elusienka 18.02.05, 10:40 witam wszystkich bardzo serdecznie zycze milego zimowego dnia i mam pytanko czy w naszym miescie jest Oddzial IPN-u Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
redakcja_czestochowa Re: mam pytanko 18.02.05, 11:30 Oddziały Instytutu Pamięci Narodowej są wyłącznie w miastach wojewódzkich i to - na razie - nie wszystkich. W niektórych miastach są delegatury, ale tej też nie ma w Częstochowie. Najbliższy oddział IPN jest w Katowicach. Więcej informacji: www.ipn.gov.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elusieńka Re: mam pytanko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 11:48 dziękuję za informację,pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ostatni Grosz!!! Re: mam pytanko IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.02.05, 17:54 W Częstochowie powinna być delegatura wojewódzka z K-c. I to nie tylko IPN-u, również innych urzędów regionalnego typu, hmmm.. tak jak jest i bywa z Urzędami Wojewódzkimi w miastach, które utraciły status miasta wojewódzkiego (33 miasta), broń Boże już o województwie w Czewie nie marzę, tendencje są odwrotne.... Małe województwa poznikają. (!!!) - Bye, bye Opole!!!... (!) Pozdrawiam! Jacek Odpowiedz Link Zgłoś