województwa poznikają. (!!!)
          - Bye, bye Opole!!!... (!)

          Pozdrawiam!

          Jacek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka