sandra_z_lublinca 28.04.06, 17:59 I po co sie sprzeczać? www.lubliniec.naszemiasto.pl/wydarzenia/596365.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lubliniecki Re: Zawarto kompromis 28.04.06, 18:18 To tez była sprzeczka bezsensu! Odpowiedz Link Zgłoś