Gość: Chuck Norris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 18:39 Znacie goscia??Dajecie po nim jazde :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Menel Re: Rysio z Klanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 18:52 Rysiek to by Cie 1 palcem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minty maxx Re: Rysio z Klanu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 19:02 No jak to- przecież Rysio z Klanu to zaginony brat Chuck'a Norrisa. Zaginął gdy jako dzieci bawili się z Chuckiem w piaskownicy i Chuck zaprezentował mu swój słynny KzP ;)) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WPJT Re: Rysio z Klanu IP: *.man.czest.pl 24.01.06, 19:48 RYSIA JEST PEDALEM !! Odpowiedz Link Zgłoś