Dodaj do ulubionych

Zawarto kompromis

28.04.06, 17:59
I po co sie sprzeczać?
www.lubliniec.naszemiasto.pl/wydarzenia/596365.html
Obserwuj wątek
    • lubliniecki Re: Zawarto kompromis 28.04.06, 18:18
      To tez była sprzeczka bezsensu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka