Dodaj do ulubionych

Poród wodny

IP: *.inds.pl / *.inds.pl 15.02.06, 09:58
W tychach koszt 150 zl na konto szpitala polecam rewelacja :))))
Obserwuj wątek
    • Gość: rozzana Re: Poród wodny IP: *.inds.pl / *.inds.pl 15.02.06, 10:53
      powiedz cos wiecej o tym porodzie,jak wyglada,czy mniej boli?
      • gnomka Re: Poród wodny 15.02.06, 12:43
        a w Czestochowie jest też taka możliwość?
    • Gość: fanka Re: Poród wodny IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.06, 14:51
      czy ktoras z Was rodzila w wodzie w częstochowie?
      • Gość: malediwy Re: Poród wodny IP: 80.51.57.* 18.02.06, 14:55
        Prosze o więcej szczegółów! Czy trzeba zaliczyć najpierw kilka wizyt u
        tamtejszego lelarza? Wstępnie się umówić? Generalnie jak to załatwić? Czy w
        momencie kiedy moja żona zacznie rodzić mogę ją tam po prostu zawieźć i już?:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka