Dodaj do ulubionych

Zaginął York

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.05, 22:23
W czwartek rano (25.08.2005) w okolicach Jasnej Góry i cmentarza Rocha
zginęła suczka York - miniaturka, charakterystycznie ostrzyzona.
Podejrzewamy, ze została skradziona z zamknietego podwórka. Jezeli ktokolwiek
moglby pomoc nam w odnalezieniu jej prosimy o kontakt (najlepiej e-mail
jarek05@o2.pl).
Obserwuj wątek
    • Gość: piszcie ! Re: Zaginął York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 14:41
      podbijam... a miala obroze ?
    • Gość: A.V. Re: Zaginął York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 16:30
      Ace Ventura psi detektyw do usług.
      Zrobie wszystko żeby znaleść Yorka.
    • Gość: up! Re: Zaginął York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 11:23
      up!

      tak, miala zielona obroze!
    • Gość: up! Re: Zaginął York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.05, 22:23
      up!
      • Gość: ninka Re: Zaginął York IP: *.d4.club-internet.fr 29.08.05, 23:24
        up!!
    • Gość: Jarek up! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 20:20
      to jest link do zdjec naszej zguby:
      republika.pl/yoork/
      mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie pomoc nam w jej odnalezieniu
      zdjecia zrobione zostaly w polowie sierpnia tego roku wiec sa aktualne,
      znalazce odpowiednio nagrodzimy
      piszcie jak cos wiecie
      z gory dziekujemy
    • Gość: Jarek Czy ktoś może pomóc? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 21:48
      Juz minal tydzien a tutaj zadnego sladu po psie :(
    • Gość: !up Re: Zaginął York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 19:50
      w górę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka