Dodaj do ulubionych

Rysio z Klanu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 18:39
Znacie goscia??Dajecie po nim jazde :)))
Obserwuj wątek
    • kasiaab5 Re: Rysio z Klanu 24.01.06, 18:42
      ale najpierw trzeba rączki umyć:P
      • Gość: Menel Re: Rysio z Klanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 18:52
        Rysiek to by Cie 1 palcem....
      • Gość: minty maxx Re: Rysio z Klanu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 19:02
        No jak to- przecież Rysio z Klanu to zaginony brat Chuck'a Norrisa. Zaginął gdy
        jako dzieci bawili się z Chuckiem w piaskownicy i Chuck zaprezentował mu swój
        słynny KzP ;))

        pzdr.
        • Gość: WPJT Re: Rysio z Klanu IP: *.man.czest.pl 24.01.06, 19:48
          RYSIA JEST PEDALEM !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka