Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 15:26 Podobno wczoraj ktos zjechał na chodnik i zabił mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku. Czy wiecie cos na ten temat. Miało to miejsce na ul Ruckemanna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kubiś Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:35 Przechodzącego przez jezdnię mężczyzne potrącił SREBRNY Mercedes . Następnie po około 20 metrach potrącony spadł z przedniej maski . Sprawca najprawdopodobniej przejechał po nim po czym uciekł z miejsca zdarzenia . Mężczyzna mimo reanimacji zmarł ..... Kubiś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.aosk.czest.pl / 195.117.123.* 05.08.05, 14:37 szfak :/ żal i strach sprawcy - groza wrecz podaj sie ciulu na policje, moze wyrok bedzie lagodniejszy z wyrzutami do konca ? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 14:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubiś Re: do hieny Kubisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 15:37 A co zazdościsz mi niechieno ?:-) :-) ..... Kubiś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 18:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOLEK ????? IP: 80.51.236.* 06.08.05, 12:17 No proszę cenzura się w końcu obudziła ?? Z urlopu chyba ktoś wrócił i zapomniane wątki może w końcu zacznie kasować wraz z zasranymi postami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izis LOLEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 19:15 Lolek idz Ty lepiej Bolka poszukaj,bo od Twoich historii na temat "srania" robi się niesmacznie... (przepraszam za wyrażenie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: do hieny Kubisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 23:00 a co ty Kubiś chody masz u społecznych ?:) i tak hienna będziesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izis Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 19:16 ...na szczęście namierzono uciekiniera-mordercę,jakiś 60-letni facet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka dzielni Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.realestate.net.pl 05.08.05, 16:01 Skupisko ludzi, sami "politykujący". Madrego do udzielenia pomocy nie było! Prośba do władz miasta i służ drogowych, aby na odcinku od apteki do stadionu umieścić dodatkowy znak drogowy : UWAGA WYPADKI LUB uWAGA WARIACI DROGOWI. bO NA TYM ODCINKU CIĄGLE SIE COŚ DZIEJE ZE SMUTNYM KOŃCEM WŁĄCZNIE. Jak nie giełda, to zużel , todzieci po całej szerokości drogi, to pijani z pobliskiej piwiarni i tego nikt nie widzi że to ulica Cudów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bella Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 00:35 ulica czy dzielnica cudow, ja slyszlam ze umarl czlowiek na Mirowskiej /most/ czy to prawda ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sprzątacz Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.21.pl / *.21.pl 06.08.05, 09:19 To zwykły śmieć, a nie człowiek był... Ale gdyby policja go namierzyła , a on stawiał opór policji, no i by doszło do wymiany ognia, no i by zginął w tej akcji. Wtedy, ilu z Was rzucało by oskarżeniami wobec policji? Ja bym pochwalił funkcjonariuszy i nie chciał wyjaśnień jaki był przebieg akcji. Ot po prostu, tuszujemy. Ale to jest Polska i największy krzyk się podnosi na tych uczciwych. Odpowiedz Link Zgłoś