Gość: Jarek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.08.05, 22:23
W czwartek rano (25.08.2005) w okolicach Jasnej Góry i cmentarza Rocha
zginęła suczka York - miniaturka, charakterystycznie ostrzyzona.
Podejrzewamy, ze została skradziona z zamknietego podwórka. Jezeli ktokolwiek
moglby pomoc nam w odnalezieniu jej prosimy o kontakt (najlepiej e-mail
jarek05@o2.pl).