Dodaj do ulubionych

Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 15:26
Podobno wczoraj ktos zjechał na chodnik i zabił mężczyznę i uciekł z miejsca
wypadku. Czy wiecie cos na ten temat. Miało to miejsce na ul Ruckemanna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kubiś Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 12:35
      Przechodzącego przez jezdnię mężczyzne potrącił SREBRNY Mercedes .
      Następnie po około 20 metrach potrącony spadł z przedniej maski .
      Sprawca najprawdopodobniej przejechał po nim po czym uciekł z miejsca zdarzenia .
      Mężczyzna mimo reanimacji zmarł ..... Kubiś
      • Gość: aa Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.aosk.czest.pl / 195.117.123.* 05.08.05, 14:37
        szfak :/ żal

        i strach sprawcy - groza wrecz

        podaj sie ciulu na policje, moze wyrok bedzie lagodniejszy

        z wyrzutami do konca ? :/
      • Gość: obserwator [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 14:43
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Kubiś Re: do hieny Kubisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 15:37
          A co zazdościsz mi niechieno ?:-) :-) ..... Kubiś
          • Gość: obserwator [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 18:39
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: LOLEK ????????? IP: 80.51.236.* 06.08.05, 12:15
            • Gość: LOLEK ????? IP: 80.51.236.* 06.08.05, 12:17
              No proszę cenzura się w końcu obudziła ??
              Z urlopu chyba ktoś wrócił i zapomniane wątki może w końcu zacznie kasować wraz
              z zasranymi postami.
              • Gość: izis LOLEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 19:15
                Lolek idz Ty lepiej Bolka poszukaj,bo od Twoich historii na temat "srania" robi
                się niesmacznie...
                (przepraszam za wyrażenie)
          • Gość: obserwator Re: do hieny Kubisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 23:00
            a co ty Kubiś chody masz u społecznych ?:)
            i tak hienna będziesz
      • Gość: izis Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 19:16
        ...na szczęście namierzono uciekiniera-mordercę,jakiś 60-letni facet.
    • Gość: mieszkanka dzielni Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.realestate.net.pl 05.08.05, 16:01
      Skupisko ludzi, sami "politykujący". Madrego do udzielenia pomocy nie było!
      Prośba do władz miasta i służ drogowych, aby na odcinku od apteki do stadionu
      umieścić dodatkowy znak drogowy : UWAGA WYPADKI LUB uWAGA WARIACI DROGOWI. bO
      NA TYM ODCINKU CIĄGLE SIE COŚ DZIEJE ZE SMUTNYM KOŃCEM WŁĄCZNIE. Jak nie
      giełda, to zużel , todzieci po całej szerokości drogi, to pijani z pobliskiej
      piwiarni i tego nikt nie widzi że to ulica Cudów?
      • Gość: Bella Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 00:35



        ulica czy dzielnica cudow,


        ja slyszlam ze umarl czlowiek na Mirowskiej /most/ czy to prawda ?
    • Gość: Sprzątacz Re: Wczoraj wypadek na Zawodziu-słyszeliście? IP: *.21.pl / *.21.pl 06.08.05, 09:19
      To zwykły śmieć, a nie człowiek był... Ale gdyby policja go namierzyła , a on
      stawiał opór policji, no i by doszło do wymiany ognia, no i by zginął w tej
      akcji. Wtedy, ilu z Was rzucało by oskarżeniami wobec policji? Ja bym pochwalił
      funkcjonariuszy i nie chciał wyjaśnień jaki był przebieg akcji. Ot po prostu,
      tuszujemy. Ale to jest Polska i największy krzyk się podnosi na tych uczciwych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka