Gość: ania IP: *.inds.pl / *.inds.pl 15.02.06, 09:58 W tychach koszt 150 zl na konto szpitala polecam rewelacja :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rozzana Re: Poród wodny IP: *.inds.pl / *.inds.pl 15.02.06, 10:53 powiedz cos wiecej o tym porodzie,jak wyglada,czy mniej boli? Odpowiedz Link Zgłoś
gnomka Re: Poród wodny 15.02.06, 12:43 a w Czestochowie jest też taka możliwość? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Re: Poród wodny IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.06, 14:51 czy ktoras z Was rodzila w wodzie w częstochowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malediwy Re: Poród wodny IP: 80.51.57.* 18.02.06, 14:55 Prosze o więcej szczegółów! Czy trzeba zaliczyć najpierw kilka wizyt u tamtejszego lelarza? Wstępnie się umówić? Generalnie jak to załatwić? Czy w momencie kiedy moja żona zacznie rodzić mogę ją tam po prostu zawieźć i już?:-) Odpowiedz Link Zgłoś